צור קשר

cbh, t,rho
בניית אתרים לקוחות בנית אתרים לקוחות נבחרים לקוחות בניית אתרים

חנות וירטואלית באינטרנט


בתחום בניית אתרים התחום החזק ביות הוא מסחר אלקטרוני הינו האפשרות להציג מוצר לקונים בחנות וירטואלית, למוכרו ולגבות את התמורה – כל זאת בעזרת רשת האינטרנט.
מערכת חנות וירטואלית היא מערכת המאפשרת כניסת לקוחות דרך רשת האינטרנט. כאשר לקוח יכנס לחנות הוירטואלית הוא יוכל לצפות בפרטי המוצרים ואף להזמינם כאמור ישירות דרך אתר האינטרנט.
חווית הגלישה והקניה פשוטה ונעימה. הלקוח מטייל בתוך חנות, מקבל מידע על המוצרים ובאפשרותו להוסיפם לסל הקניות שלו.
בחנות וירטואלית ניתן להציג את מרבית המוצרים. יחד עם זאת, סוג מסחר זה אינו מתאים לכל מוצר. אם המוצר הינו מורכב, יקר במיוחד, מחייב בדיקה ובחינה אישית לקבלת החלטה לרוכשו, או שאינו ניתן למשלוח – השימוש ברשת האינטרנט יהיה מוגבל להצגתו ואספקת נתונים בלבד. במקרה שכזה תהליך המכירה יבוצע בדרך המסורתית תוך מפגש בין מוכר לקונה.
היתרון בחנות וירטואלית הוא שהיא זמינה 24 שעות ביום, 7 ימים בשבוע לכל גולשי האינטרנט. פתיחת חנות כזו ברשת האינטרנט עבור עסקים הפועלים בדרך המסורתית, מוזילה את עלויות הפרסום, מקטינה את הצורך בהוספת שטחי תצוגה, הוספת סניפים, הרחבת צוות המכירות והגדלת המלאי. בחנות וירטואלית גם צוות מינימלי של עובדים יכול להתמודד עם גידול משמעותי בהזמנות, הפנייתם למלאי וטיפול במשלוחים וגביית התמורה.

אפשרויות העיצוב של חנות וירטואלית

אפשרויות העיצוב של חנות וירטואלית מגוונות ומחולקות בדרך כלל על פי סוג האתר למשל אתר שעוסק במכוניות, בהסעדה או בבעלי חיים וכדומה. ניתן לבחור את צבעי האתר, צורת הכפתורים בחנות, צבע הרקע, הלוגו וכדומה.
כמו כן אפשר לנהל את העסק של חנות וירטואלית באתר בצורה יעילה ורווחית, תוך ניהול קטלוג ספקים, מותגים, הזמנות, הפקת דוחות תוך שימוש בממשקים נוחים ופשוטים.
החנות הוירטואלית מאובטחת ומצפינה את נתוני ההזמנות באתר וכך מאפשרת ללקוחות לקנות בבטחה. מערכות האבטחה, המוצעות כיום ברשת האינטרנט ומשרתות את המשתמשים בכרטיסי אשראי, מבטיחות רמת בטיחות גבוהה העולה ברוב המקרים על הביטחון לו יכול קונה לצפות, בעת השימוש בכרטיס אשראי כאמצעי תשלום, ברכישות שאינן באמצעות רשת האינטרנט. לרוב מוצג מנעול בעת ההזמנה באתר, כך שהלקוחות יודעים שהחנות מאובטחת.
כאשר רוצים לבצע הזמנה של מוצר בחנות, הלקוח מתבקש לבחור בין שתי אופציות תשלום. האחת היא כאמור תשלום דרך כרטיסי האשראי. הלקוח מזין את פרטי הכרטיס למערכת. האופציה השנייה היא תשלום דרך הטלפון. מזינים כתובת נמען ומען והמנהל מקבל את פרטי ההזמנה ויוצר קשר עם הלקוח לקבל את פרטי כרטיס האשראי.

מפעיל החנות הוירטואלית

לגבי מפעיל החנות – טכניקת המסחר ברשת מאפשרת יתר ביטחון בקבלת התמורה למוצרים הנמכרים. השימוש, הכמעט בלעדי בכרטיסי אשראי, מבטיח אישור התשלום למוצר בטרם ביצוע המשלוח לקונה, וחוסך את ההתמודדות עם התחמקות מתשלום או עם המחאות חוזרות. כך גם נמנע הסיכון הכרוך בהחזקת מזומנים באתר המכירה ןהןבלתם להפקדה בבנק.
ניהול החנות באתר מתבצע ע"י הדפדפן ואין צורך בהתקנת תוכנה. בעת פתיחת האתר מקבלים שם משתמש וסיסמא שבעזרתם אפשר להיכנס לממשק הניהול ולנהל את החנות. בממשק הניהול ניתן להוסיף מוצרים, טטגוריות, לצפות בהזמנות ועוד.
הרחבת קהל הקונים של החנות הינה תולדה טבעית של השימוש ברשת האינטרנט. רשת האינטרנט מאפשרת חשיפה ואפשרות לביצוע קניות ע"י ציבור שלם במדינה או ברחבי העולם.
גם בתחום זה קיימת תחרות. פתיחת חנות כזו ברשת אינה בהכרח מתכון להצלחה, ללא תנאי. הפעלת חנות כזו ברשת דורשת דמיון, יצירתיות, ניהול יעיל והשקעות כספיות. כמו כן חשוב מאד לתת שירות ברמה הגבוהה ביותר.

מאמרים נוספים בנושא חנות

אנחנו מציגים בפניכם מאמרים נוספים בנושא חנות שיכולים לעניין אותכם.

הקמת חנות

הקמת חנות

 

הקמת חנות
חנות אלקטרונית ברשת

חנות אלקטרונית ברשת

 

חנות אלקטרונית ברשת
חנות וירטואלית

חנות וירטואלית

 

חנות וירטואלית
חנות 1

חנות 1

 

חנות 1

© כל הזכויות שמורות, 2004-2011, בית עסק דרונט.
אין לעשות שימוש בחומר המופיע בדף זה ללא אישור מראש מבעלי זכויות היוצרים.
הנך נמצא כאן: חנות וירטואלית
Mail@Example.com  |    555-555-555    |   רחוב . 123  ישראל 000000