צור קשר

cbh, t,rho
בניית אתרים לקוחות בנית אתרים לקוחות נבחרים לקוחות בניית אתרים

אחסון אתרים - ספקי שירותי אירוח

בניית אתרים » מאמרים » אחסון אתרים מאמרים » אחסון אתרים וספקי שרותי ארוח  

ספק שרותי אחסון אתרים באינטרנט הוא חברה המפעילה שרת אינטרנט ומספקת שטח דיסק בשרת שמאפשר לגולשים לראות את האתר שלכם. אם אינכם רוצים לבזבז כסף על חברת אחסון אתרים, בררו אצל ספק שירותי האינטרנט שלכם אם הם מספקים שרותי אחסון אתרים, או נסו לחפש אתרים ללא תשלום.

אם אתם רוצים להשיג שם דומיין משלכם בחברת אחסון אתרים, תוכלו לבקש מספק שרותי אחסון אתרים לרשום דומיין עבורכם, ותוכלו גם למצוא חברת אחסון אתרים שתיצור עבורכם תת דומיין.

בחירת חברת אחסון אתרים

באלו מבין ספקי שרותי אחסון אתרים הקיימים תבצעו אחסון אתרים, התייעצו עם הסביבה ובקשו את המלצתם, חפשו סקירות של מקצוענים, התקשרו ללקוחות של מארחי אינטרנט, שאלו את דעתם והשתמשו ברשימות אתרים

אחסון אתרים - חברות אירוח חינמיות:

להלן כמה רשימות של מארחי אינטרנט ללא תשלום, שיכולים להיות לכם לעזר באיחסון אתרים:
www.web-guide.co.il  אתר המציג פתרונות אחסון אתרים בישראל לצד הסברים ופרטים על אתרי אחסון שונים בארץ.
www.100best-free-web-space.com  אתר מעולה זה מציג תקציר תכונות של מארחי אינטרנט, מסווג אותם בדרגות מ-1 עד 5 ומציע סקירה קצרה על כל אחד מהם.
www.freewebsiteproviders.com  אתר מקיף זה מכיל רשימה של מאות חברות הנותנות שרותי אחסון אתרים ויכול להיות לעזר רב בתהליך בניית אתרים. האתרים מחולקים לקטגוריות שונות, כולל אתרים אישיים, עסקיים, גופים ללא מטרות רווח ואתרים בעלי עניין מיוחד. האתר מספק תרשים המציג את תכונותיו של כל מארח ומופיעות בו גם סקירות על כמה מארחים.
www.freewebspace411.com אחת מן התכונות הנחמדות של האתר הזה היא שהוא מכיל מספר גדול של סקירות מתומצתות עבור חברות הנותנות שרותי אחסון אתרים אך יש מספר רב של מודעות קופצות המעצבנות את הגולש בו.
www.freewebspace.net האתר הזה כולל מספר גדול של סקירות הגולשים, על אחסון אתרים במקומות שונים.

אחסון אתרים - חברות אירוח בתשלום

העולם העסקי הבין גם את הפוטנציאל הטמון בפעולות אחסון אתרים / אירוח אתרי אינטרנט, לפיכך קיימים מאות אתרי אינטרנט מסחריים המספקים שרותי אחסון אתרים בתשלום. להלן רשימה של כמה מהם:
www.cnet.com/internet  אתר זה מחלק את החברות לקטגוריות שונות ומציע רשימה של האתרים הפופולאריים ביותר ושל המשתמשים בהם.
www.findahost.com  אתר זה מאפשר לחפש מאחר אינטרנט לפי התכונות הרצויות. 
 www.hostfinders.com אתר זה מציע אינדקס מורחב של חברות אחסון אתרים. אולם התכונה הטובה ביותר שלו היא הדירוג החודשי שהוא מספק למארחי אינטרנט, המבוסס על משוב מן הגולשים, ומציג גם תכונות ומחירים.
www.tophosts.com  אתר מקיף ומרשים זה מציג רשימות של חברות אחסון אתרים בקטגוריות שונות ומציע שרותי התאמת מארח העוזרים לגולשים למצוא מארחים העונים לצרכיהם. הוא מכיל מאמרים ומידע הקשורים לאירוח וחומר נוסף.
www.webhostdir.com אם אתם רוצים לבקר באתר זה לצורך אחסון אתרים, ודאו מראש שיש בידכם זמן פנוי בשפע. מלבד העובדה שהוא מציג רשימה של מארחים בטווח גדול של קטגוריות, הוא גם מציע שרותי הערכות מחיר, שרותי חיפוש, חדשות ומאמרים, קבוצות דיון, ציונים לאתרי אירוח ועוד. 
  

מאמרים נוספים בנושא :

אחסון אתרים - ספקי שירותי אירוח

אחסון אתרים - ספקי שירותי אירוח

 

אחסון אתרים - ספקי שירותי אירוח
תהליך בחירה של חברת אחסון אתרים

תהליך בחירה של חברת אחסון אתרים

 

תהליך בחירה של חברת אחסון אתרים
בחירה של חברת אחסון אתרים

בחירה של חברת אחסון אתרים

 

בחירה של חברת אחסון אתרים
אחסון אתרים השוואה

אחסון אתרים השוואה

 

אחסון אתרים השוואה

Mail@Example.com  |    555-555-555    |   רחוב . 123  ישראל 000000