צור קשר

cbh, t,rho
בניית אתרים לקוחות בנית אתרים לקוחות נבחרים לקוחות בניית אתרים

תכנות


תכנות מחשבים הוא שם של מקצוע או פעולה העוסקת בקידוד, כתיבה, בדיקה, ותחזוקה של קוד המקור. בקוד זה משמשות חברת בניית אתרים לבנייה דל תוכנת מחשב. תכנות מחשבים צריך להיעשות על ידי שימוש בשפה מתאימה לתכנות, השפה נבחרת על פי התאמתה לאופי של התוכנית שרוצים ליצור. בנוסף יש את השפה המקובלת שמשמשת באותו מקום או פרויקט ולרוב היא נבחרת.

 

קוד המקור של תכנות

ברוב המקרים תכנות מחשבים נעשה על ידי הרחבה של קוד המקור – לוקחים מקור קיים ומשנים ומרחיבים אותו על מנת שיתאים לתוכנה שברצוננו לבנות. יש מקרים בהם קוד המקור נכתב מחדש ויוצר תוכנת מחשב שהתנהגותה תהיה בהתאם תמה שביקשנו ממנה בתהליך של כתיבת הקוד. אנשים שרוצים לעסוק בתכנות נדרשים להיות בעלי ידע באלגורית מיקה, לוגיקה, מחשבים מתמטיקה ועוד.
תוכנת מחשב טובה שעובדת כמו שצריך, נחשבת גם כאומנות גם כאמנות וגם כהנדסה. על מנת שתוכנת מחשב תחשב לטובה, עליה להכיל מספר פרמטרים, אלגנטיות, יעילות ואפשרות לתחזוק קל ומהיר. בעיקרון,

העיסוק בתכנות מחשבים

על מנת לעסוק בתכנות של מחשבים אין צורך הסמכה רשמית אלא מספיק ידע רב וניסיון בתכנות. בשנים האחרונות נעשה ניסיון להפוך את התכנות למשהו ממוסד העובד על פי עקרונות וכללים שהוגדרו מראש – עקרונות אלו עזרו בפיתוח של תחום הנדסת תוכנה.
מהם השלבים בפיתוח של תוכנה חדשה
• דבר ראשון יש לזהות את הצורך ומה המשימה שעל התוכנה לבצע.
• בחירת השפה בה תיכתב התוכנית ועיצוב התוכנית.
• כתיבה של התוכנית בעזרת השפה שנבחרה עבורה.
• בדיקה של שגיאות בכתיבה של התוכנית ותיקונן.
• ניסיון לשלב את התוכנית עם התוכניות האחרות הקשורות לתוכנה – יצירת אינטגרציה.
• התחלת השימוש בתוכנית והדרכת המשתמשים בה על אופן פעולתה – הטמעה.
אחרי שהתוכנית נכתבה יש לעבור לשלב של התחזוקה שלה. שלב זה מתווה את התוכנית לאורך כל חייה. המשתמשים של התוכנית מעבירים משוב לאנשי התחזוקה שמכניסים שיפורים בתוכנית בהתאם למשוב זה, בנוסף מתבצעות הרצות של התוכנית על מנת לאתר תקלות בשימוש בה ולתקן אותן.


מאמרים נוספים באות ת

אנחנו מציגים בפניכם מאמרים נוספים באות ת את כל המונחים האלה העלנו במשך השנים תוך כדי זה שנתקלנו בהם באינטרנט או במהך העבודה השוטפת שלנו.חלק מבמונחים קיבלנו כהשראה מהלקוחות שלנו.במידה ואתם מכירים מונחים נוספים נשמח אים תציעו לנו ונשמח להוסיף אותם.

תכנות

תכנות

 

תכנות
תיק עבודות נסיוני

תיק עבודות נסיוני

 

תיק עבודות נסיוני
כל הזכויות שמורות, 2004-2011, בית עסק אמסל.
אין לעשות שימוש בחומר המופיע בדף זה ללא אישור מראש מבעלי זכויות היוצרים.
הנך נמצא כאן: תכנות
Mail@Example.com  |    555-555-555    |   רחוב . 123  ישראל 000000