צור קשר

cbh, t,rho
בניית אתרים לקוחות בנית אתרים לקוחות נבחרים לקוחות בניית אתרים

רשימת דיוור

מדובר ברשימה המנוהלת על ידי גוף או אדם אחד שמכילה רשימה של נמענים – שמות וכתובות דואר אלקטרוני. ברוב המקרים יש מכנה משותף כלשהו בין כל הנמענים ברשימת הדיוור. יש שני סוגים של רשימת דיוור, 1. רשימת דיוור לשימוש אישי – כמו מכרים שארצה להזמין לאירועים וחברים. 2. רשימת דיוור לשימוש מסחרי – הכוללות אנשים בעלי עניין בשירותים והמוצרים שיש לחברה להציע כמו למשל תורמים מהעבר, לקוחות של החברה, חברי מפלגה או קבוצה פוליטית מסוימת ועוד.
יכול להיות מצב בו גוף או אדם אחד מחזיק מספר של רשימות דיוור בעלי עניין שונה (עבודה, בני משפחה, חברים מהצבא ועוד).
בתהליך של בניית אתרים ניתן להכניס לאתר אפשרות של הכנסת פרטים הכוללים דואר אלקטרוני על מנת ליצור רשימת דיוור.

למה משמשות רשימות דיוור ?

רשימת דיוור לצרכים של מסחר משמשות חברות על מנת להחזיק מספר של כתובות של אנשים בעלי עניין בשירותים או במוצרים של החברה להם ניתן לשלוח מידע על מבצעים או מוצרים חדשים של החברה. השימוש ברשימת דיוור חוסך משאבים של משלוח דוא"ל לאנשים שאינם רלוונטיים לנושא, בנוסף מדובר בשיטת פרסום חינמית לגמרי ואין הגבלה על כמות המיילים שניתן לשלוח.
יש חברות שיוצרות רשימות דיוור שונות ומוכרות אותם תמורת סכומים גבוהים מאוד לחברות שרוצות לצאת בפרסום.

ניהול של רשימת דיוור

יש מספר צורות שונות ליצירה ומשלוח של דואר, הדרך המסורתית של מכתבים, הדרך המהירה של פקס או דואר אלקטרוני ואפילו SMS. יש שני סוגים של מכתבים שנשלחים לאנשים המופיעים ברשימת דיוור – מכתבי פעולה, עלו נועדו לגרום לאנשים לפעול לפי הכתוב במכתב, מכתבי מידע, שנועדו להעביר מסר מסוים.


רשימת דיוור באינטרנט

יש אתרים רבים באינטרנט שכל מטרתם היא יצירה של רשימת דיוור. אתרים אלו יוצרים רשימות דיוור על מנת להשתמש בהן לצרכים מסחריים, אתרים אלו מכילים את האלמנט של ההרשמה בצד הדף או בשימוש בעמודי נחיתה מיועדים. האינטרנט היום מכיל ממשקי משתמש מתקדמים המאפשרים משלוח, ניהול והפצה קלים יותר.

Mail@Example.com  |    555-555-555    |   רחוב . 123  ישראל 000000