צור קשר

cbh, t,rho
בניית אתרים לקוחות בנית אתרים לקוחות נבחרים לקוחות בניית אתרים

קישורים

קישורים הם אמצעי המאפשר מעבר מדף אינטרנט אחד לדף אינטרנט אחר. היתרון של קישורים הוא בכך שלא צריך לחפש דף אינטרנט מסוים או לדעת את כתובתו המדויקת, אלא מגיעים אליו ישירות מדף האינטרנט שבו נמצאים. קישורים קיימים לא רק באינטרנט, אלא גם, לדוגמא, ביישומי אופיס, שם משמש הקישור למעבר לחלק אחר של המסמך או לקטע הנמצא במסמך אחר.

היעדים של קישורים

קישורים יכולים להפנות לדף אחר בתוך אותו אתר, או לאתר אחר. קישורים גם יכולים להפעיל קובץ מסוים, כמו תמונה או וידאו. כמו כן, ניתן להשתמש בקישור על מנת לשלוח דואר אלקטרוני. אופציה זאת מופיעה פעמים רבות באתרים של נותני שירות, המעוניינים שהלקוח ייצור איתם קשר. באמצעות הקישור, מגיע הלקוח ישירות לתיבת שליחת מייל לכתובת המייל של בעל העסק או של שירות הלקוחות.

החוקיות של קישורים

קישורים הם חלק בלתי נפרד מהשימוש באינטרנט, אך יש שטענו כי יצירת קישור לאתר כלשהו ללא הסכמת בעלי האתר אינה חוקית. בפועל, תחום זה הינו אפור למדי, ומעטים בלבד הואשמו בהפרת זכויות כלשהן בשל הצבת קישור לאתר מסוים. בעלי אתרים רבים מציינים באתר "קישור חינם", כלומר הם מאשרים מראש לכל אתר להציב בו קישור לאתר שלהם.

קישורים וקידום אתרים

בניית אתרים אשר יהיו יעילים ומוצלחים, תלויה מאד בעבודות קידום אתרים שנעשות עבור האתר. אחת השיטות של קידום אתרים במנועי החיפוש היא יצירת קישורים. מנועי החיפוש מזהים אתר איכותי, בין השאר על פי הפופולאריות שלו ברשת. כלומר ככל שישנם יותר אתרים שיש בהם קישור לאתר הנידון, כך האתר נחשב לטוב ואיכותי יותר, במיוחד אם האתרים שבהם מופיעים הקישורים הם עצמם אתרים איכותיים. הצבת קישורים באתרים שונים נעשית פעמים רבות בדרך טבעית – כאשר אתר מסוים מזכיר נושא הקשור לאתר הנידון, הוא עשוי להוסיף קישור לאתר. פעמים אחרות מפרסם האתר הנידון מאמר באתר מאמרים, ומצרף אליו קישור לאתר. לעיתים ניתן להציב קישור לאתר באתר אחר בתשלום. אך שיטה זו של הצבת קישורים בתשלום אינה מקובלת על מנועי החיפוש, והם פועלים למיגור התופעה.

Mail@Example.com  |    555-555-555    |   רחוב . 123  ישראל 000000