צור קשר

cbh, t,rho
בניית אתרים לקוחות בנית אתרים לקוחות נבחרים לקוחות בניית אתרים

מונח קידום אתרים

קידום אתרים הוא שם כולל למספר שיטות שנועדו, בעיקר, לקדם אתר אינטרנט בתוצאות החיפוש של מנועי החיפוש השונים, ובראשם גוגל.

לשם מה צריך קידום אתרים?

בניית אתרים היא תהליך מורכב וארוך לאחר שבעל עסק בונה אתר, הוא רוצה להפיץ את האתר מספר רב ככל האפשר של גולשים, כדי שגולשים רבים ככל האפשר ייחשפו לאתר ולעסק, ואף ישתמשו בו. הדרך הנפוצה ביותר שבה מגיע גולש לאתר כלשהו, היא על ידי מנועי החיפוש. כאשר גולש מחפש מידע בתחום כלשהו, הוא מקיש מילות חיפוש הקשורות לתחום במנוע החיפוש ומקבל רשימת תוצאות המכילה אתרים המתאימים למילות החיפוש. בדרך הטבע, הגולש יפנה לאתרים המופיעים בראש הרשימה. לכן בעלי אתרים מייחסים חשיבות רבה לקידום אתרים אל ראש הרשימה.

ההתפתחות של קידום אתרים

בתחילה, היו מנועי החיפוש פועלים בשיטה ידנית, שבה נסרקים תגי המטא של האתרים ומסווגים למילות החיפוש השונות. בעקבות שיטה זו, החלו בעליה אתרים להפציץ את תגי המטא במידע לא רלוונטי, על מנת להפנות אל האתר שלהם גם גולשים אשר חפשו מילות מפתח אחרות, שאינן קשורות לאתר. בעקבות זאת משתכללות שיטות האינדוקס של מנועי החיפוש מזמן לזמן. בתחילה החלו מנועי החיפוש להתייחס גם לכותרות ולמילים המופיעות בתוך האתר כפרמטרים לרלוונטיות של האתר. בהמשך פיתחה חברת גוגל אלגוריתם לפיו הרלוונטיות של האתר נקבעת על פי הפופולאריות שלו ברשת, שלומר כאשר מופיע קישור לאתר באתר אחר, הוא מעלה את הרלוונטיות של האתר. בהמשך השתכללו השיטות עוד יותר, וקידום אתרים נעשה מקצוע בפני עצמו.

חברות קידום אתרים

חברות קידום אתרים מציעות שירות ארוך טווח של קידום אתרים, כולל שילוב של שיטות קידום אתרים שונות ומעקב צמוד אחרי מצבו של האתר במנועי החיפוש. קידום אתרים מתמקד ביצירת קישורים איכותיים ורלוונטיים לאתר, באופטימיזציה של הקוד ושל התוכן של האתר – כלומר הוספת מילות מפתח רבות ככל האפשר, ובטיוב התוכן של האת, כדי שהאתר יהיה איכותי ופעיל ככל האפשר, וכן שיהיה רלוונטי ומעניין לגולשים, כיוון שאחד המדדים של מנועי החיפוש הוא משך הזמן שהגולשים שוהים באתר.

Mail@Example.com  |    555-555-555    |   רחוב . 123  ישראל 000000