צור קשר

cbh, t,rho
בניית אתרים לקוחות בנית אתרים לקוחות נבחרים לקוחות בניית אתרים

צפייה ישירה


צפייה ישירה היא שמה של האופציה לצפות בסרטים שונים ישירות מתוך אתר אינטרנט, ללא צורך להוריד את הסרט למחשב האישי. צפייה ישירה בסרטים היא אופציה נוחה, קלה וזולה לצפייה בסרט.

היתרונות של צפייה ישירה

צפייה ישירה היא זולה – כלומר חינמית. במקום לקנות כרטיס לקולנוע ולשלם עליו סכום כסף ניכר, ניתן לצפות בסרט ישירות דרך האינטרנט.
צפייה ישירה היא זמינה – ניתן למצוא את הסרט או פרק מסדרה בכל זמן נתון, ואין צורך להתחשב בזמני השידור בקולנוע או בטלוויזיה. הסרטים והסדרות לצפייה ישירה זמינים תמיד. כמו כן, אין צורך לחכות מספר ימים להורדת הסרט אלא ניתן לצפות בו באופן מיידי.
צפייה ישירה היא בטוחה – בהורדות של סרטים אין ביטחון כי אכן הסרט הנכון יורד, וכי אין בו וירוס מושתל. באמצעות צפייה ישירה חוסכים את הסיכון להיתקל בווירוס או בתכנים לא רצויים.
צפייה ישירה היא חוקית – בניגוד להורדת סרטים שפעמים רבות אינה חוקית כלל. אמנם, חלק מאתרי הצפייה הישירה נסגרו בשל פעילות בלתי חוקית של בעלי האתר, אך הצפייה עצמה היא חוקית לגמרי.

החסרונות של צפייה ישירה

האיכות בצפייה ישירה לרוב איננה טובה, והצפייה בסרטים היא ברזולוציה נמוכה. כמו כן, ניתן לצפות בסרטים רק דרך המחשב, ולא ניתן להעביר אותם למכשיר DVD או למסך טלוויזיה, כך שחווית הצפייה איננה טובה כמו צפייה בטלוויזיה, וכמובן לא כמו צפייה בקולנוע.

החוקיות של צפייה ישירה

בשל הנוחות של צפייה ישירה נראה טרנד של בניית אתרים המשמשים לצפייה ישירה. אולם חלק מן האתרים הללו, כאמור, נסגרו בשל פעילות בלתי חוקית כמו הפרת זכויות יוצרים. אכן, העלאה של סרט לאינטרנט לשימוש חופשי היא בלתי חוקית ומהווה הפרה של זכויות יוצרים. בכל זאת, רוב האתרים של צפייה ישירה הינם חוקיים. כיצד? כיוון שבעלי האתרים יוצרים שינוי כלשהו בסרט המקורי אותו הם מעוניינים להציג. לאחר שנעשה בסרט שינוי, הפצתו הופכת לחוקית. השינוי יכול להיות הוספה של כתובית המציינת את מקור הסרט או אפילו שינוי קטן בצבע או בטקסטורה.

מאמרים נוספים באות צ

אנחנו מציגים בפניכם מאמרים נוספים באות צ את כל המונחים האלה העלנו במשך השנים תוך כדי זה שנתקלנו בהם באינטרנט או במהך העבודה השוטפת שלנו.חלק מבמונחים קיבלנו כהשראה מהלקוחות שלנו.במידה ואתם מכירים מונחים נוספים נשמח אים תציעו לנו ונשמח להוסיף אותם.

צילום מסך

צילום מסך

 

צילום מסך
צפייה ישירה

צפייה ישירה

 

צפייה ישירה

Mail@Example.com  |    555-555-555    |   רחוב . 123  ישראל 000000