צור קשר

cbh, t,rho
בניית אתרים לקוחות בנית אתרים לקוחות נבחרים לקוחות בניית אתרים

צילום מסך


צילום מסך הוא האפשרות להציג על גבי מסך המחשב תמונה של מסך המחשב עצמו, כפי שהוא נראה בזמן אחר או במקום אחר.

איך פועל צילום מסך?

צילום מסך פשוט נעשה באמצעות שימוש במקש Print Screen שבמקלדת. מקש זה משמש כמעין פקודת "העתק", אלא שבמקום להעתיק פריט מסוים, מועתקת כל תמונת המסך, בפורמט כלשהו של תמונה. את התמונה ניתן להדביק במקומות שונים. השיטה הנפוצה ביותר היא להדביק את תמונת המסך בתוך תוכנה גרפית כלשהי, כשהפשוטה שבהן היא תוכנת צייר (Paint) של Windows. ההדבקה פועלת כמו הדבקה של כל פריט אחר אל התוכנה. לאחר ההדבקה ניתן לשמור את הדף כקובץ תמונה. ישנה אפשרות להדביק את תמונת המסך גם ישירות לדואר אלקטרוני, או ישירות לאתר מסוים.< /p>  


התועלות של צילום מסך

צילום מסך יעיל במקרים רבים. צילום מסך יכול להועיל במקרה של תקלה מסוימת במחשב. כדי לקבל עזרה של מומחה, ניתן לשלוח אליו את תמונת המסך באמצעות צילום מסך, כדי שיוכל להבין בדיוק מהי התקלה שנוצרה ולייעץ לגבי פתרונה. צילום מסך יעיל גם בהדרכות שונות, כמו הדרכה על הפעלת תוכנה, הדרכה בנושאי בניית אתרים ועוד. צילום המסך מאפשר ללומד להבין בדיוק כיצד מתבצעת כל פעולה וכיצד היא אמורה להיראות על המסך. הדרכה באמצעות צילום מסך היא פשוטה וברורה לכל לומד.

אפשרויות מתקדמות של צילום מסך

ישנן תוכנות שונות המאפשרות צילומי מסך מתקדמים יותר. לדוגמא – ישנן תוכנות המאפשרות רצף של צילומי מסך, ליצירת שרשרת תמונות, היעילה מאד, כאמור, בהדרכה של תוכנות ועוד. ישנן תוכנות אחרות המאפשרות הסרטה של תמונת המסך. ההסרטה טובה לכמה מקרים: ראשית, היא יעילה לצורך שחזור של מספר פעולות שנעשו במחשב, עבור ייעוץ טכני כלשהו. ניתן, לדוגמא, לצלם מהלך של משחק מחשב, על מנת להציג לאחר מכן לצופים אחרים את פתרון המשחק. ביוטיוב ניתן למצוא סרטונים רבים כאלה, המציגים פתרונות של משחקי און-ליין. בנוסף, באמצעות צילום מסך מוסרט ניתן "להקליט" חומרים שאי אפשר להוריד למחשב, כמו סרטים לצפייה ישירה ועוד.


מאמרים נוספים באות צ

אנחנו מציגים בפניכם מאמרים נוספים באות צ את כל המונחים האלה העלנו במשך השנים תוך כדי זה שנתקלנו בהם באינטרנט או במהך העבודה השוטפת שלנו.חלק מבמונחים קיבלנו כהשראה מהלקוחות שלנו.במידה ואתם מכירים מונחים נוספים נשמח אים תציעו לנו ונשמח להוסיף אותם.

צילום מסך

צילום מסך

 

צילום מסך
צפייה ישירה

צפייה ישירה

 

צפייה ישירה

Mail@Example.com  |    555-555-555    |   רחוב . 123  ישראל 000000