צור קשר

cbh, t,rho
בניית אתרים לקוחות בנית אתרים לקוחות נבחרים לקוחות בניית אתרים

פליקס


פליקס (Flix) הוא אתר ישראלי לשיתוף סרטי וידאו השייך לאתר תפוז אנשים. באמצעות הרשמה לאתר תפוז ניתן להעלות סרטונים לאתר פליקס ואף להוסיף בסרטונים אפקטים שונים. הצפייה בסרטונים של אתר פליקס פתוחה לכל הגולשים.
אתר פליקס הוקם כמעין חיקוי לאתר יוטיוב העולמי, שאף הוא אתר של שיתוף וידאו. אך פליקס התפתח עם הזמן יותר ויותר, ונוספו בו תחרויות נושאות פרסים, מצעדים וכן פינות וערוצים שונים. אתר פליקס משתמש בסרטונים שלו בטכנולוגית פלאש. טכנולוגיה זו מונעת את האפשרות של הורדת הסרטונים מן הרשת אל המחשב האישי.

הפופולאריות של פליקס

אף על פי שפליקס הוא אתר ישראלי, הפופולאריות שלו גדולה מאד, והחשיפה שהוא נותן עצומה. מרבית חברות הפרסום הישראליות פעילות בפליקס, ומעלות לאתר כל סרטון פרסומת שיוצא לאור.

קידום אתרים באמצעות פליקס

היתרון הגדול של אתר פליקס הוא שניתן לקדם באמצעותו אתרים שונים באינטרנט. מנועי החיפוש, ובראשם גוגל, סורקים את אתר פליקס בחיפוש אחר קישורים רלוונטיים לחיפושים השונים במנוע. קידום אתרים הוא, כידוע, אחד החלקים החשובים ביותר של בניית אתרים. אחת השיטות לקידום אתרים היא הצבה של קישורים לאתר באתרים שונים בעלי זיקה כלשהי לאתר. הפלטפורמה שמעניק אתר פליקס היא פלטפורמה מצוינת לקידום אתרים, כיוון שניתן להעלות אל האתר באופן חופשי סרטונים מכל נושא שהוא, ולהצמיד אליהם קישורים לאתרים רלוונטיים כדי לשפר את סיכויי האתר להגיע למקום טוב ברשימת תוצאות החיפוש.

איך מתבצע קידום אתרים בפליקס?

לכל סרטון באתר פליקס ישנה כותרת, ותחת הסרטון מופיע כיתוב קצר שמסביר, בדרך כלל, את תוכן הסרטון. כדי לקדם אתר באמצעות פליקס, כדאי למקם בכותרת הסרטון מילות מפתח של האתר, ובטקסט שמתחת לסרטון למקם קישור לאתר, רצוי בתחילת הטקסט, על מנת שמנועי החיפוש יזהו בקלות את הקישור. בניגוד ליוטיוב, הקישורים המופיעים בפליקס הם קישורים פעילים המובילים ישירות לאתר הרצוי. אחד היתרונות של פליקס הוא שניתן לקבל את קוד הסרטון לאחר ההעלאה שלו, ולהפיץ אותו באתרים שונים. החיסרון הבולט של פליקס בהשוואה ליוטיוב הוא זמן טעינה ארוך של הסרטונים.


מאמרים נוספים באות פ

אנחנו מציגים בפניכם מאמרים נוספים באות פ את כל המונחים האלה העלנו במשך השנים תוך כדי זה שנתקלנו בהם באינטרנט או במהך העבודה השוטפת שלנו.חלק מבמונחים קיבלנו כהשראה מהלקוחות שלנו.במידה ואתם מכירים מונחים נוספים נשמח אים תציעו לנו ונשמח להוסיף אותם.

פוטושופ

פוטושופ

 

פוטושופ
פורום

פורום

 

פורום
פורטל

פורטל

 

פורטל
פייג'ראנק

פייג'ראנק

 

פייג'ראנק
פייסבוק

פייסבוק

 

פייסבוק
פיירפוקס

פיירפוקס

 

פיירפוקס
פלאש

פלאש

 

פלאש
פליקס

פליקס

 

פליקס
© כל הזכויות שמורות, 2004-2011, בית עסק אמסל.
אין לעשות שימוש בחומר המופיע בדף זה ללא אישור מראש מבעלי זכויות היוצרים.
הנך נמצא כאן: פוטושופ
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
Mail@Example.com  |    555-555-555    |   רחוב . 123  ישראל 000000