צור קשר

cbh, t,rho
בניית אתרים לקוחות בנית אתרים לקוחות נבחרים לקוחות בניית אתרים

פיתוח אפליקציות לאייפון

בניית אתרים» פתרונות » אפליקציות » פיתוח אפליקציות » פיתוח אפליקציות לאיפון

מי מאתנו לא מכיר את מכשיר האייפון או אך שהוא נקרא באנגלית בצורה הפופולרית ביותר שלו בעולם iphone  מכשיר האייפון הוא פרי פיתוח של חברת אפל שנחשבת לאחת מהחברות הגדולות ביותר בעולם בתחום פיתוח מכשירים והמכשיר הזה נתן להם את אחת ההצלחות הגדולות והמשמעותיות ביותר בקריירה שלהם מדובר בהצלחה עולמית חסרת גבולות שהיום כמעט לכל אחד מאיתנו יש מכשיר איייפון .מכשיר האייפון הוא אחד המכשירים המתקדמים ביותר מבחינה טכנולוגית וגם אחד המכשירים המובילים ביותר בעולם במכירות שלהם . מבחינה טכנולוגית אפשר להגיד שהוא מכשיר מאד מתוכם מכמה סיבות בולטות והעיקרית שבנהם היא שהוא מכשיר שעובד על מסך מגע  בצורה מלאה וללא שום כפתורים נוספים במכשיר שזה בלבד יתרון מאד גדול שלא היה למתחרים שלו עד היום ורק עכשיו שאייפון יצא התחילו להוציא מכשיריים שהם מסך מגע בצורה מלאה וללא כפתורים נוספים גם המתחרים של אייפון . אחד היתרונות הגדולים והנוספים של המכשיר המדהים הזה היא שיהוא מכיל במכשיר אחד כמה פרמטרים קודם כל הוא מכשיר פלאפון סולורי לכל דבר ועניין כלומר אנחנו יכולים להתקשר ממנו לאן שאנחנו רוצים לקבל שיחות וכמובן לשלוח הודעות בקלות לכל מקום בעולם  בנוסף הוא גם מחשב כף יד שיש לו את כל היתרונות של מחשב כמו כתיבת מסמכים עריכה של מסמכים וכו וכמובן היתרון הגדול ביותר שלו והמשמעותי ביותר שלו הוא שהוא מסוגל להתחבר לרשת האינטרנט.הוא יכול להתחבר לאינטרנט בדרך כלל באחת משתי הדרכים הבאות על ידי חיבור וווירלס או על ידי אינטרנט שקיבלנו מהמפעיל הסלולרי שלנו. בגלל כל הסיבות שמניתי כאן השימוש באייפון הפך למאד פופולרי בעולם וישנם הרבה מאד אנשים שמשתמשים במכשיר הזה וגולשים איתו באינטרנט ולכן החלה דרישה לפיתוח אפליקציות לאייפון.

תהליך בניית אפליקציות לאייפון

כאשר בית תוכנה או כל חברת בניית אתרים לוקחת על עצמוהפרוייקט של בניית אפליקציות לאייפון ישנם מספר שלבים שהיא חייבת לעבור ביחד עים הלקוח שלה שהזמין את השרות של פיתוח האפליקציה השלבים האלה נכונים לפיתוח לאייפון וכמובן לפיתוח לכל שאר הסמרטפונים שאנחנו מכירים כמו בלאקברי אופטימוס וכדומה.וכמובן שהשלבים האלה גם מתאים למפתחים לאנדרואייד. אז השלבים הם שלב הרעיון שלב התכנון שלב בניית הקונספט הגרפי  והשב האחרון הוא שלב הפיתוח.

שלב הרעיון

שלב הראשון בתהליך  פיתוח אפליקציות לאייפון  הוא שלב הרעיון זהו בעצם השלב הפשוט ביותר בו אנחנו יושבים עים הלקוח שלנו ומקשיבים לכל הרצונות שלו ומנסים בעצם להבין מה הרעיון למה הוא העליט לעשות את האפליקציה ומה האפליקצי אמורה לעשות מבחינה טכנולוגית שזה מה שחשוב לנו באמת.

שלב התכנון של פיתוח אפליקציות לאייפון

השלב השני הוא שלב התכנון של פיתוח אפליקציות לאייפון בשלב זה

שלב בניית הקונספט הגרפי של פיתוח אפליקציות לאייפון

שלב בניית הקונספט הגרפי של פיתוח אפליקציות לאייפון

שלב הפיתוח של פיתוח אפליקציות לאייפון

שלב הפיתוח של פיתוח אפליקציות לאייפון

מאמרים נוספים בפיתוח אפליקציות

אנחנו מציגים בפניכם מאמרים נוספים בפיתוח אפליקציות את כל המונחים האלה העלנו במשך השנים תוך כדי זה שנתקלנו בהם באינטרנט או במהך העבודה השוטפת שלנו.חלק מבמונחים קיבלנו כהשראה מהלקוחות שלנו.במידה ואתם מכירים מונחים נוספים נשמח אים תציעו לנו ונשמח להוסיף אותם.

פיתוח אפליקציות לאייפון

פיתוח אפליקציות לאייפון

 

פיתוח אפליקציות לאייפון
פיתוח אפליקציות לאנדרואיד

פיתוח אפליקציות לאנדרואיד

 

פיתוח אפליקציות לאנדרואיד
פיתוח אפליקציות לבלקברי

פיתוח אפליקציות לבלקברי

 

פיתוח אפליקציות לבלקברי
Mail@Example.com  |    555-555-555    |   רחוב . 123  ישראל 000000