צור קשר

cbh, t,rho
בניית אתרים לקוחות בנית אתרים לקוחות נבחרים לקוחות בניית אתרים

פוטושופ


פוטושופ היא תוכנה לעיצוב ועריכה גרפית, השייכת לחברת אדובי. פוטושופ היא התוכנה הנפוצה ביותר לעיצוב גרפי, והיא משמשת בכל תחומי העיצוב, החל בליטוש תמונות ועד לעבודות גרפיקה עבור בניית אתרים. לפוטושופ מגוון כלים גרפיים מתקדמים המאפשרים יצירת עבודות, בניית תמונות, עיבוד תמונות וליטוש תמונות. תוכנת פוטושופ פשוטה יחסית לשימוש, ולכן הי נפוצה מאד ומשמשת לא רק גרפיקאים מקצועיים אלא גם חובבנים, אשר יכולים ליצור באמצעות הפוטושופ עבודות ברמה מקצועית בשל הפשטות של התוכנה. פוטושופ משמשת, לדוגמא, צלמים, כתחליף ל"חדר חושך" שהיה משמש בעבר לפיתוח תמונות ולליטוש של התמונות בזמן הפיתוח. באמצעות פוטושופ ניתן לשנות בתמונה המצולמת פרטים שונים, לכסות על פגמים בתמונה שנוצרו על ידי תאורה לא מתאימה או להסתיר פגמים הקיימים באובייקט המצולם.

שיטת העבודה של פוטושופ

פוטושופ מבוססת בעיקר על תמונות מפת סיביות. שיטת העבודה בפוטושופ כוללת שימוש בשכבות. כלומר, כאשר יוצרים תמונה בפוטושופ ניתן לבנות אותה באופן של שכבה על שכבה, כך שניתן לערוך שינויים בשכבה אחת בלבד, בלי לפגוע בתמונה כולה. ניתן ליצור לשכבות מראה שקוף כדי שאפשר יהיה לראות שכבה אחת דרך שכבה אחרת. השכבות מאפשרות לגרפיקאי לנסות שיטות עיצוב שונות לאותה תמונה מבלי לפגוע בה ומבלי להזדקק ליצירת קבצים רבים עבור אותה תמונה.

כלי העבודה של פוטושופ

פוטושופ מכילה כלים בסיסיים ליצירת ציור או תמונה, וכן כלים מורכבים יותר, המשמשים לעיבוד מקצועי של תמונות ולליטוש עדין ובלתי נראה לעין. בין כלי העבודה הפשוטים ניתן למצוא את כלי המברשת, המחק, מילוי הרקע ועוד. מבין כלי הליטוש יש לציין את כלי החותמת ו"מברשת הריפוי" – כלים המאפשרים ליטוש והסתרה של פגמים בתמונות, כגון העלמה של סדק בשולחן, טשטוש קמטים או הסתרה של נקודות חן. בין כלי העיבוד המורכבים ניתן למצוא את הפילטרים. הפילטרים פועלים על כל התמונה או על שכבה אחת מתוכה ויוצרים לה אפקטים מיוחדים שקשה ליצור ביד רגילה, כגון עיוותים שונים, הוספת תאורה מלאכותית ועוד. בגרסאות המתקדמות של פוטושופ ישנם גם כלים לעיצוב בתלת מימד ולעריכת וידאו.


מאמרים נוספים באות פ

אנחנו מציגים בפניכם מאמרים נוספים באות פ את כל המונחים האלה העלנו במשך השנים תוך כדי זה שנתקלנו בהם באינטרנט או במהך העבודה השוטפת שלנו.חלק מבמונחים קיבלנו כהשראה מהלקוחות שלנו.במידה ואתם מכירים מונחים נוספים נשמח אים תציעו לנו ונשמח להוסיף אותם.

פוטושופ

פוטושופ

 

פוטושופ
פורום

פורום

 

פורום
פורטל

פורטל

 

פורטל
פייג'ראנק

פייג'ראנק

 

פייג'ראנק
פייסבוק

פייסבוק

 

פייסבוק
פיירפוקס

פיירפוקס

 

פיירפוקס
פלאש

פלאש

 

פלאש
פליקס

פליקס

 

פליקס
© כל הזכויות שמורות, 2004-2011, בית עסק אמסל.
אין לעשות שימוש בחומר המופיע בדף זה ללא אישור מראש מבעלי זכויות היוצרים.
הנך נמצא כאן: פוטושופ
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
Mail@Example.com  |    555-555-555    |   רחוב . 123  ישראל 000000