צור קשר

cbh, t,rho
בניית אתרים לקוחות בנית אתרים לקוחות נבחרים לקוחות בניית אתרים

עמוד נחיתה


עמוד נחיתה, או באנגלית Landing page משמש כדף אינטרנט של בתי עסק על מנת להגיע לאתר של המפרסם דרך פרסומות, באנרים וקישורים. עמוד נחיתה הוא חלק חשוב ובלתי נפרד מתחום בניית אתרים של בתי עסק הרוצים לפרסם את עצמם.

למה נועד עמוד נחיתה?

הרעיון מאחורי עמוד נחיתה, הוא לקבל את תשומת הלב הממוקדת של הגולש למסר כלשהו בין אם מדובר בשכנוע או במכירה. הרעיון הוא לשכנע את הגולש להשאיר את הפרטים שלו (רישום), למכור לו דבר מה. המטרה של עמוד נחיתה היא לתת לגולש תחושה שהוא קיבל את השירות והמוצר אותו הוא היה צריך. הצפה של מידע או חוסר מיקוד של עמוד נחיתה תגרום לגולש לצאת מבולבל בלי לבצע את הפעולה שרצה המפרסם.
הרעיון של עמוד נחיתה הוא להגדיל את היחס של כמות ההקלקות על הבאנר ובין הכמות של המבקרים המבצעים בפועל את הפעולה הרצויה – השארת פרטים או קנייה.
יש הבדל גדול בין דף בית לעמוד נחיתה, בעוד שדף בית נועד לקדם את פניהם של המבקרים באתר והצגת התועלת שלו למבקר, דף נחיתה  נועד לספק מטרה של פעולה ספציפית או שרות אחד.

מה היתרונות של בנית עמוד נחיתה

מדובר בעמוד אחד קצר ותמציתי שנועד ללכוד את תשומת ליבם של הגולשים ולהציג בפניהם מוצר אחד או שירות ספציפי. לרוב הגולשים אין סבלנות לקרוא דף ארוך ומיגע עמוס במידע, ולכן צריך להיות עמוד נחיתה קצר וקולע. עמוד נחיתה צריך להיות מעוצב בצורה מעניינת ומושכת ולהזמין את הגולש לפעול להשארת פרטים, כפתור לרכישה, הרשמה לרשימת תפוצה ועוד.
עמוד נחיתה אינו תלוי בעיצוב של האתר ולכן יש בו חופש עיצובי גדול. רוב הקישורים הממומנים במנועי החיפוש  מובילים דווקא לעמוד נחיתה, ולא לאתר עצמו וכל זאת כדי להגדיל את הרווחים של ההשקעה בפרסום.

עיצוב עמוד נחיתה

עמוד נחיתה צריך להיות מקצועי, עליו להכיל כותרת על תועלת המוצר או השירות, יש להכניס הסבר  קצר על התועלת של המוצר או השירות, על התמונות להיות ברורות ואיכותית, יש לבקש פרטים רבים ככל האפשר.

מאמרים נוספים באות ע

אנחנו מציגים בפניכם מאמרים נוספים באות ע את כל המונחים האלה העלנו במשך השנים תוך כדי זה שנתקלנו בהם באינטרנט או במהך העבודה השוטפת שלנו.חלק מבמונחים קיבלנו כהשראה מהלקוחות שלנו.במידה ואתם מכירים מונחים נוספים נשמח אים תציעו לנו ונשמח להוסיף אותם.

עוגיות

עוגיות

 

עוגיות
עיצוב אתרים

עיצוב אתרים

 

עיצוב אתרים
עמוד נחיתה

עמוד נחיתה

 

עמוד נחיתה
© כל הזכויות שמורות, 2004-2011, בית עסק אמסל.
אין לעשות שימוש בחומר המופיע בדף זה ללא אישור מראש מבעלי זכויות היוצרים.
הנך נמצא כאן: עמוד נחיתה
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
Mail@Example.com  |    555-555-555    |   רחוב . 123  ישראל 000000