צור קשר

cbh, t,rho
בניית אתרים לקוחות בנית אתרים לקוחות נבחרים לקוחות בניית אתרים

עיצוב תמונות

בניית אתרים >> עיצוב אתרים >> עיצוב תמונות

כל אחד מאתנו רוצה שהתמונות שלו יהיו יפות. בעידן הדיגיטלי יש לנו את האפשרות לשנות לתמונות שאנו מצלמים את הנתונים שלהן. קיימות כמה וכמה תוכנות עיצוב כאלו ברשת ובכלל בעידן שלנו תוכנה לעיצוב תמונות היא דבר מתבקש. אז מה זה בעצם אומר? שינוי גוון בתמונה, התמקדות בשינוי גוון או צבעים בחלקים מסוימים בתמונה, טשטוש של אזורים בצילום אם זה בכדי להדגיש את החלקים הברורים או לטשטש אזורים לא מחמיאים, הקטנת תמונות בכדי להעלות אותן לאינטרנט או שיפורים של תמונות להדפסה. ישנו שימוש רב בעיצוב תמונות בין אם זה עבור עיצוב גרפילעיצוב אתרים, עיצוב תמונות נוף ורקע או עיצוב תמונות של אנשים.תוכנה מוכרת ומקצועית ביותר לעריכת תמונות היא פוטושופ אך לא חסרות עוד תוכנות פשוטות יותר אך פחות מקצועיות שאיתן ניתן להשתמש.

בשביל מה צריך עיצוב תמונות?

היום אנחנו תמיד רוצים את הטוב ביותר מהכול אז ברור שבכדי שהתמונה שלנו תצא הכי יפה ובכדי שבאמת נוציא ממנה את הכי טוב אפשר להשתמש בתוכנה לעיצוב / עריכת תמונות. כיום יש שימוש רב בתוכנות של בניית אתרים חינמיות ככה שהמשתמשים שניגשים לכל נושא בנייה או עיצוב אתרים צריכים כמובן להעלות תמונות טובות ואיכותיות לאתר שלהם.מה שקרה לקהל שלנו הוא זה שפתאום כולם  מייחסים חשיבות גדולה מאוד ליופי ולאסתטיקה. הכול צריך להיות נעים לעין. בעריכת התמונה ניתן לשנות את הזווית של התמונה, להבהיר אם יצא חשוב מדיי או להפך. אפילו ניתן "לשפץ" אותנו, אנחנו רוצים להיות יפים יותר, וההתעסקות הזו אפשריות, טשטוש פצעון שיצא, הוספת שיזוף... הכול אפשרי בהתאם לתוכנה שאנחנו משתמשים כמובן.

העיצוב בציבור הרחב

היום לכולנו יש מצלמה דיגיטלית. הפילים כבר יצאו מהאופנה מזמן, העלויות בכל מה שקשור לצילום הפכו נמוכות והצילום יותר פשוט. אפילו הטלפון שלנו הפך למצלמה ויש כאלה שנטשו את המצלמות והנייד שלהם הוא המצלמה. העלאת תמונות לרשתות חברתיות זמינות בלחיצת כפתור וגם תוכנות של עיצוב התמונה בתוכן זמינות. בכלל לא חסרים אתרי עיצוב. בנוסף כשאנחנו מצלמים היום אנחנו יכולים לראות מה צילמנו לא כמו פעם... בימי הפילים כשהיינו צריכים לחכות בכדי לדעת מה צילמנו ואיך יצאה התמונה. האופציה לשפר ניתנת. נוכל לעשות חיתוך לתמונה, להחליף רקע, לשנות אווירה, צבע, ואין סוף אפשרויות – מה שצילמנו לא יהיה בהכרח מה שאחרים יראו בסופו של דבר. כמה נפלא זה.

צלמים ועיצוב גרפי

היום צלמים מקצועיים לא רק מצלמים. היום כל מה שקשור עיצוב, גרפיקה, התאמת צבעים, טיפוגרפיה, הבאה לדפוס הם נדרשים לצלם מקצועי בדיוק כמו שמדידת האור, כוון הצבעים במצלמה, הקומפוזיציה ועוד חיוניים לו. הצלם צריך "להיות בעניינים" בכל הקשור לעיצוב גרפי ולעיבוד התמונה מכוון שכל נושא הטיפול בתמונה לאחר הצילום הוא חובה. אם הוא לא ידע הוא בהחלט יכול לפגוע בתמונה הכללית. צלם שמבין איך להשתמש טוב במצלמה שלו בהחלט יכול גם להגיע לתוצאות טובות יותר בכל הקשור לעיצוב תמונות. במצלמות הרבות שישנן כיום התוכנות הפנימיות הן בסיסיות ולכן כל מרכיבי הצילום הם כללים ותוך זה ישנם אין ספור אי דיוקים בתמונה לכן צריך לעבד אותה. המון!

הקשר בין עיצוב אתרים לעיצוב לתמונות

עיצוב אתרים הוא בהחלט מה שייתן את הטון באיזון של מראה מושך ואפקטיביות ונוחות לגלישה באתר. ברור שאתר צריך למלא אחר המטרה לה הוא נועד בין אם היא שיווקית, תדמיתית חברתית וכו'.  הצבעים בעיצוב מהווים חלק מרכזי בעיצוב האתר ואיתם גם התמונות שיוצגו באתר. על התמונות להיות ממוקמות במקום הנכון, מותאמות לחוויית הגלישה ולהיות ברורות וממוקדות למטרה. יש להדגיש את המטרה של התמונה ועל כן סביר להניח שהתמונה תעבור גם היא עיצוב / עיבוד מתאים.

פוטושופ

הפוטושופ היא התוכנה המקצועית ביותר והטוב ביותר לעיצוב תמונות. היא משלבת בתוכה טכניקות מתקדמות ביותר לעיצוב גרפי ובנוסף יש בה נוחות ופשטות ככה שגם אם אתם חובבנים תוכלו להשתמש בה. יש לא מעט סרטונים ודרכים ללמוד על התוכנה באתרי אינטרנט. זו תוכנה אהובה על גרפיקאים ומעצבים גרפייםואפילו לביצועיסטים.  נעשה בה שימוש רב בפן המקצועי בתחום העיצוב, בעריכת פרסומות, מגזינים, פוסטרים, מיתוג עסקי ואפילו באיור וכתיבה מקצועית. לא חסרים לה שימושים.

פוטושופ וצילום

הכלי הכי מרכזי של הפוטושופ הוא כלי המברשת שהוא מעולה לכל מה שקשור לציור ורישום. יחד עם זאת ישנה פלטת הצבעים אתהתוכלו לבחור צבע מסוים ולשנות אותו או לעשות אתו כל מיני אפקטים. ניתן לעשות בחירה של חלק מסוים בתמונה להזיז ולחתוך שכבות. יש אפשרויות טשטוש ומיקום. וניתן להגיע לעיצוב תמונה ברמה גבוהה ביותר. ברור שישן אופציות חלופיות לפוטושופ במיוחד לחובבנים אך למרות זאת מי שיפנה בכל זאת לשימוש בפוטושופ, יחכים וילמד ויוכל בהחלט להגיע לרמה גבוה יותר של עיצוב התמונה.

תוכנות חינמיות לעיצוב תמונה

Pixle - אפליקציה שניתן לגשת אליה באופן חופשי מכל מקום שיש בו גישה לאינטרנט ואין בכלל שום צורך להוריד או להתקין תוכנה למחשב האישי. זו אפליקציה שמבוססת על טכנולוגיית פלאש שכוללת בתוכנה מס' כלים  של חיתוך תמונה, שינוי צבעים, ועוד כמה אפקטים יש אפשרות לצייר בה וליצור אילוסטרציות משלכם.
פיקסה – תוכנה חינמית מבית גוגל. המטרה העיקרית שלה היא בעצם לארגן את כל אוסף התמונות  שיש לכם במחשב אך הכיף שבה הוא שעם הפיקסה תוכלו לבצע תיקונים ויזואליים לתמונות. שינוי צבעים, הבהרה וכהות, חיתוך תמונה ויישור תמונה, חדות ועוד... היא נותנת את האפשרות לשתף את התמונות שלכם דרך Web album של גוגל או דרך אי-מייל או בלוג, והיא בהחלט קלה ונוחה לשימוש.
Paint.net–תוכנה צייר אנגלית, ברור שכל גרפיקאי מקצועי לא יתעניין בתוכנה הזו אך עבור כל אדם חובבן שמעונין לגשת לעיצוב תמונות בבית היא בהחלט טובה. יש בה את האפשרות להחליף גוון תמונה, שחור, לבן, ספייה, עריכה ותיבות טקסט, עין אדומה, זום ועוד... יש בה חסרון אחד שהוא במחסור בתרגום לעברית.
GIMP– עוד תוכנה חינמית שיודעת לעשות בערך את כל מה שקודמותיה עושות ואפילו קצת יותר. ניתן ליצור אתה גם ציורים מקוריים ולא רק לבצע אתה עריכת תמונות. היא גם יכולה גם לשמש ליצירת אנימציות בסיסיות בפורמט שלה. החזון שלה הוא בעצם לשמש כלי פיתוח אלגוריתמים מתקדמים לעיבוד תמונות

לסיכום

עריכה ועיצוב תמונות זמינה היום לכולם.  נוכל לשייף את פרי יצרתנו ולשפץ את התמונה בין אם זה נוף לבין אם אלו פנינו כפי שחפצה נפשנו. התוכנות שהזכרנו פה הן רק שלוש אפשרויות שאנו מעלים בפניכם, הן אפשרויות נוחות וטובות עבור הצלם החובב. כשאתם יושבים בבית ומתעסקים בכל הקשור לצילום ועיצוב, ומחפשים אתרי עיצוב שיתנו לכם מענה לעיצוב גרפי בלי להרחיק לכת עד למידה של תוכנת הפוטושופ אלה בהחלט יתנו לכם מענה. ברור שיש לכם מה ללמוד על כל תוכנה שתבחרו לעבוד אתה אך הלמידה היא זריזה. התוכנות קלות להבנה וידידותיות למשתמש.

מאמרים נוספים בנושא עיצוב אתרים

אספנו עבורכם מאמרים נוספים בנושא עיצוב אתרים באינטרנט


עיצוב אתרים עם תמונות

עיצוב אתרים עם תמונות

 

עיצוב אתרים עם תמונות
עיצוב אתרים מאמרים

עיצוב אתרים מאמרים

 

עיצוב אתרים מאמרים
החשיבות של עיצוב אתרים

החשיבות של עיצוב אתרים

 

החשיבות של עיצוב אתרים
מחיר של עיצוב אתרים

מחיר של עיצוב אתרים

 

מחיר של עיצוב אתרים
עיצוב אתרים מדריך

עיצוב אתרים מדריך

 

עיצוב אתרים מדריך
דרך פעולה בעיצוב אתרים

דרך פעולה בעיצוב אתרים

 

דרך פעולה בעיצוב אתרים
שלבי עבודה בעיצוב אתרים

שלבי עבודה בעיצוב אתרים

 

שלבי עבודה בעיצוב אתרים
עיצוב ובניית אתרים

עיצוב ובניית אתרים

 

עיצוב ובניית אתרים
קורס עיצוב אתרים

קורס עיצוב אתרים

 

קורס עיצוב אתרים
עיצוב אתרים באינטרנט

עיצוב אתרים באינטרנט

 

עיצוב אתרים באינטרנט
עיצוב אתר

עיצוב אתר

 

עיצוב אתר
עיצוב תמונות

עיצוב תמונות

 

עיצוב תמונות

Mail@Example.com  |    555-555-555    |   רחוב . 123  ישראל 000000