צור קשר

cbh, t,rho
בניית אתרים לקוחות בנית אתרים לקוחות נבחרים לקוחות בניית אתרים

עיצוב אתרים


עיצוב אתרים הוא חלק מהתהליך של בנית אתרים. עיצוב אתרים כולל תהליכים של המשגה (כלומר conceptualization), תכנון המראה של האתר ועיצוב של האתר כך שיהיה ניתן לצפות בו באמצעות דפדפנים, ההגדרה של עיצוב אתרים צריכה להיות על ידי שפת תגיות על מנת שהדפדפן יהיה מסוגל לפענח את האתר ולהציג אותו. עיצוב אתרים כולל בנייה של אתר המורכב מדפי אינטרנט הקשורים זה בזה ואף מוצגים באופן נפרד. עיצוב אתרים כולל את העיצוב של כל דף בנפרד באופן שיהיה קשר בין דף לדף וכן לכל האתר כולו.

מה זה עיצוב אתרים?

עיצוב אתרים הוא בנייה של דפים שונים בעלי קשר של אלמנטים עיצובים, כמו למשל, צבע רקע, מסגרת, תמונות מלל ועוד. רוב אתרי האינטרנט היום מעוצבים בשפה של HTML, XHTML, עם שילוב של CSS, וזאת תודות לשיפורים שחלו בתאימות של הדפדפנים בהתאם לסטנדרטים של W3C.
בניגוד לימים עברו, כיום יש הבדל בין אנשי עיצוב אתרים(עיצוב של מראה האתר) לבין פיתוח רשתות (תחזוקה כוללת של שירותי הרשת), וזאת בשל הכמות הרבה של אנשי מקצוע בתחום של עיצוב תקשורת חזותית וכן בטכנולוגית המידע.

היסטוריה של עיצוב אתרים

אתר האינטרנט הראשון פורסם ב 1991 על ידי טים ברברס- לי הלא הוא הממציא של World Wide Web. דפי האינטרנט היו כתובים אז בשפת התגיות – HTML.
טבלאות, שהיו עד אז כלי להצגה של מידע טבלאי, הפכו עד מהרה לכלי של בוני האתרים לעיצוב ושליטה על הצורה של דף האינטרנט. עם הזמן נוספה האפשרות של הוספת הגדרות CSS – הגדרת גיליונות מדורגים מה שהפך את השליטה על מראה הדף לקלה ונכונה יותר. כיום שוב משמשות הטבלאות להצגה של מידע טבלאי בלבד.

מהם הדרישות הרב תחומיות?

עיצוב אתרים הוא מונח הכולל בתוכו מספר רב של אפשרויות כמו מערכות מידע, טכנולוגיות מידע, עיצוב ותקשורת חזותית ועוד. עיצוב אתרים כיום נחלק לשני חלקים – Front end והוא קשור לצד הוויזואלי של האתר, בעוד הBack End עוסק בהדמיה של הדפים, ובניה דינאמית על ידי מידע שנאסף.

מאמרים נוספים באות ע

אנחנו מציגים בפניכם מאמרים נוספים  של חברת בניית אתרים דרונט באות ע את כל המונחים האלה העלנו במשך השנים תוך כדי זה שנתקלנו בהם באינטרנט או במהך העבודה השוטפת שלנו.חלק מבמונחים קיבלנו כהשראה מהלקוחות שלנו.במידה ואתם מכירים מונחים נוספים נשמח אים תציעו לנו ונשמח להוסיף אותם.

עוגיות

עוגיות

 

עוגיות
עיצוב אתרים

עיצוב אתרים

 

עיצוב אתרים
עמוד נחיתה

עמוד נחיתה

 

עמוד נחיתה
© כל הזכויות שמורות, 2004-2011, בית עסק אמסל.
אין לעשות שימוש בחומר המופיע בדף זה ללא אישור מראש מבעלי זכויות היוצרים.
הנך נמצא כאן: עיצוב אתרים
Mail@Example.com  |    555-555-555    |   רחוב . 123  ישראל 000000