צור קשר

cbh, t,rho
בניית אתרים לקוחות בנית אתרים לקוחות נבחרים לקוחות בניית אתרים

סקריפט


תוכן

סקריפט

חווית גלישה אמתית

החוויה שלנו כגולשים באתר פרסומי בדרך כלל מסתכמת בלא יותר משתי דקות, הדבר מאוד תלוי באתר, אנחנו קוראים, מביטים, שומעים מה רצה המפרסם לומר, ובזאת נגמרת הסבלנות שלנו. המפרסמים בדרך כלל מעוניינים בזמן שהייה ארוך יותר מצדנו מה שאומר שחווינו את המוצר בצורה טובה יותר. זוהי שאלת האינטרסים של שני הצדדים, עולם התוכן והמדיה באינטרנט עומד על השאלה הזו כבר הרבה זמן, חלק מהמפרסמים מסתפקים בנתונים הללו, ו'משחררים' אותנו לאחר מספר דקות, אך יש שעובדים קשה כדי שנישאר יותר וכאן מתחיל הכיף.

איך עושים את זה

תכניתנים רבים עובדים במשך שעות רבות כדי להפוך את האינטרנט למשהו אינטראקטיבי באמת והאמת היא שיש להם סיבה טובה. הפלטפורמה האינטרנטית היום מאפשרת לעשות באינטרנט כמעט הכל, מהצגת תמונות וטקסטים ועד הפעלת תוכנות אינטראקטיביות משוכללות, כאלה שיגרמו לנו להישאר יותר זמן באתר, להשאיר פרטים, לשלוח לחברים, לשתף ואפילו לחזור שוב, הסוד מאחורי רוב התוכן הכיפי הזה טמון ביכולת של כל חברת בניית אתרים לכתוב וליישם קובץ סקריפט באתר.

מה זה סקריפט

קובץ סקריפט הוא בעצם שורות קוד שהופכות את הדפדפן של כולנו מכלי להצגת תכנים לתוכנה המאפשרת ביצוע פעולות נרחבות יותר, הסקריפט המוכר לכולנו הוא סקריפט יצירת הקשר, כולנו מכירים את הקופסא שמונחת באתרי אינטרנט רבים המציעה לנו להשאיר פרטים, ללחוץ על כפתור ה'שלח' ולקבל מענה מנציג החברה. בלי לשים לב, הפעלנו בתוך הדפדפן שלנו סקריפט שנכתב על ידי תכניתן וביצענו פעולה מורכבת, כזו שאינה רק מעבר בין עמודים ולינקים, אלא פעולה של ממש.

השימוש בסקריפט

נושא הסקריפט הוא רחב מאוד, ומצוי ברשת כמעט בכל מקום, שפת הקוד הנפוצה ביותר לכתיבת סקריפט היא שפת JAVA  מה שמוכר לנו כ JAVA SCRIPT , דוגמאות נפוצות לשימוש בסקריפטים הם מעברים יפים בדפי אינטרנט, כאלה שנראים כמו סרט נע, או אפקטים שונים, הרצת סרטים מובנים בתוך עמוד אינטרנט, משחקים פשוטים, נציג שירות וירטואלי באתר, כל אלה הן בעצם תוכנות המותקנות בתוך שורות הקוד של האתר והופכות אותו למעניין יותר, ידידותי יותר, ובסופו של דבר גם נוח יותר. אנחנו הגולשים אוהבים את זה, והמפרסם מרוויח אותנו לכמה דקות נוספות, והנה, כולם מרוצים.

מאמרים נוספים באות ס

אנחנו מציגים בפניכם מאמרים נוספים באות ס את כל המונחים האלה העלנו במשך השנים תוך כדי זה שנתקלנו בהם באינטרנט או במהך העבודה השוטפת שלנו.חלק מבמונחים קיבלנו כהשראה מהלקוחות שלנו.במידה ואתם מכירים מונחים נוספים נשמח אים תציעו לנו ונשמח להוסיף אותם.

1

Mail@Example.com  |    555-555-555    |   רחוב . 123  ישראל 000000