צור קשר

cbh, t,rho
בניית אתרים לקוחות בנית אתרים לקוחות נבחרים לקוחות בניית אתרים

ספאם


מה פירוש "ספאם"?

ספאם היא בעצם המילה האנגלית למילה זבל והיא מתארת דואר שנשלח בדואר אלקטרוני אשר תוכנו לא ראוי או לא חשוב והמייל אוטומטית מגדירו כדואר זבל ומאחסנו בתיקיית ספאם במקום בתיקיית "דואר נכנס". את דואר הספאם שלכם תוכלו להגדיר ידנית או לתת לברירת המחדל של שרת המייל בו אתם משתמשים להגדיר אותו עבורכם. הספאם, מועבר לתיקייה ייעודית בהתאם לדואר האלקטרוני בו אתם משתמשים, תיבות דואר מסוימות יעבירו אותו לתיקיית 'פריטים שנמחקו' אחרות יעבירו אותו ישירות לפח האשפה או לתיקיית ספאם.

מה הבעייתיות בספאם?

על אף שתיקיית ספאם אמורה להכיל דואר זבל בלבד, יתכנו טעויות, טעויות אלו נובעות מהגדרות קבועות של תיבת הדואר שלכם, בדרך כלל מדובר בדואר שמגיע עם שם מסוים שאינו עומד בקריטריונים, או שמגיע משרת מסוים אשר תיבת הדואר ושרת הדואר שלכם רואים בו איום. לכן, תיקיית דואר ספאם בתיבת הדואר שלכם עלולה בהחלט להכיל דואר שציפיתם לוושדווקא רציתם לקבל, מומלץ לבדוק מידי פעם את תיקיית דואר ספאם בכל תיבת מייל כדי לוודא שאכן מגיעים לשם רק הודעות שאינן רצויות.

מי עובר לתיקיית ספאם

בין היתר מסנן שרת המייל שלכם לתיקיית ספאם מיילים המגיעים מרשימת תפוצה, מיילים המגיעים משרת שזוהה כשולח דואר ספאם או מיילים שהוכרו בעבר על ידי שרת הדואר כדואר ספאם, מיילים שלא הוכנו כראוי על ידי חברת בניית אתרים ונשלחו ישירות מן האתר. או כאמור, מיילים אשר כותרתם ותוכנם מעידים על כך שמדובר בספאם.

הסיכון בדואר זבל

הסינון לספאם הוא לא רק לצרכי נוחות, שרתי מייל רבים משתמשים בתיבת הספאם ומעבירים אליה מיילים הנראים חשודים כנגועים בווירוסים שונים או שעלולים לפגוע בפרטיותכם, אם זיהיתם מייל שאינו מוכר לכם בתיבת הספאם עדיף שתניחו לו לנפשו או שתמחקו אותו כליל, חשוב לציין כי תיבת הספאם אמנם שומרת על המיילים סגורים, אך עדיין נגישים לפתיחה, בדרך כלל על ידי העברה לתיקיית הדואר הנכנס.

ספאם אישי

מעבר לסינון הבסיסי של תיבת הדואר, תוכלו להגדיר בעצמכם את רשימת הספאם שלכם בדרך כלל בקלות רבה על ידי לחצן ימני על כל מייל, והגדרה כדואר זבל, מרגע שהגדרתם שולח מסוים כדואר זבל, יועברו כל ההודעות ממנו, ישירות לתיבת הספאם.

מאמרים נוספים באות ס

אנחנו מציגים בפניכם מאמרים נוספים באות ס את כל המונחים האלה העלנו במשך השנים תוך כדי זה שנתקלנו בהם באינטרנט או במהך העבודה השוטפת שלנו.חלק מבמונחים קיבלנו כהשראה מהלקוחות שלנו.במידה ואתם מכירים מונחים נוספים נשמח אים תציעו לנו ונשמח להוסיף אותם.

1

Mail@Example.com  |    555-555-555    |   רחוב . 123  ישראל 000000