צור קשר

cbh, t,rho
בניית אתרים לקוחות בנית אתרים לקוחות נבחרים לקוחות בניית אתרים

סטט קאונטר


תוכן

סטט קאונטר

הקוסמטיקה של האתרים

לכל עסק רציני היום יש אתר, את זה כולנו יודעים, אבל אנחנו לא יודעים את החשיבות של ביצועי האתר בעיני המפרסם. כל חברה של בניית אתרים יודעת כי העיצוב, הטכנולוגיה, ואפילו היכולות המכירתיות של האתר הם רק חלק מהעניין, כאשר הריגוש האמתי נמצא בתוצאות הסטטיסטיקות של האתר. בואוונניח שפתחתם אתר העוסק בקוסמטיקה, האתר מציע רעיונות שונים, מראה תמונות, מציע פתרונות, ומפנה אתכם למוצרים שונים של חברות שונות , כאלה שאתם ממליצים עליהם, עכשיו קחו את האתר שלכם ותארו לכם שהוא מייצר רק שתי כניסות ביום, ברור לכולנו ששתי כניסות ביום הן לא הסיבה בגינה הקמנו את האתר, אז למה באמת הקמנו אותו?

שם המשחק הוא כוח

התשובה יכולה להיות מגוונת, אבל בסופו של דבר יסכים כל בעל אתר כי אלמנט הסטטיסטיקה גובר על כולם. תארו לכם עכשיו שהאתר שלכם צובר עשרת אלפים כניסות בכל יום, מרגש נכון, אבל יותר מזה, ברגע שהאתר הגיע לממד מסוים, הוא הרוויח לא רק לקוחות אלא גם המון כוח, כוח קנייה, כוח פרסום, כוח שכנוע, כוח חברתי. וכשזה נוגע לרשת האינטרנט כוח וגודל הם שם המשחק, זוהי הסיבה העיקרית שבעלי אתרים רבים מתקינים באתר שלהם סטט קאונטר.

חוק המספרים הגדולים

סטט קאונטר הוא בעצם מונה כניסות לאתר, כזה הגלוי לכל הגולשים ומיידע אותם כמה גולשים הגיעו לאתר עד כה ואיזה מספר הם ברשימה, אז נכון שסטט קאונטר הוא לא דבר מרגש כשמדברים על מספריםקטנים ולהיפך סטט קאונטר המצביע על מספר קטן של גולשים מראה על חולשה של האתר ואולי אפילו על זניחות. אבל אם אתם מתכננים להשקיע באתר פרסום ושיווק, הרי שבתוך זמן קצר הסטט קאונטר שלכם יתחיל להצביע על מספרים שונים, כאלה שיתחילו לשכנע את הגולש החדש לאתר שמדובר בעצם באתר חברתי גדול, ובעל מעריצים רבים.

זהירות, סטט קאונטר

השימוש בסטט קאונטר הוא דבר נפוץ מאוד, אך יש להיזהר ממנו, שימוש בסטט קאונטר מעיד לעיתים על חוסר בגרות של החברה אשר מנסה להשוויץ במספר רב של משתמשים כאשר ברור לכולם כי המספר אמור להיות אף גדול מהמספר שהחברה הציגה.

מאמרים נוספים באות א

אנחנו מציגים בפניכם מאמרים נוספים באות א את כל המונחים האלה העלנו במשך השנים תוך כדי זה שנתקלנו בהם באינטרנט או במהך העבודה השוטפת שלנו.חלק מבמונחים קיבלנו כהשראה מהלקוחות שלנו.במידה ואתם מכירים מונחים נוספים נשמח אים תציעו לנו ונשמח להוסיף אותם.

1

Mail@Example.com  |    555-555-555    |   רחוב . 123  ישראל 000000