צור קשר

cbh, t,rho
בניית אתרים לקוחות בנית אתרים לקוחות נבחרים לקוחות בניית אתרים

סטטיסטיקה


סטטיסטיקה

בואו נקים חנות

נניח שהקמתם אתר משלכם, או שלקחתם חברה של בניית אתרים שתעשה זאת עבורכם, ונניח שהאתר שלכם באמת מושקע ויפה, הוא כולל דפים מעניינים, אינפורמציה חיונית וחשובה, תמונות וטפסים אינטראקטיביים. האתר שלכם אמור למכור, בין אם מדובר על מכירה ישירה, ובין אם מדובר על אתר תדמיתי שיוצר אווירה טובה ושם טוב לטווח הארוך. רוב המפרסמים גם ישקיעו בקידום האתר, הם יפרסמו אותו ברשתות החברתיות, בגוגל, ואפילו באתרים אחרים. אז השקענו הרבה, והתאמצנו מאוד, יש לנו בעצם אולם תצוגה גדול ומעניין ברחוב מרכזי בעולם האינטרנט, עברנו הרבה, עכשיו נמשיך מאותו מקום, אם יש לנו חנות, אנחנו רוצים לראות את הלקוחות, להבין מה עניין אותם, מה הם אהבו, כמה זמן הם בילו בחנות ובכלל, מאיפה הם הגיעו, האם הם נחתו אצלנו במקרה, או שהם הגיעו באופן יזום, אולי הם שמעו עלינו מחברים, כל אלה שאלות שכל בעל עסק צריך לשאול את עצמו, היופי הוא, שבניגוד לעולם האמתי, באינטרנט ישנן תשובות ברורות וחדות לכל השאלות הללו.

מי נכנס ומי יוצא

בניגוד לרחוב ולחנות רגילה, חנות אינטרנטית מסוגלת לנהל סטטיסטיקה של כניסות, יציאות, זמן השהייה, ומילות החיפוש המתאימות של כל הקהל הנכנס והיוצא ממנה, כלי הסטטיסטיקה הוא כלי מדהים הקיים בצורה זמינה וקלה בעולם הווירטואלי, כאשר כלי הסטטיסטיקה הנפוץ ביותר הוא כלי ה ANALYTICS  של גוגל.

סטטיסטיקה של לקוחות

בעולם האינטרנט, הסטטיסטיקה היא לא רק עניין של סקרנות אלא של יכולת פיתוח וקידום העסק, בוא נניח שפתחתם חנות למכירת שעונים באינטרנט, תארו לכם שאתם יכולים בלחיצת כפתור להשיג סטטיסטיקה שתגיד לכם כמה זמן התעכבו הלקוחות על כל שעון שהצגתם, אילו שעונים הם אהבו יותר או פחות, על אילו שעונים הם וויתרו ולמה, כלי סטטיסטיקה מסוגלים להביא את האתר שלכם לאופטימיזציה מבחינה יכולת הביצועים שלו.

נתונים כלליים בלבד

חשוב לזכור כי כלי הסטטיסטיקה אינו מצביע על גולש מסוים, הוא לא יודע אילו מוצרים אהב הלקוח בחולצה הירוקה, הוא יודע להצביע ולהראות לכם מגמות, שינויים, ונתונים כללים החל מניתוח יומי ועד לניתוח שנתי. מעבר לזה חשוב לציין כי כל כלי סטטיסטיקה נועד כדי להראות את הנתונים, את ניתוח הנתונים תצטרכו לעשות בעצמכם.

מאמרים נוספים באות ס

אנחנו מציגים בפניכם מאמרים נוספים באות ס את כל המונחים האלה העלנו במשך השנים תוך כדי זה שנתקלנו בהם באינטרנט או במהך העבודה השוטפת שלנו.חלק מבמונחים קיבלנו כהשראה מהלקוחות שלנו.במידה ואתם מכירים מונחים נוספים נשמח אים תציעו לנו ונשמח להוסיף אותם.

1

Mail@Example.com  |    555-555-555    |   רחוב . 123  ישראל 000000