צור קשר

cbh, t,rho
בניית אתרים לקוחות בנית אתרים לקוחות נבחרים לקוחות בניית אתרים

ניוזלטר


למען השיווק

ניוזלטר הוא כלי שיווקי המאפשר לבעל החברה או הארגון להמשיך ולעניין את לקוחות בפעילות העסק. ניוזלטר ממוקד מטרה ומופץ רק לאלו המאשרים אותו ולקוחות המעידים שהניוזלטר אכן מעניין אותם. הניוזלטר כשמו כן הוא מכתב חדשותי, מטרתו לעדכן את לקוחותיך בשינויים בענף, בשינויים המתרחשים בארגון, בפעילויות האחרונות ובצפי הפעילויות לזמן הקרוב.

מהו ניוזלטר?

ניוזלטר הוא בעצם מגאזין אינטרנטי, הנשלח על ידי בעל העסקהמפרסם או באופן אוטומטי על ידי אתר אינטרנט, לצורך כך יש לפנות לחברה של בניית אתרים ולהיוועץ בנושא,בכל ניוזלטר כתובים מאמרים, כתבות ועדכונים הקשורים לעסק ולפעילותו בענף. בעל עסק רשאי לפרוט בניוזלטר שלו כל מה שליבו חפץ ובלבד לעניין את הקהל של ולעודד אותם לשוב ולבקר בעסק שלו לצורכי רכישה, מצד שני מפרסמים רבים נוטים לשכוח את המטרה לשמה נשלח הניוזלטר, והיא לרוב תזכורת ללקוחות הפוטנציאלים על קיומו של העסק, כדי שלכשיגיע הזמן, אלה יזכרו וירכשו דרכו. שליחת חומרים מיותרים שאינם קשורים לעסק, ויותר מכך, שליחת תמונות ומאמרים שאינם הולמים את תדמית העסק ומיצובו יוצרים נזק לעסק בטווח הארוך ומציגים אותו כ'נודניק' ששולח מיילים ללא טעם. חשוב לזכור כי ניוזלטר משקף את תדמית העסק והוא אמור להגיע בצבעים, בצורות ובמיצוב הקיים של העסק, כל זאת כדי שהמותג ייזכר בראשם של הלקוחות לטווח הארוך.

אסור שליחת דואר זבל

כיום, אסור על פי חוק לשלוח תכנים פרסומים לאף אדם דרך המייל ללא רשותו מראש ולכן אסור להפיץ את הניוזלטר לכל אדם באשר הוא או לרשימת תפוצה מקרית. יש חובה חוקית לקבל אישור מכל אדם שברצונך לשלוח אליו את הניוזלטר בטרם השליחה ובאם אדם מבקש לצאת מרשימת התפוצה, חובה להוציאו ממנה ולא לשלוח לו שוב את הניוזלטר. מגבלה זו היא בעצם יתרון כי היא מובילה לכך שהניוזלטר שלך יגיע רק לידיים שבאמת מעוניינות במידע שאתה מעביר אליהן והפרסומת פוגעת בדיוק. חשוב לשים לב שתוכן הניוזלטר ואופן בנייתו תהיה כזו שתמנע ממנו להגיע אל דואר הזבל במיילים אליהם הניוזלטר נשלח. יש להשתמש במילים ראויות ובתכנים כאלו שהמייל יפרש כדואר חשוב. מעבר לזה, יש להיזהר משליחה של הניוזלטר לרשימות תפוצה שהגיעו ממקורות שונים, אסוף את מאגר המיילים בעצמך ותימנע מאי נעימויות.


 

מאמרים נוספים באות ז

אנחנו מציגים בפניכם מאמרים נוספים באות ז את כל המונחים האלה העלנו במשך השנים תוך כדי זה שנתקלנו בהם באינטרנט או במהך העבודה השוטפת שלנו.חלק מבמונחים קיבלנו כהשראה מהלקוחות שלנו.במידה ואתם מכירים מונחים נוספים נשמח אים תציעו לנו ונשמח להוסיף אותם.

1

Mail@Example.com  |    555-555-555    |   רחוב . 123  ישראל 000000