צור קשר

cbh, t,rho
בניית אתרים לקוחות בנית אתרים לקוחות נבחרים לקוחות בניית אתרים

ניווט באתר


ניווט באתר

מבנה האתר

אתרים רבים מובילים אותנו לשיוט ידידותי באתר, מדף 'אודות' לדף 'צור קשר' ולדף גלריית התמונות. לעיתים הניווט באתר הוא נוח וידידותי ולעיתים אנו מוצאים את עצמנו בורחים מאתרים בהם אין כלי ניווט ברורים וטובים, אז מה הם בעצם כלי ניווט באתר ומה הופך אתר מאתר מסורבל ומרתיע לאתר ידידותי ונוח.

חשיבות נושא הניווט באתר

הגעתם לעמוד הבית של האתר, זהו בדרך כלל העמוד הראשון שיקבל את פניכם באתר בו נחתתם, אנו מדגישים את המילים בדרך כלל, מכיוון שמפרסמים רבים יובילו אתכם באמצעות פרסומת לאחד העמודים הפנימיים של האתר, עמוד שעלול לעניין אתכם באופן מיוחד, העניין הוא שמשם, כאשר תרצו להמשיך ולהתבונן באתר, החוויה שלכם תלויה ביופי של האתר, ברמת העניין שלו בעיניכם, ובמרכיב חשוב ונוסף והוא ניווט באתר. ככל שהניווט באתר יהיה נוח וקל יותר כך הגולש מרגיש שהוא אינו 'כלוא' באתר או בעמוד מסוים בו, והוא לא ירגיש צורך לברוח, מעבר לזה, ככל שהגולש יגיע למחוז חפצו, וימצא מהר יותר את מה שחיפש באתר כך יגבר הסיכוי כי הוא יתעניין באתר יותר ולא יתייאש ויברח ממנו.

ניווט פשוט באתר

אז מה בעצם הופך את הניווט באתר לקל יותר, לא תאמינו כמה זה פשוט, ובכל זאת גרפיקאים רבים העוסקים בתחום בניית אתרים וחברות רבות אינן מפנימות את הנושא. הכלל הראשון של ניווט באתר הוא לחשוב כמו גולש, כשבונה האתר חושב על הנושאים שיעניינו את הגולש, והופך אותם לנגישים יותר אזי הגולש מרגיש את זה ומוצא בקלות את מה שחיפש ובסופו של דבר נהנה מהאתר ועלול לחזור אליו. בר הניווט הוא הגורם האחראי על כל ניווט באתר, הכפתורים והתפריטים השונים אמורים להיות מסודרים בסדר הגיוני שיציע קודם כל את הנושאים המבוקשים, באתר של ביטוח לאומי למשל, הנושא הראשן שתמצאו הוא מידע לגבי חותמי האבטלה ובאתר של חברת מיקרוסופט, תמצאו קודם כל נושאי עזרה שונים לגבי מערכת ההפעלה שלכם. כלים נוספים הקיימים ועוזרים בכל ניווט באתר הוא כלי החיפוש, כלי זה עוזר בעיקר באתרים רחבים וגדולים מבחינת היקף החומר הנמצא בהם, באתרים כאלה נמצא בכל עמוד עמדת חיפוש שתעזור לנו למצוא דברים בקלות ובמהירות.

מאמרים נוספים באות נ

אנחנו מציגים בפניכם מאמרים נוספים באות נ את כל המונחים האלה העלנו במשך השנים תוך כדי זה שנתקלנו בהם באינטרנט או במהך העבודה השוטפת שלנו.חלק מבמונחים קיבלנו כהשראה מהלקוחות שלנו.במידה ואתם מכירים מונחים נוספים נשמח אים תציעו לנו ונשמח להוסיף אותם.

1

Mail@Example.com  |    555-555-555    |   רחוב . 123  ישראל 000000