צור קשר

cbh, t,rho
בניית אתרים לקוחות בנית אתרים לקוחות נבחרים לקוחות בניית אתרים

מערכת מסחר אלקטרוני

מערכת מסחר אלקטרוני כוללת תמיד שני צדדים צד לקוח וצד של מנהל האתר שזה בדרך כלל הספק שמוכר את המוצר או השרות. 
צד לקוח זה בעצם הצד של הלקוח שמבצע את הרכישה בפועל של המוצר או השרות שזה בעצם אתר האינטרנט שהלקוח נתקל בו. הלקוח יכול להגיע לאתר האינטרנט בהמון דרכים. הדרך חיפוש השכיחה ביותר היא על ידי חיפוש במנועי חיפוש.לקוח צריך מוצר או שרות ולכן הוא נכנס לאינטרנט ומגיע למנוע חפוש כלשהו עלמנת לחפש את המוצר או השרות שהוא צריך.קיימים כיום המון מנועי חיפוש  יש את מנוע החיפוש של נענע יש מנוע חיפוש של הפוטרטל של ynet ששייך לעיתון ידיעות אחרונות יש מנוע חיפוש של אתר nrg ששייך לעיתון מעריב ומשמש את הגולשים שנמצאים באתר באותו זמן.מנוע החיפוש הגדול ביותר כיו זה גוגל על פי הסטיסטיקות ניתן לראות שכשמונים וחמישה אחוז מהגולשים מבצעים את החיפוש שלהם במנוע החיפוש של גוגל.
בכל אופן הלקוח מגיע לאתר שם הוא נתקל במוצר או בשרות פעם ראשונה או מסתכל על המוצר או השרות ובוחן אותו האים הוא מתאים לצרכים שלו וכמובן לתקציב שלו במידה וכן הוא מבצע רכישה של המוצר על ידי טופס מאובטח.הצד השני הוא בעצם הצד של מנהל האתר שבעצם מפעיל את  מערכת מסחר אלקטרוני על ידי מערכת ניהול תוכן שפיתחה  עבורו חברת בניית אתרים שבנתה לו את אתר האינטרנט. באמצעות מערכת מסחר אלקטרוני הספק יכול לקבוע את המחירים של המוצר או השרות שהוא מוכר את תנאי התשלום זמן הספקה כמות במלאי וכדומה.

מסחר אלקטרוני

מערכת מסחר אלקטרוני משמשת למעשה את כל אותם אנשים שמעוניינים לעסוק בתחום של מסחר אלקטרוני ברשת האינטרנט.
האנשים האלה כוללים מצד אחד את בעליי העסקים שהם יכולים להיות או היבואנים של המוצרים או הקמעונאים שמספקים את המוצרים.
הקמעונאים שמספקים את המוצרים  בפועל  יכולים לספק אותם על ידי חנות פיזית שיש להם  מערכת מסחר אלקטרוני משמשת אותם בנוסף לפעילות השוטפת של החברה .או שהם משתמשים רק  מערכת מסחר אלקטרוני לבצע את הפעילות שלהם ואין להם בעצם חנות פיזית.
וכמובן שהיא משרתת את הגולשים שנמצאים ברשת האינטרנ שבעה ימים בשבוע ועשרים וארבע שעות ביממה ומחפשים לרכוש מוצרים שהם צריכים.
עוד על מסחר אלקטרוני:
מערכת מסחר אלקטרוני
אתרי מסחר אלקטרוני
אתר מסחר אלקטרוני
מסחר אלקטרוני בישראל
חוק מסחר אלקטרוני
Mail@Example.com  |    555-555-555    |   רחוב . 123  ישראל 000000