צור קשר

cbh, t,rho
בניית אתרים לקוחות בנית אתרים לקוחות נבחרים לקוחות בניית אתרים

מסחר אלקטרוני

מסחר אלקטרוני התחיל לתפוס תאוצה בתחילת שנות השמונים והוא לא היה מסחר אלקטרוני כמו שאנחנו מכירים היום של צרכן שמזמין מוצרים או שרותים דרך האינטרנט אלא הוא היה ברובו מסחר אלקטרוני בין  חברות שעשו עסקאות דרך רשת האינטרנט.
העסקאות של החברות האלה היו בדרך כלל פעולות של קנייה או פעולות של מכירה של מוצרים ושרותים שהחברות רכשו בנהם דרך רשת האינטרנט.המוצרים שהחברות רכשו אלה היו בדרך כלל מוצרים שהם היו זקוקים להם לפעילות השוטפת היום יומית של החברה ושבלי המוצרים האלה החברה לא הייתה יכולה להתקיים.השרותים שהחברה רכשה לא היו שרותים רגילים כמו שאנחנו מכירים היום אלא אלא היו בדרך כלל שרותים משלימים שהחברות היו זקוקות להם אחת מהשנייה.בכל פעם שחברה היית זקוקה לשרות מחבר אחת שפועלת בתחום שלה או שמציעה שרותי עסקיים שהיא זקוקה להם היא הייתה מבצעת הזמנה דרך האינטרנט. בתחילת שנות התשעים החלה עלייה גדולה במודעות לתחום מסחר אלקטרוני באינטרנט וחברות גדולות וגם חברות קטנות התחילו לבצע שימוש ברשת האינטרט עלמנת למכור את המוצרים שלהם או את השרותים שלהם דרך רשת האינטרנט.
היתרון הגדול של השיטה היה ששימוש בתחום מסחר אלקטרוני חשף אותם ללקוחות חדשים והם השתמשו בו בנוסף לשיטת המכירות שלהם והיו גם חברות שהשתמשו בו כתחליף לשיטת המכירות שלהם.

 

מערכת מסחר אלקטרוני

מערכת מסחר אלקטרוני כוללת תמיד שני צדדים צד לקוח וצד של מנהל האתר שזה בדרך כלל הספק שמוכר את המוצר או השרות. 
צד לקוח זה בעצם הצד של הלקוח שמבצע את הרכישה בפועל של המוצר או השרות שזה בעצם אתר האינטרנט שהלקוח נתקל בו. הלקוח יכול להגיע לאתר האינטרנט בהמון דרכים. הדרך חיפוש השכיחה ביותר היא על ידי חיפוש במנועי חיפוש.לקוח צריך מוצר או שרות ולכן הוא נכנס לאינטרנט ומגיע למנוע חפוש כלשהו עלמנת לחפש את המוצר או השרות שהוא צריך.קיימים כיום המון מנועי חיפוש  יש את מנוע החיפוש של נענע יש מנוע חיפוש של הפוטרטל של ynet ששייך לעיתון ידיעות אחרונות יש מנוע חיפוש של אתר nrg ששייך לעיתון מעריב ומשמש את הגולשים שנמצאים באתר באותו זמן.מנוע החיפוש הגדול ביותר כיו זה גוגל על פי הסטיסטיקות ניתן לראות שכשמונים וחמישה אחוז מהגולשים מבצעים את החיפוש שלהם במנוע החיפוש של גוגל.
בכל אופן הלקוח מגיע לאתר שם הוא נתקל במוצר או בשרות פעם ראשונה או מסתכל על המוצר או השרות ובוחן אותו האים הוא מתאים לצרכים שלו וכמובן לתקציב שלו במידה וכן הוא מבצע רכישה של המוצר על ידי טופס מאובטח.הצד השני הוא בעצם הצד של מנהל האתר שבעצם מפעיל את  מערכת מסחר אלקטרוני על ידי מערכת ניהול תוכן שפיתחה  עבורו חברת בניית אתרים שבנתה לו את אתר האינטרנט. באמצעות מערכת מסחר אלקטרוני הספק יכול לקבוע את המחירים של המוצר או השרות שהוא מוכר את תנאי התשלום זמן הספקה כמות במלאי וכדומה.

 

אתרי מסחר אלקטרוני

אתרי מסחר אלקטרוני קיימים היום בשפע היום כמעט לכל חברה יש אתר ואים זאת חברה שמוכרת מוצרים יש בדרך כלל אתר שמשמש אותה עלמנת לבצע מסחר אלקטרוני ברשת האינטרנט.
עוד על מסחר אלקטרוני:
מסחר אלקטרוני

מערכת מסחר אלקטרוני

אתרי מסחר אלקטרוני

אתר מסחר אלקטרוני
מסחר אלקטרוני בישראל
חוק מסחר אלקטרוני
 

Mail@Example.com  |    555-555-555    |   רחוב . 123  ישראל 000000