צור קשר

cbh, t,rho
בניית אתרים לקוחות בנית אתרים לקוחות נבחרים לקוחות בניית אתרים

חנות וירטואלית חינם

בניית אתרים» מאמרים » חנות וירטואלית מאמרים » חנות וירטואלית חינם

 

חנות וירטואלית חינם מתאפשרת באמצעות מבצעים שונים באתרים. ישנם אתרים המציעים פתיחה של חנות וירטואלית חינם למי שמפרסם את המוצר שלו באתר שלהם. ישנן הגבלות כמו מספר המוצרים והזמן הוא לרוב למשך שנה. האתר בו תפרסמו את המוצר מרוויח מתנועת הגולשים המחפשים את אותו מוצר והגולשים נחשפים למוצרים נוספים אותם האתר מפרסם. אתם מצדכם מקבלים חשיפה של המוצר שלכם לקהל גולשים נוסף. אתרים אחרים של מסחר אלקטרוני מציעים שירות של בניית חנות וירטואלית חינם לתקופה קצרה יותר של בין שלושים לשישים יום ניסיון. תקופת הניסיון טובה גם עבור הלקוח שרוצה לנסות לנהל חנות באינטרנט ולראות אם זה מתאים לו. הלקוח בודק את המערכת שהחברה מציעה ובודק אם היא ידידותית למשתמש, נוחה, מאובטחת ומתקדמת. 

 

התנסות עם חנות וירטואלית חינם מאפשרת למנהל החנות ללא כל התחייבות לבדוק את השטח לפני שהוא מחליט סופית על הקמת חנות וירטואלית לתקופה ארוכה יותר. ישנן חברות רבות המציעות שירותים של בניית אתרים של חנות מקוונת וההתנסות מאפשרת לבדוק את החברה ולראות אם היא אכן מקיימת את המובטח. ניתן להשוות בין מערכות שונות של בניית אתרים ולבדוק את השירותים שהם מציעים, עלויות, מידת התמיכה וההדרכה ועוד. לאחר שמתנסים בשירות של חנות וירטואלית חינם,חשוב לבחור חברה שתטפל בכל ההיבטים של הטכניים של תחזוקת חנות אינטרנט ומנהל החנות יוכל לנהל את המסחר בצורה רגועה.

חנות וירטואלית חינם מאפשרת ללקוח להתנסות בבחירה של תבנית עיצוב המועדפת עליו לאתר, חלוקת המוצרים לקטגוריות ללא כל הגבלה, אפשרות של הוספת שם יצרן ומספר דגם למוצרים, סטטיסטיקות המעדכנות את מנהל החנות במצב הרכישות, מערכת של קבלת הזמנות, פרסום מבצעים, אפשרות של מכירה פומבית או קבוצתית, הסתרה מוצרים שאין במלאי, אפשרות הפצה לאי מיילים של לקוחות, ביקורות על המוצר ועוד. חנות וירטואלית חינם מאפשרת ללקוח להתוודע לצורות התשלום השונות באמצעותם הגולשים משלמים כמו אשראי עם סליקה, אשראי ללא סליקה מול פייפאל, הזמנה טלפונית, הזמנה מול חברות של גוף שלישי ועוד.

חנות וירטואלית חינם מאפשרת ללקוח לבדוק את הרווחים שלו ואת אופן התנהלות המערכת. עם תום תקופת ההתנסות, אם הלקוח מרוצה הוא יכול להתחיל לשלם דמי שכירות חודשיים לחברת בניית אתרים או לרכוש את החנות. אם הוא לא מעוניין האתר נסגר באופן אוטומטי עם תום התקופה. התנסות בחנות וירטואלית חינם ובחרו את החברה המתאימה לכם ולמוצרים שלכם.

 

מאמרים נוספים בנושא חנות וירטואלית :

אנחנו מציגים בפניכם  מאמרים נוספים בנושא חנות וירטואלי


 

Mail@Example.com  |    555-555-555    |   רחוב . 123  ישראל 000000