צור קשר

cbh, t,rho
בניית אתרים לקוחות בנית אתרים לקוחות נבחרים לקוחות בניית אתרים

חנות אלקטרונית

חנות אלקטרונית
חנות אלקטרונית, מכונה גם חנות וירטואלית היא אתר אינטרנט המאפשר לכם לערוך קניות בכל סוג של סחורה בלי לצאת מהבית. היתרון הגדול של חנות אלקטרונית הוא בכך שהיא מאפשרת לכם לקנות כל מה שאתם צריכים תוך כדי ישיבה בפיג'מה מול המחשב. אין צורך לצאת מהבית, לבזבז דלק, לטרטר את עצמכם עם הילדים לחפש חניה ולעמוד בתורים ארוכים, אפשר פשוט למלא את העגלה בלי לעמוד על הרגליים.
המסחר באמצעות חנות אלקטרונית מתחלק למספר סוגים :
מכירה אישית – מדובר במכירה בדומה לחנות רגילה, בה יש מחיר קבוע לכל מוצר והמכירה היא פרטית ללקוח.
מכירה קבוצתית – מוצרים מסוימים הנמכרים לקבוצה ( יש מספר מינימום של משתתפים בקבוצה שכזו ) נמכרים במחיר זול יותר לחברי הקבוצה.
מכירה פומבית – בדומה למכירה פומבית רגילה, המוצרים מופיעים ללא מחיר, כל לקוח צריך להציע הצעת מחיר. הלקוח שהציע את המחיר הגבוה ביותר הוא שיזכה לקנות את המוצר.
הרעיון שעומד מאחורי חנות אלקטרונית
הרעיון של חנות אלקטרונית מאפשר, לא רק מכירה וקניה של מוצרים בלי לצאת מהבית אלא גם מאפשר לפרסם מוצרים שונים עם תיאורים ופריטים רבים שלא ניתן לעשות בחנות רגילה. ליד כל תיאור ניתן לפרט אם הפריט נמצא כרגע במבצע או שיש עליו מחיר מיוחד. בנוסף חנות אלקטרונית מאפשרת הוזלה של המחירים בכך שהיא חוסכת את העלות של השכרה של מבנה חנות, צוות עובדים שיחזיק אותה ואת ההוצאות השוטפות כמו חשמל, ארנונה ועוד. בנוסף חנות אלקטרונית לא מצריכה החזקה של מלאי גדול, תמיד ניתן לקנות עוד מוצרים על פי דרישות הלקוח – מה שמוזיל את המחירים של המוצר משמעותית.
מה חשוב לדעת כאשר בונים חנות אלקטרונית ?
כאשר אתם מחליטים לבנותות חנות אלקטרונית עליכם לבקש מחברת בניית האתרים שעושה עבורכם את העבודה שישימו לב לפרטים האלה.אחד הדברים החשובים ביותר הוא חנות אלקטרונית באינטרנט חייבת להיות מעודכנת, בעלת שרת מתקדם וחזק שלא יקרוס באמצע ההזמנה. חשוב שתהיה אפשרות של עדכון שוטף וקל של האתר באופן יום יומי. חשוב מאוד להיות עם האצבע על הדופק ולעדכן את האתר ולוודא כי הוא נוח לשימוש וידידותי ללקוח ושכל הפריטים בו נכונים ומתוארים כראוי.
 
Mail@Example.com  |    555-555-555    |   רחוב . 123  ישראל 000000