צור קשר

cbh, t,rho
בניית אתרים לקוחות בנית אתרים לקוחות נבחרים לקוחות בניית אתרים

הקמת חנות


אנשים רבים חולמים על הקמת עסק פרטי, להיות עצמאים ללא בוס על הראש ולנהל את הזמן שלהם לבד. עסק הוא תובעני ודורש שעות עבודה רבות, רכישת סחורות, ניהול חשבונות נכון, התמודדות עם לקוחות, קשרים עם ספקים ועוד. כיום בעידן בניית אתרים באינטרנט יש דרך קלה יותר לפתיחת עסק והיא חנות וירטואלית. אלו הן חנויות באינטרנט בהן מתקיים מסחר אלקטרוני. ניתן לפתוח חנות מקוונת באמצעות חברות שונות באינטרנט העוזרות ללקוחות בנושאים של הקמת חנות וירטואלית.

הקמה של חנויות מקוונות

הקמה של חנויות מקוונות מתאימה גם לאנשים שיש להם עסק קיים והם רצים להרחיב את מעגל הלקוחות הנחשפים למוצרים שלהם. מי שאין לו עסק קיים פותח חנות אינטרנט ומוכר את המוצרים דרכה ומי שיש לו מוסיף אותה לחנות הפיזית. הקמה של חנות אלקטרונית היא מיידית ומאובטחת. הלקוחות משלמים באמצעות כרטיס אשראי או בטלפון. כאשר הלקוח מעוניין ברכישה טלפונית הוא משאיר פרטי הזמנה ויוצרים איתו קשר בכדי לקבל את פרטי האשראי. למרות שהאתרים מאובטחים יש אנשים החוששים למסור את פרטי כרטיס האשראי ולכן יש אפשרות לרכוש בטלפון.

בניית חנות וירטואלית

בניית חנות וירטואלית בניית חנות וירטואלית לא דורשת ניסיון ואין צורך להתקין תוכנה מיוחדת. חברת בניית אתרים המנהלת את האתר נותנת לבעל החנות שם משתמש וסיסמא איתן הוא נכנס לממשק של הניהול. באמצעות הממשק הוא יכול לצפות בהזמנות, לערוך קטגוריות למוצרים, להוסיף עוד מוצרים ועוד. היתרון של חנויות וירטואליות הוא היותן זמינות כל השבוע, עשרים וארבע שעות ביממה. מנהל החנות יכול לשבת בבית ולנהל הכול מהמחשב במקום לשהות שעות מחוץ לבית. ניתן להקים חנות וירטואלית חינם לתקופת ניסיון קצרה לראות אם זה מתאים. ניתן להיעזר בשירותי בניית אתרים בכדי להקים אתר אטרקטיבי לחנות הכולל דפי תוכן. ניתן להשכיר את החנות ולשלם דמי שימוש חודשיים או לרכוש אותה ולשלם באופן חד פעמי.

הקמת חנות

הקמת חנות יכולה להיות עם עיצוב אישי בהתאם לטעם ולאופי של המנהל. חברות של בניית אתרים מקימות את החנות לפי רצון הרוכש או השוכר. הבנייה כוללת ניהול תוכן,באנרים, אבטחת SSL, מערכת של ניהול המוצרים באתר ועוד. החנות מאפשר להגיע לכמות עצומה של לקוחות והרווחיות שלה גבוהה במיוחד לעומת העלויות הנמוכות. החנות כוללת ממשק ניהול באמצעותו ניתן להציג את החנות והמוצרים ולקבל הזמנות מלקוחות. ניתן לארגן את המוצרים בשלל קטגוריות ולהוסיף להם תמונות, פירוט, מבצעים. ניתן להוסיף חדשות אתר נעות, מנוע חיפוש נוח, תגובות וביקורות.

מאמרים נוספים בנושא חנות

אנחנו מציגים בפניכם מאמרים נוספים בנושא חנות שיכולים לעניין אותכם.

הקמת חנות

הקמת חנות

 

הקמת חנות
חנות אלקטרונית ברשת

חנות אלקטרונית ברשת

 

חנות אלקטרונית ברשת
חנות וירטואלית

חנות וירטואלית

 

חנות וירטואלית
חנות 1

חנות 1

 

חנות 1

© כל הזכויות שמורות, 2004-2011, בית עסק דרונט.
אין לעשות שימוש בחומר המופיע בדף זה ללא אישור מראש מבעלי זכויות היוצרים.
הנך נמצא כאן: הקמת חנות
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
+ שלח הצעה כיצד יש לערוך את העמוד
Mail@Example.com  |    555-555-555    |   רחוב . 123  ישראל 000000