צור קשר

cbh, t,rho
בניית אתרים לקוחות בנית אתרים לקוחות נבחרים לקוחות בניית אתרים

חוות קישורים
חוות קישורים היא קבוצה של אתרי אינטרנט שכולם מכילים קישורים רבים לאתרים האחרים ששייכים לקבוצה. רובן של חוות קישורים נוצרות אוטומטית על ידי תוכניות ושירותים העושים זאת באופן מידי, אולם ניתן ליצור חוות קישורים גם באופן ידני. מדובר בתוכנה שעושה חיפוש לאתרים מסוימים בעלי אותו נושא שמאפשרות צירוף של קישורים לאתרים אחרים בעלי נושא דומה. במנועי החיפוש נחשבים חוות קישוים לדואר זבל או Spamdexing .
חוות קישורים נוצרו לצורך של קידום אתרים על ידי מומחים בשנת 1999, הרעיון היה להשתמש בתלות של מנועי החיפוש במידה של הפופולאריות של האתר על מנת לקדם אתרים מסוימים תוך כדי התהליך של בניית אתרים. באותו זמן אתרי אינטרנט שלא היו להם הרבה קישורים היו מוסרים אחת לחודש מהתוצאות של מנוע החיפוש Inktomi .
חוות קישורים יצרו מניפולציה על מנוע החיפוש Inktomi  מנוע חיפוש זה היה פופולארי מאוד באותם ימים וגם מנועי חיפוש אחרים כמו יאהו היו עושים שימוש במנוע זה. חוות קישורים עזרו לאתרים שלא היו להם הרבה קישורים טבעיים ליצור קישורים לאתרי עסקים גדולים בעלי דירוג גבוה.
אם בהתחלה היו חילופי הקישורים דרך חוות קישורים לא רשמיים, מאוחר יותר נוצרו חברות שהציעו שירות של יצירת רישומים אוטומטיים ועדכונים שוטפים לאתרי אינטרנט רשומים. 
חוות הקישורים הפכו להיות לא יעילות עם הופעתו של מנוע החיפוש הפופולארי גוגל. מנוע חיפוש זה השתמש באלגוריתם שונה שנקרא Page Rank  טכנולוגיה זו מצליחה לקבוע האם קישורים אחדים הם חשובים יותר מאחרים ולא רק סופרת את כמות הקישורים של האתר. חוות קישורים נאלצו לעבור הסבה לאלגוריתם מתאים לזה של גוגל על מנת להגדיל את הדירוג של האתר.
בעקבות הריבוי של תופעת חוות קישורים, מנועי חיפוש רבים משתמשים בתוכנות וכלים מיוחדים שנועדו לזהות חוות קישורים ומסוגלים לסנן את הדפים השייכים להם. על מנת שדפים המשויכים לחוות קישורים לא ישפיעו על המדד של מנוע החיפוש, הסירו את כל הדפים הקשורים לדומיינים המסוימים שלהם כדי להוריד את השפעתם על מנוע החיפוש.

 

Mail@Example.com  |    555-555-555    |   רחוב . 123  ישראל 000000