צור קשר

cbh, t,rho
בניית אתרים לקוחות בנית אתרים לקוחות נבחרים לקוחות בניית אתרים

וידאו סטרימינג


וידאו סטרימינג
מה זה וידאו סטרימינג ?
וידאו סטרימינג מתייחס לתקשורת בין מחשב לשרת והפרוטוקול שלה, בכל הנוגע להעברה של וידאו. ישנם נספר מסוים של פרוטוקולים שמאפשרים מעבר של וידאו ברשת האינטרנט, פרוטוקולים אלו נועדו לצמצם את כמות התעבורה שעוברת ביחס לאיכות של הוידאו. הרעיון הוא למנוע מהסרטון להיתקע בגלל פריים אחד תקוע בסרטון, אלא המחשב ממשיך הלאה תוך כדי דילוג על הפריים הפגוע ולא מחכה לתמונה שתשלח על מנת להמשיך בסרטון, בסופו של דבר סרטונים מכילים כ-30 פריימים בשנייה כך שהצופים כלל לא שמים לב שהמחשב דילג על הפריים. וידאו סטרימינג בעצם יוצר מצב של ויתור על דברים הקשורים בפרוטוקול שמפריעים לתעבורה של המידע ברשת אך אינם פוגעים בחוויה של הגולשים.
טכנולוגית האינטרנט קיימת כבר כמה עשורים, בראשית האינטרנט הייתה רק אפשרות להעביר נתונים של טקסט. עם הזמן התפתחו האפשרויות ורשת האינטרנט הגיעה לכל מקום, הטכנולוגיה התפתחה ואפשרה גם עיצוב של הטקסט על ידי פונטים מיוחדים על פי בקשתו של בונה האתר, ניתנה האפשרות להוסיף תמונות רקע לדפי האינטרנט.
ההתקדמות לאינטרנט מהיר יותר אפשרה גם להכניס יותר מתמונות בלבד, וניתן היה להכניס לאתרים גם סרטונים והנפשות. יש אתרי אינטרנט המשדרים סרטונים בטכנולוגית וידאו סטרימינג שמאפשרים בעצם לראות את הסרטון באופן רציף בלי לחכות לטעינה ובלי להיתקע בשל פריים פגוע. אתרים שאינם משתמשים בטכנולוגית וידאו סטרימינג, כמו למשל יו טיוב, מאלצים את הגולשים לחכות לטעינה של הסרטון לפני שניתן יהיה לראות אותו בשלמותו. דוגמא של אתר אינטרנט שעובד בשיטה של וידאו סטרימינג הוא האתר אורנג' טיים. חברת בניית אתרים  שבנתה אתר זה מאפשר לגולשים להזמין סרטים של ספרית וידאו דרך האינטרנט בתשלום – בלי לצאת מהבית.
וידאו סטרימינג בשידור חי
וידאו סטרימינג הוא דבר הכרחי כאשר מדובר בשידור חי. הטכנולוגיה כיום מאפשרת לשדר קטעי וידאו לאינטרנט תוך כדי שהם מתרחשים בזמן אמת. על מנת להעביר שידורים ברשת האינטרנט בשידור חי חייבים להשתמש בטכנולוגיה של וידאו סטרימינג כדי שניתן יהיה לראות את הסרטונים.
 

 

מאמרים נוספים באות ו

אנחנו מציגים בפניכם מאמרים נוספים באות ו את כל המונחים האלה העלנו במשך השנים תוך כדי זה שנתקלנו בהם באינטרנט או במהך העבודה השוטפת שלנו.חלק מבמונחים קיבלנו כהשראה מהלקוחות שלנו.במידה ואתם מכירים מונחים נוספים נשמח אים תציעו לנו ונשמח להוסיף אותם.

ואלידציה

ואלידציה

 

ואלידציה
וידאו סטרימינג

וידאו סטרימינג

 

וידאו סטרימינג
© כל הזכויות שמורות, 2004-2011, בית עסק אמסל.
אין לעשות שימוש בחומר המופיע בדף זה ללא אישור מראש מבעלי זכויות היוצרים.
הנך נמצא כאן: וידאו סטרימינג
Mail@Example.com  |    555-555-555    |   רחוב . 123  ישראל 000000