צור קשר

cbh, t,rho
בניית אתרים לקוחות בנית אתרים לקוחות נבחרים לקוחות בניית אתרים

ואלידציה


ואלידציה
ואלידציה מגיעה מהמילה האנגלית Valid שפירושה הוא תקין, או בר תוקף. ואלידציה היא שם כולל לפעולות שעושה מנהל האתר (  Webmaster) במהלך בניית אתרים, על מנת לוודא כי קוד האתר אכן יעבוד באופן תקין. לגולשים הרגילים התקינות של קוד האתר אינה נראית אבל למנועי החיפוש והדפדפנים הוא נראה.
קוד האתר שאינו תקין דומה בעיניו של מנוע החיפוש למשפט שאינו תקין בשפה מבחינה דקדוקית. כאשר אדם ישראלי שומע משפט עברית שאינו נכון דקדוקית הוא יבין אותו, אבל אם עולה חדש ישמע אותו – הוא לא יבין מה רוצים ממנו וזה מה שקורה למנוע החיפוש שהוא נתקל באתר עם קוד לא נכון. קוד תקין יאפשר למנועי החיפוש ולדפדפנים להבין את מה שכתבתם.
מהן שגיאות אפשריות בקוד לא תקין ?
השגיאות הנפוצות ביותר שאינן עוברות בתהליך ואלידציה הן שימוש בתגים כמו   אושימוש בתגים אילו אינו נכון מבחינת הקוד ולכן עלול להפריע לתהליך של ואלידציה.
החלת תהליך ואלידציה על האתר נעשה על ידי פתיחה של שני חלונות. חלון אחד הוא החלון של קוד האתר ואילו החלון השני הוא חלון של כלי בשם Validtor. Validtor הוא הכלי הרשמי המשמש לסריקת ולידציה על ידי איגוד האינטרנט שמאשר אתרים ובודק את התקינות של הקוד שלהם. כלי זה לא רק מראה מה הבעיה והיכן היא נמצאת, אלא גם יציע הצעות לשיפור.
ואלידציה הוא כלי מאוד חשוב למהלך של קידום אתרים. אם אדם רוצה שהאתר שלו יופיע במקום גבוה בחיפושים, יותר מאשר אתרים אחרים ומתחרים בתחום הוא חייב להיות תקין מבחינת הקוד. רק אתר שעבר תהליך ואלידציה וכתוב ומקודד נכון יוכל להופיע באופן תקין במנועי חיפוש ודפדפנים.
דבר נוסף שחשוב לדעת בנושא של ואלידציה הוא שכדאי מאוד להעביר את כל הקבצים, העיצוב של הטקסט, הטבלאות וכו' לקבצים מסוג CSS. העברת כל אותם קבצים, לקבצים מסוג CSS מורידים בחצי או שליש את הקוד של האתר. קוד אתר קצר יותר מביא למהירות וקלות סריקה גבוהה יותר ובכך גם כן תורם לקידום האתר.

מאמרים נוספים באות ו

אנחנו מציגים בפניכם מאמרים נוספים באות ו את כל המונחים האלה העלנו במשך השנים תוך כדי זה שנתקלנו בהם באינטרנט או במהך העבודה השוטפת שלנו.חלק מבמונחים קיבלנו כהשראה מהלקוחות שלנו.במידה ואתם מכירים מונחים נוספים נשמח אים תציעו לנו ונשמח להוסיף אותם.

ואלידציה

ואלידציה

 

ואלידציה
וידאו סטרימינג

וידאו סטרימינג

 

וידאו סטרימינג
© כל הזכויות שמורות, 2004-2011, בית עסק אמסל.
אין לעשות שימוש בחומר המופיע בדף זה ללא אישור מראש מבעלי זכויות היוצרים.
הנך נמצא כאן: ואלידציה
Mail@Example.com  |    555-555-555    |   רחוב . 123  ישראל 000000