צור קשר

cbh, t,rho
בניית אתרים לקוחות בנית אתרים לקוחות נבחרים לקוחות בניית אתרים

הקמת חנות וירטואלית


הקמת חנות וירטואלית הוא תחום שבו ישנן חברות רבות של בניית אתרים המתמחות בתחום של הקמת חנות וירטואלית. ההקמה מצריכה ידע, ניסיון ומקצועיות וכדאי להקים חנות וירטואלית אצל חברה אמינה. החברה העוסקת בתחום בניית אתרים מקימה חנות מקוונת הכוללת ממשק מנהל, באנרים, עיצוב אישי של האתר, מערכת של סטטיסטיקות, פרסומות פלאש, אפשרות של דומיין לשנה, אפשרות של עגלת קניות, הוספת שפות וסוגי מטבעות, אפשרות למועדון לקוחות של חנות באינטרנט , חיפוש מוצרים בצורה קלה ונוחה, מבזקים של חדשות החברה, מספר קטגוריות לא מוגבל, קידום חנות אלקטרונית בגוגל ובאתרי השוואת מחירים ועוד.

הקמת חנות וירטואלית נערכת על ידי חברה שמספקת תמיכה טכנית למנהל החנות ומותירה לו לעסוק רק בתחום של מסחר אלקטרוני ללא דאגה לתחזוקה. הקמת חנות וירטואלית היא משתלמת ביותר וחושפת את בעל החנות לכמות עצומה של לקוחות בכל שעות היממה, שבעה ימים בשבוע. חנות אינטרנט מאפשרת להשיג רווחים גבוהים עם עלויות מינימאליות. העסקאות המתבצעות עם חנות וירטואלית הן מאובטחות ונוחות. הלקוח נחשף לדגמים ומוצרים רבים ורוכש גם מוצרים נוספים למה שחיפש. בניית חנות וירטואלית כוללת גם חנות וירטואלית חינם לתקופת התנסות.

הקמת חנות וירטואלית כוללת בניית אתרים משוכללים עם אפשרויות אינסופיות כמו חלוקת מוצרים לקטגוריות של גודל, צבע, משקל , הוספת מוצרים נלווים ועוד. במהלך הקמת חנות וירטואלית ניתן לבחור את התבנית העיצובית הרצויה ללקוח, להגדיר את שער הדולר, להגדיר את אחוז המע"מ, לבחור סוגי מטבעות זרים כמו יורו או דולרים, להפעיל מערכת של מעקב אחר הזמנות הלקוחות. הקמת חנות וירטואלית כוללת תוכנות סטטיסטיות העוזרות למנהל החנות לדעת מה המצב של הרכישות און ליין, כמה גולשים נכנסים לאתר ועוד. ניתן לבחור מכירות קבוצתיות ופומביות, להוסיף ביקורת ותגובות למוצרים, לשלוח את הדפים של המוצר לחבר ועוד.


הקמת חנות וירטואלית כוללת מערכת מאובטחת SSL לרכישה בטוחה של הלקוחות. הקנייה נעשית באמצעות כרטיסי אשראי, טלפונית או על ידי צד שלישי. כשעובדים מול חברת בניית אתרים העוסקת בתחום של הקמת חנות וירטואלית ניתן להתייעץ עימה ולקבל יחד החלטות לגבי החנות. חשוב שהאתר יהיה אטרקטיבי משום שהגולש הממוצע שוהה באתר ארבעים וחמש שניות בלבד. חשוב לבחור חברה עם מערכת של מסחר ידידותית ונוחה לתפעול שתתאים לצרכיך ומטרותיך. חשוב להקדים חנות ייחודית שתתבלט לעומת המתחרים רצוי עם תחום התמחות מסוים. חשוב לכלול מידע ללקוחות לגבי מוצרים חדשים ומבצעים.


מאמרים נוספים בנושא חנות וירטואלית :

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
+ שלח משוב
+ שלח הצעה כיצד יש לערוך את העמוד
Mail@Example.com  |    555-555-555    |   רחוב . 123  ישראל 000000