צור קשר

cbh, t,rho
בניית אתרים לקוחות בנית אתרים לקוחות נבחרים לקוחות בניית אתרים

הקמת אתרים

בניית אתרים >> הקמת אתרים

הקמת אתרים הוא התהליך השלם של בניית אתר שמבצעות חברות בניית אתרים מקצועיות.
התהליך כולל השלבים  הבאים : שלב ראשון שהוא שלב העיצוב זה השלב שבו מגדירים את חזות האתר בדרך כלל שלב זה נעשה מול גרפיקאי מקצועי השלב השני הוא חיתוך הסקיצה שנבנתה על ידי הגרפיקאי ותרגום שלה לשפת html או להתאים אותה למערכת ניהול תוכן במקרה שמדובר באתר דינמי. השלב השלישי הוא לעשות הדרכה ללקוח על אך משתמשים במערכת ניהול תוכן עלמנת שהוא יוכל להזין תכנים בעצמו. השלב האחרון והחשוב ביותר הוא שלב קידום אתרים בשלב זה על הלקוח לבדוק מה הם מילות המפתח שחשובות לתחום שלו ולהזין אותם באתר.

הקמת אתרים באינטרנט


הקמת אתרים באינטרנט הוא בדרך כלל תהליך ארוך שמה שקובע את זמן הפרוייקט הוא בדרך כמה פרמטרים. הפרמטר הראשון שמשפיע על זמן תהליך של בנית אתרים הוא המורכבות של הפרויקט מובן מאליו שאתר שהוא פורטל שמכיל בתוכו מאות מאמרים מסוגים שונים מערכת פורומים שמאפשרת ללקוחות לבצע דיונים באון ליין ומערכת שכוללת כניסה לחברים רשומים לוקח לפתח הרבה יותר זמן מאתר תדמיתי פשוט שבדרך כלל המטרה שלו היא לספר בכמה מילים על החברה ועל אך יוצרים איתה קשר. הפרמטר השני שמשפיע על זמן תהליך של בנית אתרים הוא המורכבות של אלמנט עיצוב אתרים והכוונה היא לאיזה רמה של עיצוב נדרשת עלמנת להוציא את האתר לאור ברור מאליו שאתר עים עיצוב פשוט דורש פחות זמן עבודה מאתר בעל עיצוב מורכב.

הקמת אתרים בחינם

הקמת אתרים בחינם הוא תהליך הקצר ביותר של כל מה שקשור לתחום בניית אתרים. הרעיון היפה פה הוא שהגולש הוא זה שבעצם בונה את אתר בעצמו ולכן תהליך כזה יכול להמשך אפילו כמה דקות של עבודה של הגולש. התהליך עובד בצורה כזאת הגולש נכנס לאתר לוחץ על כפתור שמאפשר לו התחלה של בניית אתר בעצמו לאחר מכן הוא צריך למלא טופס של פרטים אישיםם ולבחור שם משתמש וסיסמא לאחר מכן הוא עובר לשלב השני שהוא בחירת עיצוב ממאגר שם בדרך כלל יש כמות מאד גדולה של תבניות שהוא יכול לבחור מתוכן את העיצוב שמתאים ביותר עבור העסק שלו והשלב השלישי והסופי הוא הכנסת התוכן לאתר.

מאמרים נוספים בנושא הקמת אתרים

אספנו עבורכם רשימה של מאמרים נוספים בנושא הקמת אתרים באינטרנט

הקמת אתרים באינטרנט

הקמת אתרים באינטרנט

 

הקמת אתרים באינטרנט
הקמת אתרים בחינם

הקמת אתרים בחינם

 

הקמת אתרים בחינם
הקמת אתרי אינטרנט

הקמת אתרי אינטרנט

 

הקמת אתרי אינטרנט
Mail@Example.com  |    555-555-555    |   רחוב . 123  ישראל 000000