צור קשר

cbh, t,rho
בניית אתרים לקוחות בנית אתרים לקוחות נבחרים לקוחות בניית אתרים

הקמת אתרים בחינם

בניית אתרים >>הקמת אתרים >> הקמת אתרים בחינם

ישנם היום הרבה מאד דרכים שבעמצאותם אפשר להתחיל בתהליך של הקמת אתרים בחינם באינטרנט בדרך כלל לא נדרש מהגולש ידע בתכנות או בניית אתרים כל מה שהוא צריך זה מחשב חיבור לאינטרנט והרבה רצון טוב. יש חברות רבות המציעות שרות של הקמת אתרים בצורה עצאית כאשר המניע המרכזי של אותם חברות מתחלק לשלושה מניעים עיקריים :

 
  1. יש חברות שמציעות שרות של בניית אתרים בחינם במטרה אחת פשוטה והיא להרויח כסף מהפרסומות שהם שמים אצלכם באתר התהליך עובד בצוה כזאת הגולש מקים לעצמו אתר ובתוך האתר בדרך כלל בחלק העליון של האתר יש לו פרסומות שאותה חברה שמה שם.
  2. ישנם חברות שמציעות שרות של בניית אתרים חינם  במטרה למשוך לקוחות שיעשו אצלהם אתר מקצועי או משודרג יותר ופתיחת האתר היא במטרה למשוך את הלקוח.
  3. ישנם חברות שנותנות לגולשים להקים אתר בחינם במטרה לבנות רשת אתרים שתאפשר להם להשתמש ברשת האתרים האלה למטרת קידום אתרים בגוגל ובעצם הגולשים עושים עבורם את כל העבודה הקשה של פתיחת אתרים והכנסת תכנים.

יתרונות בהקמת אתרים בחינם

היתרון הבולט ביותר בכל התהליך הזה הוא שהגולש לא צריך להוציא כסף עבור בנית האתר שלו כידוע שחברות בנית אתריםן גובות סכומים מאד גבוהים עבור השרות שלהם השרות הזה מתחיל בכמה אלפי שקלים אים מדובר בחברה קטנה או בפרי לנסר שעושה את זה מהבית ויכול להגמר גם במאות אלפי שקלים אים מדובר בבית תוכנה גדול שבונה מערכות גדולות ומורכבות לאינטרנט. לכן פיתרון כזה יכול להתאים לעסק קטן כמו מקצועות חופשים כמו למשל אינסטלטור שרוצה חשיפה באינטרנט שיהיה לו מעין כרטיס ביקור אינטרנטי או שהוא יכול להתאים גם לילדיים שרוצים להקים אתר בשביל ללמוד מחשבים ומין הסתם ברור שאין להם צורך להשקיע בזה כסף וכמובן לחברות קידום אתרים שרוצות לבנות אתרי תמיכה לאתרים שהם מקדמים ללקוחות שלהם.

חסרונות בהקמת אתרים בחינם

החסרונות בהקמת אתרים בחינם הם שללקוח שמקבל את האתר אין שליטה על הקוד של האתר ובמידה והוא רוצה לעשות שינויים באתר שהם מעבר לשינויים של עריכת תוכן שזה משהו שמובנה היום בכל המערכות לניהול תוכן שיש באתרים החינמים אין לו אפשרות לעשות את השינויי הזה אפילו אים הוא יהיה מוכן לשלם עבור הפיתוח הזה זה יהיה כמעט בלתי אפשרי מכוון שמדובר פה בפלטפורמה שמטרתה היא לשרת כמות גדולה מאד של אתרים וכמובן גם כמות גדולה מאד של לקוחות ואי אפשר לרצות את כולם יש מערכת אחת מרכזית שאמורה לשרת את כל המשתמשים.

מאמרים נוספים בנושא הקמת אתרים

אספנו עבורכם רשימה של מאמרים נוספים בנושא הקמת אתרים באינטרנט

הקמת אתרים באינטרנט

הקמת אתרים באינטרנט

 

הקמת אתרים באינטרנט
הקמת אתרים בחינם

הקמת אתרים בחינם

 

הקמת אתרים בחינם
הקמת אתרי אינטרנט

הקמת אתרי אינטרנט

 

הקמת אתרי אינטרנט
Mail@Example.com  |    555-555-555    |   רחוב . 123  ישראל 000000