צור קשר

cbh, t,rho
בניית אתרים לקוחות בנית אתרים לקוחות נבחרים לקוחות בניית אתרים

גומלה

גומלה
ג'ומלה היא מערכת חופשית של ניהול תוכן. מערכת ג'ומלה משמשת לפרסום של תכנים באינטרנט אך ניתן להשתמש בה גם למטרות נוספות. שפת התכנות של ג'ומלה היא PHP, הטכניקה בה היא משתמשת היא של פיתוח מונחה עצמים. המידע של התוכנה נשמר בבסיס נתונים הנקרא MySQL  תוכנה זו כוללת גם תכונות של מטמון דפים, RSS, פיד, גרסאת הדפסה, בלוגים, סקרים מבזקי חדשות ועוד.
הגרסה הראשונה של ג'ומלה הורדה על ידי 2.5 מליון גולשים. במהלך הזמן בין מרץ 2007 לפברואר 2011 כבר היו לג'ומלה מעל 21 מליון הורדות.
הרעיון מאחורי ג'ומלה
תוכנת ג'ומלה נועדה על מנת לאפשר יצירה של כלי המשמש כבסיס נתונים, ותשתית של מנהל תכנים באופן יעיל, אך שגם מאפשר גמישות לפיתוח של רכיבים על ידי גורם שלישי. יש שני צדדים לתוכנה כמו במחוללים רבים, צד המשתמש וצד מנהל האתר. הפרטים בצד של מנהל האתר מסודרים במבנה טבלאי. הרעיון של ג'ומלה הוא לאפשר בנית אתרים גם בידי מי שאינו מתכנת או מבין משהו בקוד. ניתן לבנות אתרי אינטרנט על ידי שימוש ברכיבים מוכנים שמשתלבים בתוכנת ג'ומלה.  
בזכות הפתיחות והגמישות של התוכנה, ניתן להתקין בה כמה עורכים של מעבד תמלילים ויזואליים, ניתן להגדיר עורך מסוים כברירת מחדל למשתמשים מסוימים. יש אפשרות לעריכת תכנים של האתר על ידי מספר אנשים. בזכות הממשק הפשוט והנוח שלה ניתן לשנות מראה של אתר בקלות ובאופן כמעט מיידי.
תוכנת ג'ומלה מכילה מספר רב של יכולות מובנות הכוללות מנהל תפריטים המאפשר יצירה של מספר רב של תפריטים. מנהל מאמרים, מודולים, מנהל משתמשים, מנהל אשפה, מנהל באנרים, מנהל אנשי קשר, מייל מאורגן, מנהל תבניות, מנהל קישורי רשת, מנהל סקרים, סטטיסטיקה, מנהל תוספים ועוד.
תוכנת ג'ומלה משמשת לצורך של בניית אתרים, הרעיון הוא לאפשר גם לאנשים שאינם מבינים כלום בתכנות ולא מכירים את הקוד לבנות לעצמם אתרים בקלות על ידי שימוש בתבניות של אתרים המובנות בתוך התוכנה עצמה. תוכנת ג'ומלה מביאה את העולם של בניית אתרים לציבור הרחב והופכת אותו לנגיש יותר.
Mail@Example.com  |    555-555-555    |   רחוב . 123  ישראל 000000