צור קשר

cbh, t,rho
בניית אתרים לקוחות בנית אתרים לקוחות נבחרים לקוחות בניית אתרים

בניית חנות וירטואלית

בניית אתרים» מאמרים » חנות וירטואלית מאמרים » בניית חנות וירטואלית  

טרנד שהולך ומתפתח ברשת הוא בניית חנות וירטואלית וחברות רבות מעניקות את השירות הזה. כאשר רוצים להקים חנות אלקטרונית ברשת לא צריך ידע מוקדם או התמצאות רבה במחשבים, חברות העוסקות בתחום של בניית אתרים, מחסר אלקטרוני יבנו עבורכם חנות באינטרנט. הקמת חנות וירטואלית היא פשוטה ומהירה וכוללת עיצוב של אתר בהתאמה לרצון הלקוח, אבטחה, באנרים, מערכת ניהול מוצרים לפי קטגוריות עם תמונות ומחיר, אפשרות לחדשות האתר, קבלת הזמנות מלקוחות, אפשרות שליחת מיילים לרשימת התפוצה, סריקת האתר של חנות מקוונת על ידי אתרים של השוואת מחירים, הדרכה לגבי פרסום באינטרנט, גיבוי ותמיכה טכנית.

הפונקציות שחנות וירטואלית מאפשרת לבעל האתר

בניית חנות וירטואלית מאפשרת לבעל האתר לחשוף אותה למספר עצום של לקוחות עם עלויות נמוכות. החנות זמינה ללקוחות סביב השעון, לא צריך לדאוג למלאי גדול, החיסכון בעלויות של ארנונה, משכורות, שכירות, ביטוחים ועוד הוא עצום. בניית חנות וירטואלית מאפשרת מעקב צמוד אחר פעילות האתר:ניתן לקבל דוחות סטטיסטיים לגבי רכישות של לקוחות וכמו כן חתכים יומיים, חודשיים ושנתיים. הסטטיסטיקה מראה למנהל האתר כמה לקוחות פוטנציאלים נכנסו אליו בכל זמן נתון, מהיכן הם הגיעו, מהם מילות המתפתח אותם הקלידו כדי למצוא את המוצרים ועוד.

מה כוללת חנות וירטואלית

חנות וירטואלית יכולה לכלול גם סליקה של אשראי און ליין, עגלת קניות אלקטרונית, שורה נעה של מותגים, הסתרה של מוצרים שקיים מחסור במלאי, קידום האתר של חנות אינטרנט במנועי החיפוש, יידוע לקוחות אם המוצר זמין, דומיינים שונים לבחירה, עיצובי פרסומת פלאש, רזולוציה איכותית של תמונות המוצרים ואפשרות להוספה של מספר קטלוגי ודגם. בניית חנות וירטואלית אפשרית גם לתקופת ניסיון שאורכה משתנה בין החברות השונות. ישנן גם אתרים המציעים בנייה של חנות וירטואלית חינם. בניית חנות וירטואלית מתאימה למי שיש לו עסק ורוצה אפיק נוסף לקידומו או למי שיש לו חנות באינטרנט בלבד.

אפשרויות נוספות

בניית חנות וירטואלית מאפשרת ללקוח להזמין באמצעות כרטיס אשראי באתר המאובטח או באמצעות הטלפון. הלקוח יכול להשאיר את פרטיו ונציג יחזור אליו בכדי שיוכל לשלם לו טלפונית. כאשר לקוח משלם עם כרטיס אשראי הוא מזין את פרטיו בטופס מאובטח על ידיSSL . אפשרויות תשלום נוספות הן באמצעות צד שלישי, פייפאל ופקס. בניית חנות וירטואלית צריכה להתבצע על ידי חברה מקצועית ומנוסה שתעניק תמיכה טכנית, בניית אתרים ברמה גבוהה, הדרכה ומערכות ניהול מתקדמות. בניית חנות וירטואלית היא העתיד והמגמה רק הולכת ומתחזקת.

מאמרים נוספים בנושא חנות וירטואלית

מאמרים נוספים בנושא חנות וירטואלית :


+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
+ שלח משוב
+ שלח הצעה כיצד יש לערוך את העמוד
Mail@Example.com  |    555-555-555    |   רחוב . 123  ישראל 000000