צור קשר

cbh, t,rho
בניית אתרים לקוחות בנית אתרים לקוחות נבחרים לקוחות בניית אתרים

בניית אתרים


בנייה של אתר אינטרנט כולל בתוכו עבודה של אפיון האתר, תכנון, עיצוב מראה ועיצוב גרפי, והקמה של האתר עצמו.

שלב ראשון בתהליך בניית אתרים

כאשר מתחילים בתהליך של בניית אתרים קודם כל יש לתכנן את אופיו של האתר ואת הדרישות שלנו מהאתר. יש לתכנן מראש את התנאים, שירותים ותכנים שיופיעו באתר וכיצד הוא יפעל ויוצג מול הגולשים בו. אחרי שהחלטנו מה אנו רוצים שיהיה באתר ומה המאפיינים שלו ניגש לפעולה של בניית אתרים על ידי כלים מתאימים (HTML, PHP, Action Script ואחרים).

שלב שני בתהליך בניית אתרים

אחרי שלב האפיון מגיע השלב של סקיצה עיצובית שנותנת קווים כללים על המראה של האתר בסופו של תהליך בניית אתרים
1. אחרי הסקיצה ניגשים לפעולה העיקרית של בניית האתר בפועל. זהו השלב העיקרי של בניית אתרים בשלב זה בונים המתכנתים את הפלטפורמה ויוצרים ומטמיעים את העיצוב, בעוד אנשי התוכן ממלאים את המקומות שנועדו לטקסטים.
אחרי שסיימנו לבנות את האתר יש לעשות לו בדיקת איכות על מנת לראות איך מתפקד האתר בצורה פנימית וכן מול קבוצה של אנשים שמשתמשים באתר. שלב זה נועד לאתר תקלות.

שלב שלישי בתהליך בניית אתרים

בסופו של תהליך בניית אתרים האתר מועלה לשרת על מנת שיהיה נגיש יותר לקהל היעד לו הוא תוכנן.
 מעבר לצורך בכתיבה מיוחדת של קוד, יש מערכות ניהול תוכן של אתרי אינטרנט שיוצאות פלטפורמה, או מה שנקרא ממשק משתמש גרפי. אפשרות זו מפרידה בין המשתמש הפשוט ובין התהליכים הטכניים. מה שזה אומר בעצם הוא שהאחראי על בניית אתרים הקמת המערכת הטמעה שלה והעיצוב וההגדרה שלה למשתמש, נחשף המשתמש באתר למערכת פשוטה וקלה להפעלה ושימוש. 
יש שלבים נוספים של בניית אתרים הכוללים, אבטחת איכות, בנוסף ניתן לערב בבניה גרפיקאים מתכנתים ועוד. עלות של בניית אתרים נגזרת מהיכולת של השרת, העבודה של מקים האתר, העיצוב הייחודי של האתר הפלטפורמה הטכנולוגית שבה משתמשים באתר.
אחרי שמסתיים התהליך של בניית אתרים יש לעשות פעולות של קידום אתרים, פרסום של האתר באינטרנט, ותחזוקה שותפת של האתר ועדכון התוכן שלו על בסיס קבוע.

מאמרים נוספים באות ב

אנחנו מציגים בפניכם מאמרים נוספים באות ב את כל המונחים האלה העלנו במשך השנים תוך כדי זה שנתקלנו בהם באינטרנט או במהך העבודה השוטפת שלנו.חלק מבמונחים קיבלנו כהשראה מהלקוחות שלנו.במידה ואתם מכירים מונחים נוספים נשמח אים תציעו לנו ונשמח להוסיף אותם.

באנר

באנר

 

באנר
בינג

בינג

 

בינג
בלוג

בלוג

 

בלוג
בניית אתרים

בניית אתרים

 

בניית אתרים

Mail@Example.com  |    555-555-555    |   רחוב . 123  ישראל 000000