צור קשר

cbh, t,rho
בניית אתרים לקוחות בנית אתרים לקוחות נבחרים לקוחות בניית אתרים

בלוג


בלוג הוא מילה שמגיעה מאנגלית – Blog אשר בעברית פירושה יומן רשת, או רשומון. המילה בלוג מגיעה מהלחם של המילים WEB – רשת עם המילה LOG – כלומר יומן.
בלוג מכיל בתוכו רשומות ( באנגלית פוסטים) שמתאים ומספרים על חוויות, חדשות, מאמרים, דעות ורגשות של האנשים שכותבים אותם. בלוג נועד גם לצורך קריאה ושיתוך ברשימות, וכן לצורך קבלת תגובות.


אך מסודר בלוג

בלוג מסודר בדרך כלל בדף הבית ומופיע על פי סדר מהישן ביותר לחדש ביותר, כאשר בלוג חדש יותר יופיע ראשון, והבלוג הישן ביותר יופיע אחרון. אנשים שכותבים בלוג נקראים בלוגרים והם משתייכים לקהילה של בלוגרים שנקראת בלוגוספירה.
 כתיבת בלוג הוא אחד מהמאפיינים הבולטים של התרבות שנוצרה בשנים האחרונות – היא תרבות האינטרנט. אם בעבר יומן אישי היה משהו שנכתב בספר או מחברת פרטית שנשמרה מוחבאת ומוסתרת מעין כל. אנשים עשו הכול על מנת להסתיר את היומן שהם כתבו מעיניהם של אחרים, היום בעידן האינטרנט שהתקשורת פומבית מאוד וכול המידע זורם בחופשיות, כתובת בלוג של יומן אישי הפכה להיות נושא פופולארי ונפוץ.

הפרדה בין בלוג ובין יומן רשת אישי

היום בעידן התקשורת האינטרנטית ותקופת הווב 2.0 יש להפריד בין יומן רשת אשר הוא בעצם בלוג, ובין יומן רשת אישי (Web Jornal) אנשים רבים היום נוטים לכתוב בלוג, בין אם מדובר באנשי עסקים, פוליטיקאים ( למשל אורי אורבך או יאיר לפיד ), אנשי אקדמיה ויוצרים רבים כותבים גם הם בלוג על מנת לפרסם את היצירה הכתובה או הספרותית שלהם. במקרים רבים מגיע המספר של קוראי בלוג ליותר ממספר האנשים שקוראים את הספר. מאמרים אקדמאיים ומאמרי דעה וביקורת רבים מפורסמים על ידי בלוג ומגיעים בכך לקהל יעד רחב וגדול יותר מזה שהיו מגיעים אליו בעזרת עיתונים או כתבי עת.
בנוסף היתרון של בלוג לפרסום של דעות או יצירות ספרותיות ומאמרים אקדמאיים הוא באפשרות לקבל משוב מיידי על הדברים שנכתבו. אנשים רבים מגיבים על בלוגים וניתן כך לדעת מהו רוח הציבור ומה הדעה של הקוראים על הדברים שנכתבו בבלוג. 
בלוג יכול לשמש בתהליך בניית אתרים על מנת לקדם את האתר.

 

 

מאמרים נוספים באות ב

אנחנו מציגים בפניכם מאמרים נוספים באות ב את כל המונחים האלה העלנו במשך השנים תוך כדי זה שנתקלנו בהם באינטרנט או במהך העבודה השוטפת שלנו.חלק מבמונחים קיבלנו כהשראה מהלקוחות שלנו.במידה ואתם מכירים מונחים נוספים נשמח אים תציעו לנו ונשמח להוסיף אותם.

באנר

באנר

 

באנר
בינג

בינג

 

בינג
בלוג

בלוג

 

בלוג
בניית אתרים

בניית אתרים

 

בניית אתרים

Mail@Example.com  |    555-555-555    |   רחוב . 123  ישראל 000000