צור קשר

cbh, t,rho
בניית אתרים לקוחות בנית אתרים לקוחות נבחרים לקוחות בניית אתרים

בינג


בינג מבית חברת מייקרוסופט, הוא מנוע חיפוש אינטרנטי. בעבר נקרא מנוע זה Live Search או Windows Live Search.
האתר בינג הושק בשנת 2009  מנכ"ל חברת מייקרוסופט סטיב באלמר, אמר במהלך השקת האתר, כי בעקבות בדיקות על דיוק של חיפושים באינטרנט, הם הבינו שיש צורך במנוע חיפוש חדש העובד בדרך שונה. לטענתו של באלמר על פי הנתונים של חברת מייקרוסופט 30% ממחרוזות החיפוש לא מובילות לתוצאה רלוונטית לאנשים שערכו את החיפוש. בנוסף מחצית מהחיפושים מצריכים שינוי של מילות החיפוש על מנת להגיע לתוצאה הרצויה. חברת מייקרוסופט תמיד מחפשת דרכים להתרחב ושווקים חדשים להתפתח בהם החליטה ליצור מערכת חיפוש אינטרנטית חדשה, העונה לשם בינג.
ההבדל העיקרי בין מנוע החיפוש בינג לאתרים אחרים הוא באופן הצגת התוצאות. הרעיון הוא לתת תוצאות חיפוש מדויקות ואישיות יותר. מערכת האתר תבין מה הגולש מחפש בדיוק ועל ידי כך תיתן את התוצאות המתאימות ביותר עבור המשתמש. לדוגמה אדם שמחפש שם של אתר נופש תמצא לא רק את אתר האינטרנט שלהם אלא גם מפות הגעה למקום, תחזית מזג אוויר לימים הקרובים באזור, תמונות וביקורות ואתרי טיול בסביבה.
על מנת להתאים את עצמם לתנאים של האיחוד האירופי, חברת מייקרוסופט מסכימה למחוק את הרשומות והמידע שנעשו על ידי גולשים לאחר חצי שנה, וזאת על מנת להתאים להגדרת הפרטיות של האיחוד.  האתר בינג הושק ביוני 2009 וכולל גם שירות של מפות Bing Maps.
בתחילת היציאה של האתר לרשת יצר האתר עניין רב בעקבות מסע השיווק האגרסיבי שנעשה לו. אומנם בזמן השקתו הוא גרר הרבה שימוש אך הוא לא הצליח להיכנס עמוק מספיק לשוק על מנת לאיים על חברת גוגל שמוכרת כמנוע החיפוש הגדול ביותר בינתיים. חברת יאהו החליטה לשתף פעולה עם אתר בינג ועל ידי חברת בניית אתרים החליפה את מנוע החיפוש שלה בזה של מייקרוסופט. למרות שיתוף הפעולה, ישנה בעיה כיוון שאתר יאהו נמצא בקשיים כלכליים וחובות כבדים ולא ברור מה יהיה עתיד החברה, ובחברת מייקרוסופט חוששים מה יקרה אם אתר יאהו ייפול ולא יוכל להמשיך בשיתוף הפעולה עם מייקרוסופט ואתר בינג.

 

מאמרים נוספים באות ב

אנחנו מציגים בפניכם מאמרים נוספים באות ב את כל המונחים האלה העלנו במשך השנים תוך כדי זה שנתקלנו בהם באינטרנט או במהך העבודה השוטפת שלנו.חלק מבמונחים קיבלנו כהשראה מהלקוחות שלנו.במידה ואתם מכירים מונחים נוספים נשמח אים תציעו לנו ונשמח להוסיף אותם.

באנר

באנר

 

באנר
בינג

בינג

 

בינג
בלוג

בלוג

 

בלוג
בניית אתרים

בניית אתרים

 

בניית אתרים

Mail@Example.com  |    555-555-555    |   רחוב . 123  ישראל 000000