צור קשר

cbh, t,rho
בניית אתרים לקוחות בנית אתרים לקוחות נבחרים לקוחות בניית אתרים

באנר


באנר
המילה באנר מגיעה מהמילה האנגלית Banner  שפרושה כרזה. השם מגיע מהמילה האנגלית פס ( הפירוש המילולי של המילה באנר באנגלית ) אשר מקורה בצורה שבה מופיעות מודעות אלו בדרך כלל – כפס בצד או מעל הטקסט באתרי אינטרנט שונים. 
המטרה של באנר, היא למשוך את הגולשים מאתר מסוים אל האתר של מפרסם הבאנר.
מודעות, או באנרים מורכבים בדרך כלל מקבצים המכילים תמונות או תמונה אחת, יחד עם אנימציות, קול, ווידיאו. המטרה של טכנולוגיות אלו היא למשוך את תשומת הלב של הגולשים, אל המודעה והתוכן שלה, ולגרום להם ללחוץ עליה על מנת להגיע לאתר של מפרסם המודעה. הטכנולוגיות המשתמשות ליצירה של באנר הן Microsoft silverlight, Java, אדובי פלאש ו Shockwave.
התשלום של מפרסם המודעה למפעילי האתר על כל באנר, היא על פי כמות החשיפה שקיבל כל באנר, צורה זאת מכונה מודל CPM. מודל נוסף הוא מודל CPC, במודל זה התשלום על באנר הוא על פי מספר האנשים שהקליקו על גבי המודעה של באנר. מודל נוסף ולא כל כך פופולארי הוא תשלום למפעיל האתר על פי העסקאות שמניב הפרסום, מודל זה נקרא CPL.
אנשים רבים מרגישים כי הבאנרים מפריעים לרצף ולחוויה של הגלישה. אנשים חשים כי הם נחשפים לתוכן פרסומי בלי שהם יסכימו לו מראש. בנוסף באנר הוא בעיתי כי הוא מבזבז רוחב פס, מה שבא על חשבון מהירות הגלישה, ומהירות קבלת ושליחת נתונים. תוכנות רבות מופעלות ומוצעות להורדה שנועדו לחסום את הפעלת הבאנרים. דפדפנים פופולאריים רבים מציעים אפשרויות ואפליקציות שונות המובנות בתוך הדפדפן שנועדו לחסום את הבאנרים הפרסומיים.
בעיה נוספת של באנרים היא הנושא של ילדים ונוער. באנר יכולים לפרסם כול דבר וכמעט שאין צנזורה על התמונות והתכנים שהם מכילים. הבעיה מתחילה כאשר ילדים קטנים ובני נוער נחשפים לתכנים בעיתיים כמו פורנוגרפיה, אלכוהול, סיגריות וסמים. קשה מאוד לשלוט בתוכן של הבאנרים ולכן הורים רבים מעדיפים לחסום את הבאנרים לחלוטין על מנת למנוע מהילדים להיחשף לתוכן לא רצוי.
בתהליך של בניית אתרים משתמשים בבאנרים לפרסם אותם.
 

מאמרים נוספים באות א

אנחנו מציגים בפניכם מאמרים נוספים באות א את כל המונחים האלה העלנו במשך השנים תוך כדי זה שנתקלנו בהם באינטרנט או במהך העבודה השוטפת שלנו.חלק מבמונחים קיבלנו כהשראה מהלקוחות שלנו.במידה ואתם מכירים מונחים נוספים נשמח אים תציעו לנו ונשמח להוסיף אותם.

באנר

באנר

 

באנר
בינג

בינג

 

בינג
בלוג

בלוג

 

בלוג
בניית אתרים

בניית אתרים

 

בניית אתרים

Mail@Example.com  |    555-555-555    |   רחוב . 123  ישראל 000000