צור קשר

cbh, t,rho
בניית אתרים לקוחות בנית אתרים לקוחות נבחרים לקוחות בניית אתרים

ארגז חול


ארגז חול הוא שמה של תופעה במנוע החיפוש גוגל. כאשר גוגל מזהה אתר חדש, לעיתים קרובות הוא אינו מעלה אותו מייד אל תוצאות החיפוש, אלא משליך אותו אל ארגז החול לתקופת זמן מסוימת. במהלך התקופה הזאת, מי שיחפש את מילות המפתח של האתר בגוגל, לא יקבל בתוצאות את האתר, גם לא בעמודים הרחוקים ביותר. רק מי שיחפש את כתובת ה-URL המדויקת יגיע אל האתר.

לשם מה צריכה גוגל ארגז חול?

חברת גוגל שואפת להביא לגולשים מידע רלוונטי, מדויק, אמין ואיכותי. ארגז חול נועד להגדיל את הסיכוי שהמידע שמתקבל בתוצאות החיפוש אכן יהיה איכותי. כיצד זה מתבצע? כאשר עולה לאוויר אתר חדש, לאחר שיש לו אינדוקס בגוגל, גוגל מעביר אותו לארגז החול לתקופה מסוימת, בלתי מוגדרת. במהלך תקופה זו גוגל בוחן את האתר – האם יש בו תנועת גולשים אף על פי שאינו מופיע בתוצאות החיפוש? האם האתר ממשיך להתעדכן לאורך זמן? האם נוסף בו חומר איכותי ורלוונטי לגולש? האם יש קישורים לאתר באתרים רלוונטיים איכותיים? לאחר תקופה, כאשר גוגל מזהה שהאתר אכן פעיל ואיכותי, הוא מחזיר אותו לתוצאות החיפוש ומוציא אותו מתוך ארגז חול. לעומת זאת, אתר שאינו מתעדכן, או אתר שאין בו תנועה, יישאר בארגז החול.

האם ניתן לעקוף את תופעת ארגז חול?

לא ניתן לעקוף את התופעה, אך ישנן דרכים לקצר את משך השהות בארגז. לדוגמא: בניית אתרים עם דומיין קיים שיצא משימוש. גוגל מחמירה במיוחד עם אתרים בעלי דומיין חדש, אך מניחה בדרך כלל לאתרים שכבר היו קיימים. דרך נוספת היא לפעול למען קידום האתר בדרכים שונות. כדאי להתייעץ עם מקדמי אתרים מומחים לשם כך. דרך נוספת היא העלאת האתר לאוויר מוקדם ככל האפשר, גם לפני שהסתיימה הקמתו. באופן זה, תופעת ארגז חול תתחיל מוקדם יותר, ובהתאם גם תסתיים מוקדם יותר, כך שכאשר האתר יהיה בנוי לגמרי הוא כבר ייצא מן הארגז ויופיע בגוגל. גם הפעילות של בניית האתר והוספת התכנים שבו יקצרו את משך השהות בארגז החול.

מאמרים נוספים באות א

אנחנו מציגים בפניכם מאמרים נוספים באות א את כל המונחים האלה העלנו במשך השנים תוך כדי זה שנתקלנו בהם באינטרנט או במהך העבודה השוטפת שלנו.חלק מבמונחים קיבלנו כהשראה מהלקוחות שלנו.במידה ואתם מכירים מונחים נוספים נשמח אים תציעו לנו ונשמח להוסיף אותם.

אינטרנט

אינטרנט

 

אינטרנט
אדוורדס

אדוורדס

 

אדוורדס
אופטימיזציה

אופטימיזציה

 

אופטימיזציה
אדסנס

אדסנס

 

אדסנס
אופרה

אופרה

 

אופרה
אחסון אתרים

אחסון אתרים

 

אחסון אתרים
אינדוקס

אינדוקס

 

אינדוקס
אינדקס

אינדקס

 

אינדקס
אינטראקטיב

אינטראקטיב

 

אינטראקטיב
אלגוריתם

אלגוריתם

 

אלגוריתם
אלקסה

אלקסה

 

אלקסה
אקספלורר

אקספלורר

 

אקספלורר
ארגז חול

ארגז חול

 

ארגז חול

Mail@Example.com  |    555-555-555    |   רחוב . 123  ישראל 000000