צור קשר

cbh, t,rho
בניית אתרים לקוחות בנית אתרים לקוחות נבחרים לקוחות בניית אתרים

אקספלורר


אינטרנט אקספלורר הוא דפדפן אינטרנט של מערכת ההפעלה Windows. הוא משווק יחד עם מערכת ההפעלה על ידי חברת מייקרוסופט. אקספלורר הוא הדפדפן הנפוץ ביותר, ומעריכים כי נתח השוק שלו כיום הוא כ-50%. בשיא פריחתו של דפדפן אקספלורר, הוא שלט בכ-90% מנתח השוק. לדפדפן אינטרנט אקספלורר יצאו 9 גרסאות רשמיות, כאשר הן מתאימות את עצמן לגרסאות הWindows שיצאו במקביל.

סקירה על אינטרנט אקספלורר

אקספלורר היה במקורו דפדפן שתרגם שפת תכנות HTML פשוטה למראה ויזואלי. עם השנים, נוספו לאקספלורר תוספות שונות כמו תמיכה בשפות תכנות נוספות, כאשר הכל במטרה להציג לגולש כמה שיותר מידע בצורה גרפית, ונעימה לעין.
במשך השנים התפתח אקספלורר יותר ויותר. נוספה תמיכה ב-plug-ins – קישורים לתוכנות שונות. הדפדפן תומך כיום כמעט בכל שפות התכנות הנפוצות בעולם – HTML מתקדם, CSS, PHP ועוד. בגרסה 7 הציג אקספלורר אופציה של טאבים בחלון, אופציה שמאפשרת פתיחה של כמה דפי אינטרנט באותו חלון בו זמנית. רוב האנשים המתעסקים עם בניית אתרים מתאימים את האתרים לאקספלורר

מתחרים

כאשר יצאה גרסת אקספלורר ל Windows98, הייתה נטסקייפ המתחרה העיקרית של אקספלורר, אך מעולם לא תפסה נתח שוק גדול כשלה. כיום המתחרים החזקים של אקספלורר הם גוגל כרום, פיירפוקס ואופרה.  

אקספלורר ווינדוס

בגרסה 4 של אקספלורר, הדפדפן שולב במערכת ההפעלה Windows98. השילוב הזה גרר ביקורות רבות, כיוון שאי אפשר היה להסיר את דפדפן אקספלורר מן המחשב – היות שהוא חלק ממערכת ההפעלה הבסיסית. בשל הביקורות הרבות, הועמדה תביעה נגד מייקרוסופט בנושא זה. מייקרוסופט אמנם שילמה קנס כספי לתובעים, אבל אקספלורר נשאר חלק ממערכת ההפעלה גם בגרסאות הבאות שלו. בגרסאות הבאות הקשר בין הדפדפן לבין מערכת ההפעלה נעשה הדוק עוד יותר. בWindows Vista וב-Windows 7, הממשק של מערכת ההפעלה מבוסס על אקספלורר. דבר זה מאפשר תצוגה דינאמית של שולחן עבודה, כלומר ניתן לפתוח על שולחן העבודה חלונות מתוך האקספלורר, ששואבים נתונים מן האינטרנט בכל רגע נתון. לדוגמא – חלון המדווח על מצב מזג האוויר במקומות שונים בעולם בכל זמן נתון. בגרסת Windows 8 החדשה שעומדת לצאת בקרוב, מערכת ההפעלה תהיה כולה מבוססת על אקספלורר, כלומר אקספלורר הופך מדפדפן בלבד למערכת הפעלה.

מאמרים נוספים באות א

אנחנו מציגים בפניכם מאמרים נוספים באות א את כל המונחים האלה העלנו במשך השנים תוך כדי זה שנתקלנו בהם באינטרנט או במהך העבודה השוטפת שלנו.חלק מבמונחים קיבלנו כהשראה מהלקוחות שלנו.במידה ואתם מכירים מונחים נוספים נשמח אים תציעו לנו ונשמח להוסיף אותם.

אינטרנט

אינטרנט

 

אינטרנט
אדוורדס

אדוורדס

 

אדוורדס
אופטימיזציה

אופטימיזציה

 

אופטימיזציה
אדסנס

אדסנס

 

אדסנס
אופרה

אופרה

 

אופרה
אחסון אתרים

אחסון אתרים

 

אחסון אתרים
אינדוקס

אינדוקס

 

אינדוקס
אינדקס

אינדקס

 

אינדקס
אינטראקטיב

אינטראקטיב

 

אינטראקטיב
אלגוריתם

אלגוריתם

 

אלגוריתם
אלקסה

אלקסה

 

אלקסה
אקספלורר

אקספלורר

 

אקספלורר
ארגז חול

ארגז חול

 

ארגז חול

Mail@Example.com  |    555-555-555    |   רחוב . 123  ישראל 000000