צור קשר

cbh, t,rho
בניית אתרים לקוחות בנית אתרים לקוחות נבחרים לקוחות בניית אתרים

אפליקציות

בניית אתרים >> פתרונות>> אפליקציות

חברת בניית אתרים דרונט הענה החברה הגדולה ביותר בישראל ויש ברשותנו כמות גדולה מאד של מתכנתים דבר שמאפשר לנו להציא ללקוחות שלנו שרות שאף חברת אינטרנט לא יכולה להציע ללקוחות שלה וזה פיתוח של אפליקציות לפי דרישה של הלקוח ולכל מטרה או הגדרה של הלקוח התהיך מתחיל באיפיון הצרכים של הלקוח תוך בניית מפרט של האפיליקציה שלב הפיתוח וכמובן מסירת המוצר  בשלב הסופי ללקוח. כרגע אנחנו עושים פיתוח אפליקציה למכשירי אייפון ולמכשירי ולמערכת הפעלה אנרואיד של גוגל.

פיתוח אפליקציות

פיתוח אפליקציות היא עבודה שלא כל חברת בניית אתרים מסוגלת לעשות והייתי מוסיף ואומר שלא כל בית תוכנה שאפילו שהוא בית תוכנה גדול שיש ברשותו כמות גדולה של מתכנתים מעוניין להיכנס לפרוייקטים מהסוג הזה בעיקר בגלל המורכבות שבם בדרך כלל בפרוייקטים כאלה אתה יודע איפה אתה מתחיל אבל אתה אף פעם לא יודע אך זה הסתיים. בנוסף לא מדובר פה במשהו תבניתי כמו לדוגמא תחום של בניית אתרים באינטרנט שבו אתה בונה איזשהי תבנית מסויימת עבור לקוח אחד ספיציפי שמזמין את השרות הזה ואחר כך אתה יכול לרוץ עים התבנית הזאת ולשכפל אותה כמה פעמים שאתה רוצה עים שינויים קטנים בדרך כלל שינויים בעיצוב של התבנית הזאת.


מאמרים נוספים בנושא אפליקציות

אנחנו מציגים בפניכם מאמרים נוספים בנושא אפליקציות את כל המונחים האלה העלנו במשך השנים תוך כדי זה שנתקלנו בהם באינטרנט או במהך העבודה השוטפת שלנו.חלק מבמונחים קיבלנו כהשראה מהלקוחות שלנו.במידה ואתם מכירים מונחים נוספים נשמח אים תציעו לנו ונשמח להוסיף אותם.
 

פיתוח אפליקציות

פיתוח אפליקציות

 

פיתוח אפליקציות
 פיתוח אפליקציות
Mail@Example.com  |    555-555-555    |   רחוב . 123  ישראל 000000