צור קשר

cbh, t,rho
בניית אתרים לקוחות בנית אתרים לקוחות נבחרים לקוחות בניית אתרים

אינטרנט


האינטרנט (בשמו העברי מרשתת) מהווה את אחד מהפיתוחים המשמעותיים ביותר של המאות האחרונות. בבסיס, האינטרנט מהווה רשת גלובלית של מחשבים שמקשרת ומחברתת רשתות שונות של מחשבים בעולם. על ידי כך, נוצר קשר בין כמות אדירה של מחשבים (מיליארדים) בעולם כולו. המידע שמספק האינטרנט מוצג באמצעות דפי אינטרנט ואתרי אינטרנט (לכן חשוב התחום של בניית אתרים ) והוא מהווה ריכוז של כמות מידע עצומה שקשה לכמת במספרים. המידע הרב שמופק מהאינטרנט וכן השימוש הרב שנעשה בו לצרכי מסחר, מיקמו את האינטרנט במקום מכובד מאד ברשימת התורמים להתפתחות הכלכלית והתרבותית בסוף המאה ה-עשרים. כיום, האינטרנט מהווה מצרך הכרחי בכל בית, עסק ומוסד. בעזרת האינטרנט ניתן לבצע פעולות שנחשבו לבלתי אפשריות בעבר.

הרעיון של רשת גלובלית של מחשבים

הרעיון של רשת גלובלית של מחשבים המקושרים אחד לשני נשמעה כסיפור מדע בדיוני בתקופות היסטוריות שונות. האפשרות לתקשר עם כל אדם בעולם בעזרת מחשב הייתה בלתי מציאותית ונחשבה לפנטזיה בלתי ניתנת למימוש. כיום אנו חיים בתקופה שמאפשרת צורות תקשורת מורכבות ביותר באמצעות האינטרנט. בתקופתנו, הבלתי אפשרי הוא בהחלט אפשרי. בהתחלה, האינטרנט היה נחלתו הבלעדית של משרד ההגנה האמריקאית. הוא היווה פרויקט של ארצות הברית ולא ניתן היה להשתמש בו באופן פרטי. לחצים רבים הופעלו על ארצות הברית עד שהיא נאותה לוותר על השליטה באינטרנט וכך הפך האינטרנט עם השנים להיות נחלתם של הכלל, כולל האזרחים הפשוטים ביותר. כך, כיום האינטרנט ניתן לשימוש גם בצורה ביתית.

השימוש באינטרנט

השימוש באינטרנט בבסיס שלו עבר דרך מה שמכונה "תקשורת של אחד לרבים". סוג תקשורת זה מתייחס להפצתו של ידע מסוים בעזרת גורם שנחשב למומחה ומנגד- קהל צופים שמתעניין בידע הספציפי הזה. אתרי האינטרנט השונים סיפקו מידע בדומה לספר ותקשורת בין "קוראים" שונים של עמוד מסוים עוד הייתה בלתי אפשרית. היום, המצב שונה לגמרי. פיתוחים שונים הובילו לקיומם של דרכי תקשורת רבים באינטרנט- מהצ'אט והפורום ועד רשתות חברתיות שלמות ואתרי העלאת תוכן המספקים שירותי חינם ומאפשרים שיתוף רב בתכנים ומידע.

דרך הפצת המידע באינטרנט

דרך הפצת המידע באינטרנט עוברת בין השאר בבניית אתרים. בניית אתרים מאפשרת הקמה של אתרי אינטרנט המכילים סוגי ידע שונים או פונקציות משתנות. האינטרנט כולל מגוון רחב של יישומים שביניהם נכללות אפשרויות קנייה מכוונת, גלישה ברשתות חברתיות, קריאה אודות נושאים מסוימים ועוד.


מאמרים נוספים באות א

אנחנו מציגים בפניכם מאמרים נוספים באות א

אינטרנט

אינטרנט

 

אינטרנט
אדוורדס

אדוורדס

 

אדוורדס
אופטימיזציה

אופטימיזציה

 

אופטימיזציה
אדסנס

אדסנס

 

אדסנס
אופרה

אופרה

 

אופרה
אחסון אתרים

אחסון אתרים

 

אחסון אתרים
אינדוקס

אינדוקס

 

אינדוקס
אינדקס

אינדקס

 

אינדקס
אינטראקטיב

אינטראקטיב

 

אינטראקטיב
אלגוריתם

אלגוריתם

 

אלגוריתם
אלקסה

אלקסה

 

אלקסה
אקספלורר

אקספלורר

 

אקספלורר
ארגז חול

ארגז חול

 

ארגז חול

Mail@Example.com  |    555-555-555    |   רחוב . 123  ישראל 000000