צור קשר

cbh, t,rho
בניית אתרים לקוחות בנית אתרים לקוחות נבחרים לקוחות בניית אתרים

אינדקס


בניית אתרים היא עסק מורכב. כל אדם שיש בבעלותו אתר אינטרנט, השקיע בו רבות, ולכן מעוניין לפרסם את האתר שלו, על מנת שיגיעו אליו גולשים רבים ככל האפשר. בראשית ימיו של האינטרנט, הפרסום של אתרי אינטרנט נעשה מחוצה לו – במדיה כתובה, בעיקר. מדריכי אתרים היו נפוצים אז כספרים, המכילים רשימה של אתרים מומלצים תחת קטגוריות של נושאים. עם התפתחותו של האינטרנט, נעשה האינטרנט עצמו הכלי היעיל ביותר לפרסום אתרים ולקידומם.

איך מפרסמים אתרים?

הדרך לפרסם אתר היא לגרום לו להופיע במקומות רבים ככל האפשר ברחבי האינטרנט. הדרכים המוכרות הן פרסומים או קישורים באתרים שונים, וכן קידום אתרים במנועי החיפוש, כך שיופיעו במקומות הראשונים של דפי החיפוש. באופן זה, כל מי שמחפש אתר בתחום מסוים, יפנה באופן אוטומטי לאתר המקודם. ישנה דרך נוספת לפרסם את האתר, וזאת על ידי אינדקס אתרים.

אינדקס אתרים

אינדקס אתרים הוא בעצם רשימה מסודרת של אתרי אינטרנט. ישנו אינדקס כללי, המפרסם רשימה של אתרים שימושיים בכל התחומים, וישנו אינדקס המיוחד לתחום מסוים. לדוגמא – אינדקס לתחום השיפוצים יכיל בתוכו רשימה של אתרים הקשורים לתחום השיפוצים. השימוש באינדקס נוח לגולשים, כיוון שהוא מרכז בתוכו רשימה ארוכה של אתרים המותאמים לצרכים של הגולש, והוא גם כלי פרסומי נהדר לבעלי האתרים, כי לאתר שמופיע באינדקס ישנו סיכוי גבוה לקבל מספר כניסות גבוה לאתר.

סוגי אינדקסים

ישנם אתרים המספקים אינדקס חינמי, כלומר כל בעל אתר יכול לרשום בהם את האתר שלו. לעומת זאת ישנם אתרי אינדקס בתשלום. אינדקס בתשלום יסדר את רשימת האתרים המופיעים בו על פי סדר עדיפויות כלכלי. כלומר אתר ששילם יותר לאינדקס יופיע ראשון ברשימה, ואחריו יופיעו בסדר יורד האתרים ששילמו פחות. אינדקס אינו מנוע חיפוש. הופעה של אתר באינדקס ומיקומו בתוך האינדקס נתונים להחלטתו הבלעדית של בעל אתר האינדקס. כלומר העובדה שאתר מסוים מקודם באינדקס, אין פירושה שהאתר איכותי יותר או מתאים יותר, אלא רק שבעל האינדקס החליט לקדם אותו, או, כאמור, שבעל האתר שילם יותר על מנת לקדם את האתר שלו באינדקס.

מאמרים נוספים באות א

אנחנו מציגים בפניכם מאמרים נוספים באות א את כל המונחים האלה העלנו במשך השנים תוך כדי זה שנתקלנו בהם באינטרנט או במהך העבודה השוטפת שלנו.חלק מבמונחים קיבלנו כהשראה מהלקוחות שלנו.במידה ואתם מכירים מונחים נוספים נשמח אים תציעו לנו ונשמח להוסיף אותם.

אינטרנט

אינטרנט

 

אינטרנט
אדוורדס

אדוורדס

 

אדוורדס
אופטימיזציה

אופטימיזציה

 

אופטימיזציה
אדסנס

אדסנס

 

אדסנס
אופרה

אופרה

 

אופרה
אחסון אתרים

אחסון אתרים

 

אחסון אתרים
אינדוקס

אינדוקס

 

אינדוקס
אינדקס

אינדקס

 

אינדקס
אינטראקטיב

אינטראקטיב

 

אינטראקטיב
אלגוריתם

אלגוריתם

 

אלגוריתם
אלקסה

אלקסה

 

אלקסה
אקספלורר

אקספלורר

 

אקספלורר
ארגז חול

ארגז חול

 

ארגז חול

תגובות

רשימת תגובות לגבי אינדקס

 • דרור שתיוי (13/05/2011 21:32:18)
  שלום לכולם הסברנו בקצרה מה זה אינדקס וכבמובן גם מה זה אינדקס  אתרים וישנם היום מאות אינדקסי אתרים ברשת אז אים נתקלתם באינדקס מעניין תוכלו לשתף אותנו כאן ונשמח להציע אותו לכל חברי האתר.
 • דויד אהרוני (13/05/2011 21:32:18):
  באתר בסט פלייס אינדקס אתרים הינו קבוצת אתר אינטרנט מתקדם מאד בכתובת www.bestplace.co.il ומספק לכל חבריו עדכוני שוטפים של חדשות, ספורט כלכלה וכל דבר שזז על הכבישים...
  בקבוצה שלהם בפייסבוק ניתן לראות סרטונים עדכניים מלכל מיני מקומות מרשת המדיה - כך שלא צריך לחפש, דברים מצחיקים, בדיחות מוזיקה וכל מה שבא לחברים לעשות...
  הצטרפו ותהנו....

 •  

 • אורן שמואלי (13/05/2011 21:32:18)

   
 • © כל הזכויות שמורות, 2004-2011, בית עסק אמסל.
  אין לעשות שימוש בחומר המופיע בדף זה ללא אישור מראש מבעלי זכויות היוצרים.
  הנך נמצא כאן: אינדקס
Mail@Example.com  |    555-555-555    |   רחוב . 123  ישראל 000000