צור קשר

cbh, t,rho
בניית אתרים לקוחות בנית אתרים לקוחות נבחרים לקוחות בניית אתרים

אינדוקס

אינדוקס אתרים הוא שמה של הפעולה הגורמת לכל אתר שהוא ברשת להופיע במנועי חיפוש.

אינדוקס אתרים

תהליך בניית אתרים הוא ארוך ומורכב. לאחר שהאתר כבר עולה לאוויר, בעלי האתר מעוניינים שהוא יופיע במנועי חיפוש כמו גוגל, בינג, יאהו ואחרים, כדי שגולשים ידעו להגיע אליו. אין צורך בפעולה מיוחדת של בעל האתר כדי לאנדקס אתר. מנועי החיפוש מבצעים סריקה של הרשת בתדירויות שונות ומזהים אתרים חדשים, או דפים חדשים שנוספו לאתרים חדשים, וכך הם מאנדקסים אותם.

כיצד מתבצע אינדוקס אתרים?

מנועי החיפוש שולחים "עכבישים" המבצעים סריקה של הרשת ומחפשים אתרים חדשים ודפים חדשים. כל אתר יגיע לאינדוקס האתרים של מנועי החיפוש בתוך מספר דקות ועד מספר שבועות, תלוי בתדירות הסריקה של מנועי החיפוש. ישנם תחומים שבהם תדירות הסריקה גבוהה יותר, ותחומים שבהם התדירות נמוכה יותר. לעכבישים קל יותר לזהות אתרים שיש אליהם קישורים רבים באתרים אחרים. לכן כאשר מקימים אתר חדש, כדאי לדאוג לקישורים באתרים אחרים, ובכלל, למבנה שייקרא בקלות על ידי מנועי החיפוש.

אינדוקס ופרסום

לכל מנוע חיפוש יש מדיניות אחרת לגבי פרסום האתרים לאחר האינדוקס. ישנם מנועי חיפוש המפרסמים בתוצאות החיפוש שלהם כל אתר שקבל אינדוקס, בין אם הוא אתר גדול וותיק ובין אם הוא אתר חדש, בן מספר שעות בלבד. מנועי חיפוש אחרים מחכים מספר חדשים לפני פרסום של אתרים חדשים. רק לאחר שהאתר צובר ותק כלשהו, הוא מתחיל להופיע במנוע החיפוש.

האם אינדוקס אתרים מספיק?

אינדוקס האתר אינו מספיק על מנת לפרסמו. אינדוקס אתרים הוא רק הצעד הראשון בדרך לפרסומם. אחרי שהאתר כבר קיים במנועי החיפוש, יש לפעול למען קידום האתר במנועי החיפוש, כדי שהאתר יופיע כאחת התוצאות הראשונות בחיפוש. אם לא פועלים למען קידום האתר בדרך כלשהיא, האתר אמנם יופיע בתוצאות החיפוש, אך הוא עלול להופיע גם בעמוד ה-150. באופן כזה כמעט אף גולש לא יגיע לאתר דרך מנועי החיפוש, מכיוון שהרוב המוחלט של הגולשים נכנסים רק לעשר התוצאות הראשונות שמציע מנוע החיפוש. לכן לאחר האינדוקס, חשוב להשקיע גם בקידום אתרים.

מאמרים נוספים באות א

אנחנו מציגים בפניכם מאמרים נוספים באות א את כל המונחים האלה העלנו במשך השנים תוך כדי זה שנתקלנו בהם באינטרנט או במהך העבודה השוטפת שלנו.חלק מבמונחים קיבלנו כהשראה מהלקוחות שלנו.במידה ואתם מכירים מונחים נוספים נשמח אים תציעו לנו ונשמח להוסיף אותם.

אינטרנט

אינטרנט

 

אינטרנט
אדוורדס

אדוורדס

 

אדוורדס
אופטימיזציה

אופטימיזציה

 

אופטימיזציה
אדסנס

אדסנס

 

אדסנס
אופרה

אופרה

 

אופרה
אחסון אתרים

אחסון אתרים

 

אחסון אתרים
אינדוקס

אינדוקס

 

אינדוקס
אינדקס

אינדקס

 

אינדקס
אינטראקטיב

אינטראקטיב

 

אינטראקטיב
אלגוריתם

אלגוריתם

 

אלגוריתם
אלקסה

אלקסה

 

אלקסה
אקספלורר

אקספלורר

 

אקספלורר
ארגז חול

ארגז חול

 

ארגז חול

Mail@Example.com  |    555-555-555    |   רחוב . 123  ישראל 000000