צור קשר

cbh, t,rho
בניית אתרים לקוחות בנית אתרים לקוחות נבחרים לקוחות בניית אתרים

אחסון אתרים


התהליך של הפקת אתר אינטרנט חי ונושם דורש שלבים רבים. לעיתים נדמה שכל מה שצריך כדי להקים אתר אינטרנט הוא ידע בבניית אתרים והנה האתר כבר קיים מולנו ומשמש גולשים רבים. למעשה, במציאות, בניית אתרים היא רק שלב בתהליך הקמת האתר. שלב דומיננטי נוסף הנדרש לצורך ההפקה הסופית של אתר האינטרנט שלנו הוא אחסון אתרים. אחסון אתרים הוא הכרחי ביותר. ניתן לומר שכל אתר אינטרנט שמופיע באינטרנט, הוא אתר שמאוחסן על איזה שהוא שרת אינטרנט. לא יכול להיות אתר אינטרנט שקיים ברשת ללא אחסון כלשהו על שרת. אחסון אתרים הוא למעשה פעולה שדורשת את מעורבותם של גופים מסחריים שונים שמספקים שירות אחסון אתרים (מכונה ספק אחסון אתרים). על מנת לבצע אחסון אתרים יש צורך לפנות לגוף כזה שמספק אחסון אתרים. אחסון האתרים מתבצע על ידי אחסון של כל קבצי האתר על שטח דיסק של שרת. שרת זה צריך להיות מותאם לעבודה כשרת ברשת האינטרנט והוא חייב להיות מחובר לרשת ולתפקד כשרת אחסון אתרים. בארץ, ממוקמים השרתים השונים בחוות שרתים של בזק בינלאומי. חוות שרתים זו נחשבת למתקדמת ביותר ועומדת בסטנדרטיים גבוהים כפי שמקובל בארצות המובילות בעולם.

אחסון אתרים הוא תחום רחב ביותר

אחסון אתרים הוא תחום רחב ביותר שדורש ידע מסוים. לאחר שבניתם אתר וברצונכם לאפשר פעילות תקינה של אתר זה, אתם מצפים לכך שהאתר יהיה נגיש ונח לגולשים בו. לצורך כך כמובן תצטרכו שירות טוב ויעיל של אחסון אתרים. לצורך הבנה ברורה ביותר של המשמעות העומדת מאחורי אחסון האתר שלכם, נסו לתאר את אופן שמירתם של קובץ או תוכנה מסוימת על המחשב שלכם. בדומה לקובץ או לתמונה שאתם שומרים על המחשב, אתר האינטרנט שבניתם צריך גם הוא להישמר על מחשב כלשהו- למעשה זה מה שעושים באחסון אתרים. כמובן שאחסון אתרים הוא עסק שגובה עלויות מסוימות ולכן חשוב להדגיש שהשוני בעלויות נובע משוני בתנאי האחסון השונים. תנאי אחסון שונים תורמים להפיכתו של האתר לנגיש ויעיל יותר וכמובן שגם להיפך.

סיכום אחסון אתרים

לסיום- נתייחס בעיקר לצורת אחסון שנחשבת זולה ביותר והיא אחסון אתרים מחוץ לארץ. במידה והאתר שלכם מאוחסן בשרת שנמצא במקומות שונים בעולם שאינם הארץ שלכם, ניתן בקלות לצפות לבעיות תקשורת שונות. שרת שממוקם רחוק במיוחד הוא שרת שיוביל לתקשורת איטית יותר. התקשורת האיטית היא משהו שתרצו להימנע ממנו ולכן כדאי לברר היטב את הנקודה הזו. במידה והמהירות לא מפריעה לכם, עדיין כדאי שתשקלו טוב את יכולת הבנת השפה במקום בו נמצא השרת שישמש לצורך אחסון האתר שלכם. ייתכן שתצטרכו לדון בנושאים שונים עם בעלי השרת ושיחה כזו בשפה שאתם לא מכירים עשויה להיות חוויה לא נעימה שלא תסייע לכם לצורך אחסון אתרים.

מאמרים נוספים באות א

אנחנו מציגים בפניכם מאמרים נוספים באות א את כל המונחים האלה העלנו במשך השנים תוך כדי זה שנתקלנו בהם באינטרנט או במהך העבודה השוטפת שלנו.חלק מבמונחים קיבלנו כהשראה מהלקוחות שלנו.במידה ואתם מכירים מונחים נוספים נשמח אים תציעו לנו ונשמח להוסיף אותם.

אינטרנט

אינטרנט

 

אינטרנט
אדוורדס

אדוורדס

 

אדוורדס
אופטימיזציה

אופטימיזציה

 

אופטימיזציה
אדסנס

אדסנס

 

אדסנס
אופרה

אופרה

 

אופרה
אחסון אתרים

אחסון אתרים

 

אחסון אתרים
אינדוקס

אינדוקס

 

אינדוקס
אינדקס

אינדקס

 

אינדקס
אינטראקטיב

אינטראקטיב

 

אינטראקטיב
אלגוריתם

אלגוריתם

 

אלגוריתם
אלקסה

אלקסה

 

אלקסה
אקספלורר

אקספלורר

 

אקספלורר
ארגז חול

ארגז חול

 

ארגז חול

Mail@Example.com  |    555-555-555    |   רחוב . 123  ישראל 000000