צור קשר

cbh, t,rho
בניית אתרים לקוחות בנית אתרים לקוחות נבחרים לקוחות בניית אתרים

אופטימיזציה


פירוש המילה אופטימיזציה הוא השבחה. אופטימיזציה, או בשמה השני SEO (Search Engine Optimization) היא התאמה של האתר כך שיקודם במנועי החיפוש. הרוב המוחלט של משתמשי האינטרנט משתמשים במנועי חיפוש על מנת למצוא את האתרים שבהם הם מעוניינים, כאשר מנוע החיפוש הנפוץ ביותר הוא, כמובן, גוגל. כאשר עורכים חיפוש במנוע חיפוש, האתרים המופיעים בשורות הראשונות של התוצאות הם אלה שיקבלו את מספר ההקלקות הגבוה ביותר. לכן כל בעל אתר מעוניין לנקוט בצעדים שיקדמו את האתר שלו במנועי החיפוש.

אופטימיזציה לעומת קישור ממומן

כדי לקדם אתרים בגוגל ניתן לרכוש קישורים ממומנים על ידי תשלום לחברת גוגל עבור כל הקלקה על המודעה, שתופיע בעמוד הראשון. אך השימוש באפשרות זו עלול להיות יקר מאד, מה גם שמרבית הגולשים נוטים שלא להקליק על קישורים ממומנים. לכן רוב האנשים מעדיפים להשקיע באופטימיזציה של האתר לצורך קידומו בגוגל.

איך זה עובד?

אופטימיזציה היא תהליך מורכב הדורש ידע מקצועי נרחב בקידום אתרים, לכן מומלץ לבעלי עסקים להשתמש בשירותים של חברות המתמחות בקידום אתרים. ככלל, לאופטימיזציה ישנן כמה רמות – רמת הקוד, רמת התוכן ועוד. רמת הקוד נבדקת עוד בשלב בניית אתרים, ומטרתה לשפר את הביצועים של האתר כמו לדוגמא – להקטין את זמן הטעינה של דפים באתר. ברמת התוכן האופטימיזציה כוללת ניתוח של מילות המפתח המתאימות לאתר ושיבוצן במקומות השונים באתר, לדוגמא: הוספת תגיות, פירוק עמודי האתר לכמה עמודים, שינוי הכותרות, התאמת הטקסט של התוכן לשפה קידומית וכן הלאה. האופטימיזציה פועלת הן על התוכן שבתוך האתר והן על תוכן שמחוץ לאתר עצמו, כלומר קישורים לאתר או קישורים הנמצאים בתוך האתר ומפנים למקומות אחרים.

איך בוחרים את מילות המפתח?

המתמחים בקידום אתרים מנתחים את השוק שבו פועל האתר, כולל המתחרים ונושאים קרובים, ובוחן אילו מילות חיפוש יקישו גולשים על מנת להגיע לתחום הזה, ולאתר הזה. מילות חיפוש אילו יכולות להגיע ממספר כיוונים, ויכולות להיות מילות חיפוש רבות שכולן מובילות לאותו תחום. מילות החיפוש הללו הן מילות המפתח המתאימות לאתר, ואותן שותלים בתוך האתר באופן שיקדם אותו באופן טבעי במנועי החיפוש.

מאמרים נוספים באות א

אנחנו מציגים בפניכם מאמרים נוספים באות א את כל המונחים האלה העלנו במשך השנים תוך כדי זה שנתקלנו בהם באינטרנט או במהך העבודה השוטפת שלנו.חלק מבמונחים קיבלנו כהשראה מהלקוחות שלנו.במידה ואתם מכירים מונחים נוספים נשמח אים תציעו לנו ונשמח להוסיף אותם..

אינטרנט

אינטרנט

 

אינטרנט
אדוורדס

אדוורדס

 

אדוורדס
אופטימיזציה

אופטימיזציה

 

אופטימיזציה
אדסנס

אדסנס

 

אדסנס
אופרה

אופרה

 

אופרה
אחסון אתרים

אחסון אתרים

 

אחסון אתרים
אינדוקס

אינדוקס

 

אינדוקס
אינדקס

אינדקס

 

אינדקס
אינטראקטיב

אינטראקטיב

 

אינטראקטיב
אלגוריתם

אלגוריתם

 

אלגוריתם
אלקסה

אלקסה

 

אלקסה
אקספלורר

אקספלורר

 

אקספלורר
ארגז חול

ארגז חול

 

ארגז חול

Mail@Example.com  |    555-555-555    |   רחוב . 123  ישראל 000000