צור קשר

cbh, t,rho
בניית אתרים לקוחות בנית אתרים לקוחות נבחרים לקוחות בניית אתרים

אדסנס


אדסנס היא מערכת של גוגל שנועדה לאפשר לבעלי אתרים הכנסה נוספת, מפרסומות המוצבות באתרים שלהם.מערכת גוגל אדסנס פועלת בשיטת PPC (Pay Per Click) - תשלום על פי לחיצה. כלומר בעל האתר מקבל תשלום מחברת גוגל על פי כמות ההקלקות על מודעת הפרסומת שבאתר שלו.

איך זה פועל?

ההרשמה למערכת גוגל אדסנס היא בחינם. כמעט כל מי שבבעלותו אתר אינטרנט יכול להירשם לתוכנית. האתרים היחידים שאינם מאושרים על ידי גוגל הם אתרים העוסקים במין, בסמים, בהימורים או בפעילויות בלתי חוקיות אחרות. כל שאר האתרים יכולים להצטרף לתוכנית. שינה העדפה לאתרים איכותיים, בעלי תוכן משמעותי, מעניין ויעיל.
לאחר ההרשמה, מערכת גוגל אדסנס מציעה לבעל האתר מספר פרסומות המתאימות לאתר, ובעל האתר יכול לבחור את המודעות הרצויות לו ולהציב אותן באתר שלו בכל מקום שיבחר. על כל הקלקה על הפרסומת, בעל האתר מקבל תשלום מחברת גוגל – בהמחאה או בהפקדה ישירה לחשבון הבנק. ככל שכמות הגולשים באתר גדולה יותר, כך הסיכוי להקלקות על המודעה גדול יותר, וממילא התשלום גבוה יותר.

אילו מודעות נכנסות לאתרים?

במהלך בניית אתרים מכניסים לאתר מילות מפתח על פי נושא האתר. גוגל סורק את האתר, ומתאים את המודעות לתוכן האתר ולמילות המפתח שלו. אתרים שיש להם מילות מפתח שהן אטרקטיביות למפרסמים, יקבלו סכום גבוה יותר על כל הקלקה מאשר אתרים עם מילות מפתח אטרקטיביות פחות. המודעות תהיינה קשורות תמיד לתוכן האתר, כדי שהסיכוי שאדם שנכנס לאתר ירצה להקליק עליהן יגדל. בעל האתר יכול לבחור את הרקע של מודעת הפרסומת, כך שיתאים לצבעי האתר שלו, או לחילופין – יהיה שונה מהם מאד, ויבלוט.

מהו גובה התשלום?

גוגל שומרת בסוד את גובה התשלום שהיא משלמת עבור מודעות גוגל אדסנס. אולם הסכום נגזר באופן ישיר מסוג המודעה והמפרסם. מודעות שהמפרסמים שלמו עליהן סכום גבוה יותר, יניבו תשואה גדולה יותר, כלומר בעל האתר יקבל יותר כסף פר הקלקה. לפעמים מכניסה גוגל אדסנס מספר מודעות לאתר אחד, ולפעמים מודעה אחת בלבד, שהתשלום עליה גבוה יותר.

מאמרים נוספים באות א

אנחנו מציגים בפניכם מאמרים נוספים באות א את כל המונחים האלה העלנו במשך השנים תוך כדי זה שנתקלנו בהם באינטרנט או במהך העבודה השוטפת שלנו.חלק מבמונחים קיבלנו כהשראה מהלקוחות שלנו.במידה ואתם מכירים מונחים נוספים נשמח אים תציעו לנו ונשמח להוסיף אותם.

אינטרנט

אינטרנט

 

אינטרנט
אדוורדס

אדוורדס

 

אדוורדס
אופטימיזציה

אופטימיזציה

 

אופטימיזציה
אדסנס

אדסנס

 

אדסנס
אופרה

אופרה

 

אופרה
אחסון אתרים

אחסון אתרים

 

אחסון אתרים
אינדוקס

אינדוקס

 

אינדוקס
אינדקס

אינדקס

 

אינדקס
אינטראקטיב

אינטראקטיב

 

אינטראקטיב
אלגוריתם

אלגוריתם

 

אלגוריתם
אלקסה

אלקסה

 

אלקסה
אקספלורר

אקספלורר

 

אקספלורר
ארגז חול

ארגז חול

 

ארגז חול

Mail@Example.com  |    555-555-555    |   רחוב . 123  ישראל 000000