צור קשר

cbh, t,rho
בניית אתרים לקוחות בנית אתרים לקוחות נבחרים לקוחות בניית אתרים

מפיצים


אנו גאים ושמחים להציע לך להצטרף ללא תשלום וללא התחייבות לתוכנית תגמול מפיצים למערכת בניית אתרים המבוססת מערכת אוטומטית, מתקדמת וייחודית שמתעדת את פעילות הגולשים באתרנו ותתגמל אותך על כל רכישת חבילת אחסון שביצע גולש שהופנה על ידך, ותאפשר לך לצבור סכומי כסף בקופת צבירה אישית שעימו תוכל לבצע רכישות של שירותים שונים באתר דרונט, או לחילופין לקבל ככסף מזומן, כל זאת בכפוף לתנאי התוכנית.

הצטרפות לתוכנית המפיצים של דרונט בניית אתרים

כמפורט ומודגם בהמשך, מדובר באפשרות לצבירת סכומי כסף גדולים מאוד שיצטברו בקופת הצבירה האישית שלך, באופן אוטומטי וללא מאמץ מצידך! למעשה כל שעליך לעשות כדי להתחיל להרוויח הוא להוסיף את הקישור הייחודי שלך, שיינתן לך בממשק הניהול האישי שלך ולאחר השלמת הרשמתך למערכת, לאתר שלך או לחתימה שלך בדואר האלקטרוני וכו, את כל השאר תעשה כבר המערכת האוטומטית שלנו שבין היתר תתעד את פעילותך ופעילות הגולשים, תדאג לעדכן אותך במשלוח אוטומטי של דואר אלקטרוני על כל הזמנת חבילת אחסון, וכמובן גם לכשיושלם התשלום בגין ההזמנה ושעימו יזוכה חשבונך... כבר אמרנו שמהתוכנית הזו אתה יכול רק להרוויח ?!


כמפיץ פעיל בתוכנית תוכל ליהנות מצבירת עמלות על פי מסלול  המסלול הבא ::
 
 • באם תבחר להיות מפיץ  - 20% מסכום כל הזמנה מזכה שנבעה עקב הפנייתך הישירה.  רשת מפיצים - הדרך שלך לממש פוטנציאל רווחים עצום וללא מאמץ!

  לפני שנמשיך, מאוד חשוב להבין כי אין מדובר בתוכנית הניזונה מכסף אותו נדרש להוציא המשתתף בתוכנית על מנת לרכוש מוצר או לשלם כסף לשאר חברי התוכנית כבמשחק "פירמידה" אלא מדובר בתוכנית תגמול מפיצים שאינה דורשת כל תשלום מצד המשתתף בתוכנית על מנת שיהא מפיץ.

  למען הסר ספק נבהיר, DARONET היא זו מחלקת את רווחיה על כל הזמנה מזכה ובכך מתגמלת את המפיץ בעמלות כבמתכונת של מבצעי "חבר מביא חבר".


  שואל את עצמך כמה כסף יכול להצטבר בקופה ?

  את זה אתה קובע! ככל שתפנה יותר לקוחות שיבצעו הזמנות מזכות שלך שלקוחות המופנים על ידם יבצעו הזמנות מזכות, כך יהא באפשרותך לצבור סכומי כסף גדולים יותר. לסיכום, ככל שיהיו יותר הזמנות מזכות ככה יצטברו יותר רווחים.

   


מדובר בהרבה כסף, איך ניתן לעקוב אחרי הפעילות ?

ובכן, על מנת לאפשר לך שקיפות מלאה עם אישור הצטרפותך לתוכנית, יפתח עבורך חשבון אישי באתר מוגן שם משתמש וסיסמא אשר יאפשר לך לעקוב מקרוב אחר פעילותך ופעילות רשת המפיצים שלך, לרבות צפייה ברווחים שנצברו עבורך מפעילות כל מפיץ משנה ברשת. בנוסף ולכשתבצע מימוש צבירות (חלקי או מלא) ברכישות באתר DARONET, המערכת אף תציג לך דו"ח מתאים ותפחית את סכום המימוש מיתרת הצבירה בקופה שלך.


שואל מתי יזוכה חשבונך ומתי תוכל להתחיל לממש את הכסף שנצבר ?

אנו נזכה חשבונך בסמוך להשלמת התשלום בגין כל הזמנה מזכה כך שיהא באפשרותך לצפות כמעט בזמן אמת בסכומים המצטברים עבורך מפעילותך ו/או מפעילות הרשת מפיצים שלך. עם זאת וכידוע לך מדובר בהצטרפות הלקוחות המופנים לשירות אחסון אתרים שהינו למעשה שירות מתמשך שתקופתו המינימאלית אינה מוגדרת מראש, זאת בעוד שהתחשיב הנעשה הינו על בסיס תשלום שנתי מראש.

מאחר שכך ומאחר שביטול עסקה של לקוח מופנה בטרם חלפה שנה מלאה יוביל לביטול הסכום שנצבר בגין הזמנתו, אנו קבענו סף מינימאלי לתחילת מימוש צבירות העומד על סך 500 ₪  שישמש כרזרבה שנועדה לספק סף הגנה עליך ועלינו מפני טעויות, הונאות, אי נעימויות והוצאות כספיות מיותרות.

ברור שגם בצעד זה אין ביכולתנו למנוע ב- 100% מצבים אלו, אך הוא בהחלט יפחיתם באופן ניכר ומשמעותי.
להצטרפות לתוכנית תגמול המפיצים של DARONET ללא תשלום וללא התחייבות אנא לחץ כאן.


* האמור כאן ו/או באתר  נכתב בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד.

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
Mail@Example.com  |    555-555-555    |   רחוב . 123  ישראל 000000