צור קשר

cbh, t,rho
בניית אתרים לקוחות בנית אתרים לקוחות נבחרים לקוחות בניית אתרים

חנות אלקטרונית ברשת


חנות אלקטרונית ברשת האינטרנט היא הפיתרון הטוב ביותר עבור חברות שמתעסקות במסחר ורוצות להגדיל את הרווחים שלהם על ידי כך שהם יפנו לחברת בניית אתרים שיפתחו עבורם חנות כזאת המהווה היום את הפלטפורמה של הרבה מאד אנשים שמתעסקים במסחר ולפעמים גם את הפלטפורמה היחידה של סוחרים שלא רוצים להחזיק מלאי משלהם.חנות אלקטרונית הינו מאפשרת להציג מוצר לציבור הקונים, למוכרו ולגבות את התמורה - כל זאת בעזרת רשת האינטרנט.

מה הפרוש של חנות אלקטרונית

 חנות אלקטרונית- זהו סוג מסחר זה, בהיקפו המלא, הכולל משלוח המוצר ללקוח וגביה באמצעות הרשת, אינו מתאים לכל מוצר. וודאי שאם באפיו המוצר הינו מורכב, יקר במיוחד, מחייב בדיקה ובחינה אישית לקבלת ההחלטה לרוכשו, או שאינו ניתן למשלוח - השימוש ברשת האינטרנט יהיה מוגבל להצגתו ואספקת נתונים בלבד. במקרה זה תהליך המכירה יבוצע בדרך המסורתית, תוך מפגש בין המוכר לקונה.
 

יתרונות של חנות אלקטרונית ברשת

אולם לשורה אינסופית כמעט של מוצרים מהווה חנות אלקטרונית  תשובה מושלמת. מיליוני עסקים, שפעלו בדרך המסורתית, הגדילו משמעותית את מחזור המכירות שלהם, פשוט, ע"י פתיחת חנות  אלקטרונית ברשת האינטרנט, המוכרת את מוצריהם במקביל למערכת המכירות המסורתית, אותה הם מקיימים.
העלות להשגת הגידול במכירות בדרך זו הינה מזערית.
לשם השוואה : על מנת להשיג גידול דומה באפן המקובל, היו צריכים עסקים אלו להשקיע סכומים גבוהים בהגדלת היקף הפרסום, הוספת שטחי תצוגה, הוספת סניפים, הרחבת צוות המכירות והגדלת המלאי. בסיוע חנות אלקטרונית כל שנדרש הוא השקעה מינימאלית בהקמת אתר מכירות ואכסונו בשרתי האכסון. מרגע זה חשופה חנות האינטרנט ונגישה לכל פוטנציאלי בארץ ובעולם. ללא ספק, בדומה לעסק קונבנציונאלי , גם כאן פרסום החנות אלקטרונית יגדיל את חשיפתה לציבור ולפיכך גם את כמות הנכנסים לאתר והקונים בפועל.
 

יתרונות נוספים

צוות מינימאלי של עובדים מסוגל להתמודד עם גידול משמעותי בהזמנות, הפניתם למלאי וטיפול במשלוחים וגבית התמורה.
עסקים קיימים , הפועלים בדרך המקובלת, ישתמשו במלאי הקיים ב חנות אלקטרונית לצורך המכירות ברשת האינטרנט. עסקים הפועלים דרך רשת האינטרנט בלבד, יאחסנו מלאי מינימאלי במקום בו שטח האחסון זול, או כפי שנעשה במקרים רבים יגיעו להסדר אספקה ומשלוח סחורות ישירות ממלאי היצרנים והספקים שלהם ! הסדר זה מאפשר הקטנת העלויות הכרוכות בהפעלת חנות אלקטרונית באורח משמעותי ולפיכך הגדלת הרווחים ו/או כושר התחרות של העסק המוכר ברשת. כמובן שבהסדר אספקה מגון זה נדרשת יכולת תמרון לוגיסטית מורכבת יותר על מנת לשמור על הדיוק, המהירות והאמינות באספקת המוצרים לקונים, ולקיים ולשמר את מוניטין של החנות האלקטרונית

גביית הכספים

גביית הכספים כנגד המוצרים המוזמנים נעשית כמעט בלעדית בעזרת שימוש בכרטיסי אשראי. לאחר שסיים הקונה את ריכוז המוצרים בכלים המיועדים לכך בחנות האלקטרונית, מאפשרת המערכת תשלום באמצעות הזנת נתוני הקונה וכרטיס האשראי שברשותו. מערכות האבטחה, המוצעות כיום ברשת האינטרנט ומשרתות את המשתמשים בכרטיסי אשראי, מבטיחות רמת בטיחות גבוהה העולה ברוב המיקרים על הביטחון לו יכול קונה לצפות, בעת השימוש בכרטיס האשראי שלו כאמצעי תשלום, ברכישות שאינן באמצעות רשת האינטרנט.
לגבי מפעיל החנות האלקטרונית- טכניקת המסחר ברשת מאפשרת יתר ביטחון בקבלת התמורה למוצרים הנמכרים. השימוש , הכמעט בלעדי בכרטיסי אשראי, מבטיח אישור התשלום למוצר בטרם ביצוע המשלוח לקונה, וחוסך את ההתמודדות עם ההתחמקות מתשלום או עם המחאות חוזרות. כך גם נמנע הסיכון הכרוך בהחזקת מזומנים באתר המכירה והובלתם להפקדה בבנק.
 

לסיכום

הרחבת קהל הקונים הינה תולדה טבעית של השימוש ברשת האינטרט. חנות רגילה עשויה להנות מקהל קונים , המצוי באזור המוגבל לסביבת מיקומה של החנות, לביצוע קניותיהם. לעומת זאת, חנות  האלקטרונית,הפועלת באמצעות רשת האינטרנט מאפשרת חשיפה ואפשרות לביצוע קניות ע"י ציבור במדינה שלמה או ברחבי העולם…
אולם אין ספק שגם בתחום המסחר האלקטרוני קיימת תחרות. פתיחת "חנות אלקטרונית" כזו ברשת אינה בהכרח מתכון להצלחה, ללא תנאי. הפעלת חנות אלקטרונית דורשת דמיון, יצירתיות, ניהול יעיל והשקעות כספיות. כל זאת על מנת להגביר את החשיפה, כמות המכירות בחנות האלקטרונית, מגוון המוצרים בחנות האלקטרונית ואיכותם. ומעל לכל - בהשקעה כספית אין די : ללא שרות ברמה הגבוהה ביותר שום עסק ברשת האינטרנט ובמיוחד חנות אלקטרונית או מחוץ לה לא ימריא. וכאן הכללים וחוקי המסחר והכלכלה דומים לאלה החלים על כל עסק אחר, מכל סוג שהוא.


מאמרים נוספים בנושא חנות

אנחנו מציגים בפניכם מאמרים נוספים בנושא חנות שיכולים לעניין אותכם.

הקמת חנות

הקמת חנות

 

הקמת חנות
חנות אלקטרונית ברשת

חנות אלקטרונית ברשת

 

חנות אלקטרונית ברשת
חנות וירטואלית

חנות וירטואלית

 

חנות וירטואלית
חנות 1

חנות 1

 

חנות 1

© כל הזכויות שמורות, 2004-2011, בית עסק דרונט.
אין לעשות שימוש בחומר המופיע בדף זה ללא אישור מראש מבעלי זכויות היוצרים.
הנך נמצא כאן: חנות אלקטרונית ברשת
Mail@Example.com  |    555-555-555    |   רחוב . 123  ישראל 000000