צור קשר

cbh, t,rho
בניית אתרים לקוחות בנית אתרים לקוחות נבחרים לקוחות בניית אתרים

פורום


פורום, או פורום מקוון היא המילה הנפוצה לתיאור אתר אינטרנט המאפשר קיום דיונים בנושאים כללים או בנושאים מוגדרים. פורום מאפשר כתיבה של הודעה חדשה שנועדה לפתיחה של דיון, או תגובה הודעה של אחר. יש מקרים בהם משתמשים בפורום במהלך בניית אתרים על מנת למשוך גולשים לאתר.< /p>

שימושי הפורום

כל אחד מהמשתתפים בפורום תורם את חלקו לדיון המתפתח. יש מקרים רבם בהם אנשים נוטים לחשוף את המעטה של האנונימיות שלהם בפורום לפתח קשרים אישיים, והופכים לקהילה וירטואלית.

סוגי פורום

פורומים פרטיים מצריכים הרשמה של המשתתפים מראש ואף אישור של מנהל הפורום על מנת לפרסם הודעות.
• פורום חופשי – מדובר בפורום ללא פיקוח על התוכן של המודעה, לאחר הכתיבה שלה היא מפורסמת באופן מיידי והאחריות על תוכן המודעה היא על הגולש בלבד.
• פורום מנוהל בדיעבד – מדובר באופן די דומה לפורום חופשי, אולם המנהל נכנס מידי פעם לבדוק מודעות, מודעות שאינם מתאימות או עוברות על החוקים של הפורום נמחקות.
• פורום מנוהל מראש (כמעט לא קיים) – כל הודעה שמפורסמת נבדקת קודם על ידי מנהל הפורום, היא מוצגת רק במידה והיא עברה את האישור ועיתים גם אחרי עריכה או שדרוג.
יש יתרונות וחסרונות בכל אחת מהצורות של ניהול פורומים. היתרון של פורום חופשי הוא אפשרות חופש הדיבור אולם זהו חיסרון השיטה, בשל הניצול לרעה שעושים אנשים שונים בפורום. בנוסף קיימת בעיה של התלקחות – מריבה מילולית בין שני חברי פורום, או השחתה – הצפת הפורום במודעות ללא תוכן אלא של קללות, פרסומות ובקשות לתרומות.
פורום מנוהל מראש מכיל יתרונות של פיקוח על התוכן של הדברים המתפרסמים, והאפשרות להסיר תוכן לא הולם, החיסרון של השיטה הוא הביטול של האפשרות  לדון או לשוחח בזמן אמת. ברוב המקרים יש הבדלי זמן בין שליחת ההודעה, לפרסום שלה בפורום באישור של המנהל.
חיסרון זה אינו קיים בפורום מנוהל בדיעבד – המודעות בו מתפרסמות בזמן אמת אך יש אפשרות למנהלים להסיר מודעות לא הולמות. החיסרון הוא בזמן שלוקח מפרסום של הודעה לא הולמת ועד למחיקה של המנהל.


 


מאמרים נוספים באות פ

אנחנו מציגים בפניכם מאמרים נוספים באות פ את כל המונחים האלה העלנו במשך השנים תוך כדי זה שנתקלנו בהם באינטרנט או במהך העבודה השוטפת שלנו.חלק מבמונחים קיבלנו כהשראה מהלקוחות שלנו.במידה ואתם מכירים מונחים נוספים נשמח אים תציעו לנו ונשמח להוסיף אותם.

פוטושופ

פוטושופ

 

פוטושופ
פורום

פורום

 

פורום
פורטל

פורטל

 

פורטל
פייג'ראנק

פייג'ראנק

 

פייג'ראנק
פייסבוק

פייסבוק

 

פייסבוק
פיירפוקס

פיירפוקס

 

פיירפוקס
פלאש

פלאש

 

פלאש
פליקס

פליקס

 

פליקס
© כל הזכויות שמורות, 2004-2011, בית עסק אמסל.
אין לעשות שימוש בחומר המופיע בדף זה ללא אישור מראש מבעלי זכויות היוצרים.
הנך נמצא כאן: פורום
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
Mail@Example.com  |    555-555-555    |   רחוב . 123  ישראל 000000