צור קשר

cbh, t,rho
בניית אתרים לקוחות בנית אתרים לקוחות נבחרים לקוחות בניית אתרים

מקינטוש


מהו מקינטוש?

אנו רגילים למערכת ההפעלה windows  במחשבים האישיים שלנו, זו הסיבה שלא כולנו מכירים את מקינטוש. מקינטוש היא סדרת המחשבים האישיים שפתחה חברת אפל, תתפלאו לשמוע, מערכת ההפעלה של אפל הייתה זמינה עוד לפני המערכת שהציע מיקרוסופט, יותר מכך במשך השנים נרשמו תקופות ארוכות בהם התחתרה החברה עם חברת מיקרוסופט. הזמנים שעברו יחד עם אסטרטגיה יציבה של החברה לאורך הזמן עיצבו את אישיותה של חברת אפל ויחד אתה את האופי וצורת העבודה של מערכת ההפעלה במחשבי מקינטוש, המציעים חוויה שונה לגמרי ממה שמכירים משתמשי "חלונות".

מקור השם

נתחיל בכך שהמותג מקינטוש או בקיצור כפי שהאמריקאים מכנים אותו 'מק' הוא שם הלקוח כנגזרת משם החברה 'אפל' שפירושה 'תפוח' מקינטוש הוא זן מסוים של תפוחים, והסיבה העיקרית שאנו פחות מכירים את מערכת ההפעלה של מקינטוש היא בעיקר המחיר, נגיע לכך בסוף, אך לא לפני שנסביר מהם ההבדלים והיתרונות הגדולים של מחשבי ה'מק'.

יתרונות המקינטוש

מערכת מקינטוש מציעה, בניגוד למחשבי הPC  המוכרים, חבילה הכוללת גם את המחשב והמסך כמקשה אחת, הסנכרון המלא היוצא מבית אפל בשילוב של אלה מאפשר עבודה טובה ויציבה יותר של מערכת ההפעלה. בנוסף מעבדי מקינטוש הם פיתוח פרטי של החברה, כך שלא מדובר במחשב העשוי מרכיבים שונים של חברות שונות, אלא מיוצר רובו באותו מקום או בתיאום מלא עם החברות ויצרני הרכיבים השונים. לא צריך להסביר עד כמה הדבר תורם ליצירת מחשב בעל ביצועים טובים יותר.מחשבי מקינטוש הם חזקים יותר גם מהסיבה כי הם לא שומרים על מידע שאינו חיוני למערכת, בניגוד למחשבים על בסיס חלונות, מערכת מקינטוש אינה מאחסנת זיכרונות מתוכנות שהיו מותקנות בה, זיכרונות הפעלה קודמים וכו' כך שגם אחרי שנים של עבודה, המערכת לא הופכת למסורבלת ונשארת יציבה כמו ביום הראשון.השימוש העיקרי במחשבי מקינטוש, לפחות עד ליצירת הMCBOOK  והפתרונות העממיים השונים למחשב זה, היה למשתמשים בעלי צרכים גבוהים המצפים מהמחשב לביצועים מרשימים ואמינים יותר מבמחשבי PC  . לכן, מרבית המשתמשים במחשבי מקינטוש היו גרפיקאים לצורך בניית אתרים בין השאר, אנשי מידול ותלת ממד. מחירי המקינטוש הם שונים ממחשבי הPC ומחירם בדרך כלל כמעט כפול ואף יותר, מצד שני מי שרוצה מחשב עם ביצועים טובים יותר, לרוב גם מוכן לשלם על כך.

מונחים נוספים באות מ

אני מציג לכם את כל המושגים הנוספים באת מ

מדיה חברתית

מדיה חברתית

 

מדיה חברתית
מילות מפתח

מילות מפתח

 

מילות מפתח
מיני סייט

מיני סייט

 

מיני סייט
ממשק משתמש

ממשק משתמש

 

ממשק משתמש
מנוע חיפוש

מנוע חיפוש

 

מנוע חיפוש
מסחר אלקטרוני מונח

מסחר אלקטרוני מונח

 

מסחר אלקטרוני מונח
מערכת ניהול תוכן

מערכת ניהול תוכן

 

מערכת ניהול תוכן
מקינטוש

מקינטוש

 

מקינטוש
Mail@Example.com  |    555-555-555    |   רחוב . 123  ישראל 000000